Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 3,80
Cantidad disponible: 2 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Vergilbt / ausgeblichen. Je zlozite zostavit rebricek osudovych zien, v istom meradle je osudova kazda, ale dalsia z knih edicie Odkaz vybrala aspon niektore, ktorych mena sa napriec dejinami stali nesmrtelnymi. Chronologicky prehlad prislusnicok neznejsieho pohlavia, ktore casto celili tym najkomplikovanejsim vyzvam a rucali myty o jedinej ulohe zien. Krasne, zvodne, nebezpecne a inteligentne . sila a dovtip ukryty v brokate, ci cipkach.
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 3,87
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Unbekannte Unterschrift / Widmung / Aufkleber; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 4 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Svati a blahoslaveni se vztahem k nasi zemi: bl. Titus Zeman, bl. Maria Paschalis, bl. Marie Restituta, sv. Edita Steinova, sv. Edmund Kampian, bl. Hroznata.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Svati a blahoslaveni se vztahem k nasi zemi: bl. Titus Zeman, bl. Maria Paschalis, bl. Marie Restituta, sv. Edita Steinova, sv. Edmund Kampian, bl. Hroznata.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 2 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Farbtonänderung.
Idioma: Checo
Publicado por Montanex, 2002
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 4,13
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: As New.
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 4,13
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
EUR 4,61
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 4,61
Cantidad disponible: 3 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Slovnik je urcen sirokemu okruhu uzivatelu, predevsim vsak tem, kteri jiz anglicky jazyk na jiste urovni ovladaji. Obsahuje 100 000 hesel a 300 000 jejich ekvivalentu. Slovni zasoba je vybrana tak, aby respektovala frekvenci uziti. Ve slovniku najdete vedle vyrazu spisovneho jazyka take vyrazy hovorove, slangove, nevhodne ci vulgarni se kterymi se samozrejme bezne mluve muzete setkat. Zakladni frazeologie je doplnena o fraze, vyznamove charakteristiky, prislovi i expresivni vyrazy.
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 5,40
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Slovnik je urcen sirokemu okruhu uzivatelu, predevsim vsak tem, kteri jiz anglicky jazyk na jiste urovni ovladaji. Obsahuje 100 000 hesel a 300 000 jejich ekvivalentu. Slovni zasoba je vybrana tak, aby respektovala frekvenci uziti. Ve slovniku najdete vedle vyrazu spisovneho jazyka take vyrazy hovorove, slangove, nevhodne ci vulgarni se kterymi se samozrejme bezne mluve muzete setkat. Zakladni frazeologie je doplnena o fraze, vyznamove charakteristiky, prislovi i expresivni vyrazy.
Publicado por Würzburg, Naumann., 1984
ISBN 10: 3885670488 ISBN 13: 9783885670483
Librería: Antiquariat Lehmann-Dronke, Euskirchen, Alemania
Miembro de asociación: BOEV
EUR 14,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGr.-8°. 120 S. Pappband. (obere Einbandecken deutlich bestoßen, Buchblock geringf. gestaucht). >>>> Zur Zeit erfolgt KEIN VERSAND NACH ÖSTERREICH aufgrund der dort geltenden Verpackungsverordnung. <<<<.
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 5,57
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
Publicado por Frankfurt (Main), 1980
Librería: Wissenschaftliches Antiquariat Köln Dr. Sebastian Peters UG, Köln, Alemania
EUR 14,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: gut. 64 S. : Ill., graph. Darst., 21 cm, Bleistiftmarkierung. Sprache: Deutsch.
Publicado por Wien Hölder-Pichler-Tempsky, 1923
Librería: Antiquariat time, Matrei am Brenner, Austria
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito33. Aufl. 227 S., 33. Aufl., 8vo, OPbd, Zu 2, gebräunt, l. fleckig, Stempel an Titelei, aber vollständig und feste Bindung Sprache: Deutsch 1000g gr.
EUR 9,88
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen; Abnutzung / Risse - deutlich. Sedme vydani basnicke sbirky Jana Zahradnicka.
EUR 12,28
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Tato rozsahem nevelka sbirka versu krestansky orientovaneho basnika, ktery se stal obeti komunistickych perzekuci, se ponekud vymyka jeho ostatnim dilum. Je totiz urcena detskemu ctenari. V deseti epickych skladbickach nam autor odhaluje velika tajemstvi. Neverite? Nu tak jiste nevite, kde se na svete vzaly vsi, slavik, materidouska a chudobky, vcely a vosy. Basnicky teto roztomile knizky vam daji odpoved.
Idioma: Alemán
Publicado por F. Tempsky Verlag;, 1910
Librería: books4less (Versandantiquariat Petra Gros GmbH & Co. KG), Welling, Alemania
EUR 9,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritogebundene Ausgabe. Condición: Gut. 227 Seiten; Das Buch befindet sich in einem ordentlich erhaltenen Zustand. Altersbedingte Anbräunung des Papiers. Einbandkanten leicht angestoßen. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 425.
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 15,28
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Rozsahly cesko-anglicky a anglicko-cesky slovnik v jedne knize.
