EUR 19,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
EUR 19,39
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Paperback, 8vo.
Idioma: Holandés
Publicado por Amsterdam : Uitgeverij Balans, 2022
ISBN 10: 9463821015 ISBN 13: 9789463821018
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Paperback, 8vo.
Publicado por Gebr. van Aelst, Maastricht, 1929
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Naam op schutblad.
EUR 21,06
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
EUR 22,21
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: New.
Publicado por 's-Gravenhage. J.H.Pasmans.
Librería: Antiquariaat Ovidius, Bredevoort, Holanda
EUR 7,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Gebraucht / Used. 1987. Pap. 162pp. 8°. Diss./Thesis. Bibliogr. Summary. Samenvatting.
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 23,25
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Idioma: Holandés
Publicado por Mets & Mets BV Uitgeverij, 2010
ISBN 10: 9461160011 ISBN 13: 9789461160010
Librería: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Holanda
EUR 14,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. Amsterdam :Mets & Mets, 2010. Paperback. 281 pp. - Iedereen weet dat het bestaat, maar slechts weinigen gaan er voor op pad: het Nederland van de islam. Robbert van Lanschot is diplomaat. Als scherp waarnemer reisde hij voor het Ministerie van Buitenlandse Zaken door Somalië, Bosnië, Darfur, Irak, Kosovo en Eritrea. Zijn jongste missie was naar Oost-Congo, waar hij zes maanden verbleef. Maar Van Lanschot werd steeds nieuwsgieriger naar wat er in eigen land gebeurt. Hij besloot Koranlessen te volgen in een strenge moskee, hing rond in vreemde thee- en koffiehuizen, sprak met Somalische vluchtelingen en met Marokkaanse winkeliers. Hij volgde wijkteams en werkte, gekleed in een lichtgevende gemeente-overall, Condition : very good copy. ISBN 9789461160010. Keywords : SOCIOLOGY, *2006-100 multiculturalism.
EUR 70,19
Cantidad disponible: 4 disponibles
Añadir al carritoCondición: New. pp. 718 210 Illus.
Idioma: Italiano
Publicado por Bonnefantenmuseum, Maastricht, 2012
ISBN 10: 907225161X ISBN 13: 9789072251619
Librería: Mullen Books, ABAA, Marietta, PA, Estados Unidos de America
EUR 31,25
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: VG. Dutch/English text. Color illustrated paper wraps. Color illustrated dj. 208 pgs, illustrations.
Idioma: Francés
Publicado por Éditions universitaires européennes, 2014
ISBN 10: 3841734545 ISBN 13: 9783841734549
Librería: Ria Christie Collections, Uxbridge, Reino Unido
EUR 43,03
Cantidad disponible: Más de 20 disponibles
Añadir al carritoCondición: New. In.
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 33,15
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Idioma: Francés
Publicado por �ditions universitaires europ�ennes 2014-06-23, 2014
ISBN 10: 3841734545 ISBN 13: 9783841734549
Librería: Chiron Media, Wallingford, Reino Unido
EUR 40,36
Cantidad disponible: 10 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: New.
Librería: Books Puddle, New York, NY, Estados Unidos de America
EUR 81,28
Cantidad disponible: 4 disponibles
Añadir al carritoCondición: New. pp. 718 1st Edition.
Librería: Biblios, Frankfurt am main, HESSE, Alemania
EUR 72,27
Cantidad disponible: 4 disponibles
Añadir al carritoCondición: New. pp. 718.
EUR 37,61
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Publicado por Allert de Lange, Amsterdam 1942 / Heemschut Serie, 1942
Librería: Handled With Care, Bocholt, Belgica
EUR 7,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover/Hardback. Condición: Good. In prima staat. Hardcover. Verouderd & Shelfwear. Roesvlekjes.
EUR 17,19
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: fine. 1989, 124pp. Paperback.
Idioma: Francés
Publicado por Éditions universitaires européennes, 2014
ISBN 10: 3841734545 ISBN 13: 9783841734549
Librería: moluna, Greven, Alemania
EUR 34,25
Cantidad disponible: Más de 20 disponibles
Añadir al carritoCondición: New.
EUR 8,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito1990?, Amsterbam, Uitgave, Tesselschade-Arbeidadelt, 164 paginas, ilustraciones, 21x16, cubiertas en tapa blanda con espiral, 300 gramos, buen estado.
Idioma: Francés
Publicado por Editions universitaires europeennes EUE, 2014
ISBN 10: 3841734545 ISBN 13: 9783841734549
Librería: preigu, Osnabrück, Alemania
EUR 36,25
Cantidad disponible: 5 disponibles
Añadir al carritoTaschenbuch. Condición: Neu. Apres Bondie c'est la Ter | Agriculture et expression de l'indigénéité dans le territoire caraïbe de l'île de la Dominique | Alexandra van Lanschot Hubrecht | Taschenbuch | Paperback | 128 S. | Französisch | 2014 | Editions universitaires europeennes EUE | EAN 9783841734549 | Verantwortliche Person für die EU: OmniScriptum GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 28, 66111 Saarbrücken, info[at]akademikerverlag[dot]de | Anbieter: preigu.
Publicado por Bohn Staffleu Van Loghum: Houten, 2004, 2004
Librería: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Holanda
EUR 60,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Bound in boards, 698 pp., colour ill., index, 30x21x4 cm, initial in title page, in very good condition. [Parcel service].
EUR 12,76
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritopaperback. Condición: Sehr gut. 224 Seiten; 9789083384801.2 Gewicht in Gramm: 500.
EUR 34,44
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: fine. 288pp, hardcover met stofomslag en leeslint in goede staat.
EUR 15,86
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Sehr gut. Zustand: Sehr gut | Seiten: 530 | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Het casusboek Chirurgie biedt de student geneeskunde inzicht in het medisch denken en handelen van diverse chirurgen in academische en algemene ziekenhuizen in Nederland aan de hand van 68 casussen rondom chirurgische overwegingen voor of tijdens hun operaties. De redactie van Chirurgie bestaat uit heelkundigen met ieder een specifiek chirurgisch aandachtsgebied. De gedrevenheid om de chirurgie op een patiëntgerichte wijze te onderwijzen, is de bindende factor van de redactie. De auteurs beschouwen de patiënt, met diens eigen verhaal en observaties, samen met de vakkennis van de chirurg als de grondslag van het chirurgisch denken en handelen. De lezer wordt met deze probleemgerichte benadering vertrouwd gemaakt en bij elke casus langs probleemlijsten en de differentiële en aanvullende diagnose naar de uiteindelijke chirurgische behandeling geleid. Het boek is primair voor het medisch curriculum bedoeld.
Librería: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Holanda
EUR 22,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. Leiden : Jac. Hazenberg 1867. Moder covers. Orig. covers in xerox included. 12 pp. Library stamp on title-page. Condition : very good copy. Keywords : RECHT,
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGebonden met stofomslag. Hardcover. 88 pag. Concept en design: HANS BOCKTING & SABINE REINHARDT [UNA DESIGNERS, Amsterdam. ]. UITSTEKEND EXEMPLAAR [grafische vormgeving / graphic design ].
Librería: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, Belgica
EUR 20,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoNationale Federatieve Raad van het Voormalig Verzet Nederland. s.d. (ca. 1970) Gebrocheerd, geniet, 50pp., 21x27.5cm., talrijke z/w ills., in zeer goede staat. Zeldzaam.