Publicado por SDU Uitgeverij / Rijksdienst Beeldende Kunst, Den Haag, 1989. 391 pp, 1989
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Holanda
EUR 6,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback, wat gedeukt op de rand en hoeken, inhoud in goede staat. Tekst in het Nederlands en Engels. Rijk geïllustreerd in zwart-wit en enkele afbeeldingen in kleur. Please see description or ask for photos.
Publicado por Amsterdam : Rijksdienst Beeldende Kunst Amsterdam, 1987
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Oorspronkelijk omslag, illustraties in kleur en z/w, 8vo. Met de later nagezonden juiste illustraties op p. 21.
Idioma: Holandés
Publicado por Amsterdam : Meulenhoff, 1991
ISBN 10: 9029084200 ISBN 13: 9789029084208
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Paperback, illustraties in z/w, 4to.; Rug verkleurd, omslag licht verkleurd.
Idioma: Holandés
Publicado por Amsterdam : Meulenhoff, 1991
ISBN 10: 9029084200 ISBN 13: 9789029084208
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Paperback, illustraties in z/w, 4to.; Rug verkleurd, omslag licht verkleurd.
Idioma: Holandés
Publicado por Bohn Stafleu van Loghum, 1999
ISBN 10: 9031328154 ISBN 13: 9789031328154
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 19,39
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Idioma: Holandés
Publicado por 's-Gravenhage, SDU Uitgeverij, 1989
ISBN 10: 9012061059 ISBN 13: 9789012061056
Librería: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Holanda
EUR 8,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritopaperbound, large 8vo 392 pp., ills. 22 contributions by different authors; text in English and Dutch; very good condition.
Publicado por Eigen beheer, Z.pl., 1999
Librería: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. 57 pp. Wordt verzonden als brievenbuspakket.
Idioma: Holandés
Publicado por Standaard Uitgeverij - Algemeen, 2016
ISBN 10: 9059087771 ISBN 13: 9789059087774
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 32,35
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good. De Leeuw, Mattias Ilustrador.
Idioma: Holandés
Publicado por SDU Uitgeverij / Rijksdienst Beeldende Kunst, 's-Gravenhage, 1989
ISBN 10: 9012061059 ISBN 13: 9789012061056
Librería: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Holanda
EUR 22,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. 392 pp.; many ills.; 24x17 cm. English and Dutch - Very good. See picture 960g.
Librería: Grimbergen Booksellers, Lisse, Holanda
EUR 26,40
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito1999. Soft Cover. l 57 p. Uitgave in eigen beheer.
Idioma: Holandés
Publicado por SDU Uitgeverij Rijksdienst Beeldende Kunst, 1989
ISBN 10: 9012061059 ISBN 13: 9789012061056
Librería: ANARTIST, New York, NY, Estados Unidos de America
EUR 66,97
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover, 392 pages; in English and Dutch; very good condition; light rubbing and edgewear to covers; gift inscription on title page; no other internal marks. Includes essays by: Bernard Blistene, Jean-Christophe Ammann, Daniel Buren, Harald Szeeman, Art and Language, Benjamin Buchloh, Ilya Kabakov, Boris Groys, Collins and Milazzo, Jean Francois Lyotard, Douglas Crimp, Marcia Tucker, Rudi Fuchs, Jan Hoet and others. Foreign shipping may be extra.
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Meulenhoff, 1991. 28 x 21 cm., Paperback. 240 pag. Met illustraties in z/w. Rug minimal verkleurd. GOED EXEMPLAAR [Art / Dutch art general [Algemene Nederlandse Kunst] ].
Idioma: Holandés
Publicado por Riet de Leeuw van Weenen-van der Hoek, 2022
ISBN 10: 909036059X ISBN 13: 9789090360591
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Holanda
EUR 100,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: ; ; goed exemplaar. 2022; hardcover; goed exemplaar.
Librería: Grimbergen Booksellers, Lisse, Holanda
EUR 32,40
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritol Gebonden met stofomslag. 296 pp. Bronnen, literatuur, alfabetisch register overledenen.
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoMaastricht, Bonnefantenmuseum, 1989. 27 x 22 cm. Paperback / Softcover. Text in Dutch and German with plates in colour and b/w. 40 pag. - [near] FINE COPY [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoRotterdam, Phoebus, 1996. 25 x 18 cm. Oorspronkelijke omslag. Softcover. Met illustraties in z/w. 24 pag. [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].