EUR 7,48
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonänderung.
Idioma: Alemán
Publicado por Hölder-Pichler-Temsky, Wien, 1923
Librería: winni´s antiquariat, St. Georgen am Ybbsfelde, Austria
EUR 18,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Starke Gebrauchsspuren. Illustr.
Publicado por Würzburg Naumann, 1984
ISBN 10: 3885670488 ISBN 13: 9783885670483
Librería: Antiquariat Buecher-Boerse.com - Ulrich Maier, München, Alemania
EUR 16,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito120 S., orig. Pappband ; übertragen und eingeleitet von Nikolaus Lobkowicz ; 25 cm ; sehr guter Zustand, keine Gebrauchsspuren, keine Mängel ;
Idioma: Checo
Publicado por Ceskoslovensky spisovatel, 1969
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 26,28
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen. 12. kvetna 1960 pri takzvane Prvni amnestii pro politicke vezne se Jan Zahradnicek po ctyrech letech vezneni komunistickym rezimem znovu vraci domu. Odtud je priznacny nazev sbirky Ctyri leta, kterou usporadal Bedrich Fucik, Zahradnickuv pritel a spoluvezen. Sbirka byla vydana az v roce 1969.
EUR 28,79
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken; Farbtonanderung. Kniha obsahuje basnicke sbirky "Rouska Veronicina", "La Saletta" a "Znameni moci".
Idioma: Checo
Publicado por Veronica, 2002
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 22,04
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Fine. Vergilbt / ausgeblichen.
Idioma: Inglés
Publicado por Kabel Publishers, Rockville, MD, 1995
Librería: The Poetry Bookshop : Hay-on-Wye, Hay-on-Wye, POWYS, Reino Unido
Original o primera edición
EUR 411,64
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoBlue Cloth. Condición: Fine. Estado de la sobrecubierta: Very Good. Alfons Mucha, A. Majer, Toyen, Heytm, F. Tichy, V. Rabas, J. Capek, K. Biebl, J. Seifert, V. Nezval, A. Hoffmeister, J. Hora, J. Horejsi Ilustrador. First Edition. 103pp. + (iv) notes on contributors & colophon. + 12 full page plates. R. Welleck & Z. Pessat provide introductory pieces & Z. Kalista adds a postscript reminiscence. Beautifully produced book with silver gilt edged pages. All the print is raised proud from the page & is easily felt beneath the finger; this is particularly evident with the plates which are printed on shiny paper. Colour illustration by Alfons Mucha tipped onto front cover; all others are in black & white. This copy came from the library of Ewald Osers who contributed a number of the translations. Rear panel of the glassine dust jacket is nicked & its tail is a little torn & creased. Scarce.
Publicado por Svaz Pozarni Ochrany CSSR, 1973
Librería: Libreria Tara, Roma, RM, Italia
EUR 16,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: buono. Fotografia Fine arts Photography BUONE CONDIZIONI Volume in lingua ceca - in 4°.
Idioma: Checo
Publicado por Ceskoslovensky spisovatel, 1992
ISBN 10: 8020203907 ISBN 13: 9788020203908
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 66,52
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Anmerkungen / bekritzelt / Stempel; Ohne Umschlag; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Vergilbt / ausgeblichen. Svazek obsahuje sedm autorovych basnickych sbirek napsanych v letech 1944-1960.* Pod bicem milostnym* Stara zeme* Rouska Veronicina* La Saletta* Znameni moci* Dum Strach* Ctyri leta Verse s nabozenskymi a biblickymi motivy, ktere dokumentuji Zahradnickovo misto v cele katolickeho proudu ceske poezie. Tri zaverecne sbirky pak evokuji dusnou atmosferu 50. let, kdy byl basnik veznen a v nichz vypovida o svem tragickem osudu i udelu svych spoluveznu.
Publicado por Verlag Johann Wilhelm Naumann, Würzburg, 1984
ISBN 10: 3885670488 ISBN 13: 9783885670483
Librería: obaao - Online-Buchantiquariat Ohlemann, Saarbrücken, Alemania
EUR 20,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoLeineneinband. Condición: O.K. 120 Seiten; Einbandecken bestossen, Seiten gedunkelt, sonst innen in ordentlichem Zustand Size: 17x24,5 cm Gewicht in Gramm: 505 Sprache: ger.
Idioma: Checo
Publicado por Ceskoslovensky spisovatel, 1992
ISBN 10: 8020203907 ISBN 13: 9788020203908
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 75,28
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Svazek obsahuje sedm autorovych basnickych sbirek napsanych v letech 1944-1960.* Pod bicem milostnym* Stara zeme* Rouska Veronicina* La Saletta* Znameni moci* Dum Strach* Ctyri leta Verse s nabozenskymi a biblickymi motivy, ktere dokumentuji Zahradnickovo misto v cele katolickeho proudu ceske poezie. Tri zaverecne sbirky pak evokuji dusnou atmosferu 50. let, kdy byl basnik veznen a v nichz vypovida o svem tragickem osudu i udelu svych spoluveznu.