Idioma: Inglés
Publicado por SVU Press - possibly in conjunction with Columbia University, New York City [?], 1980
ISBN 10: 0936570008 ISBN 13: 9780936570006
Librería: Bolerium Books Inc., San Francisco, CA, Estados Unidos de America
EUR 24,92
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. 53p., decorated wraps, numerous b&w sketch illustrations (badly reproduced), 8.5x5.5 inches, very good condition. Text in facing English & Czech. First blank is an inscribed presentation in ink, in Czech, by 'Zerlina & Gwen', following which an ownership with contact info (a different handwriting). FYI, a different translation, rendering Seifert's title as 'The Plague Column', was published in 1979. Cold war thoughts. but text concludes with the elderly Seifert (b.1901) feeling up his hospital nurse.
EUR 3,89
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Aus Bibliothek aussortiert; Abnutzung / Risse - leicht; Gebrochener Buchrucken / Seiten oder Softcover umgeknickt; Vergilbt / ausgeblichen. Vybor studii historika ceske literatury Jaroslava Kolara (1929) predstavuje prurez autorovou celozivotni cinnosti. Studie publikovane v casopisech a sbornicich byly do svazku serazeny podle chronologie temat: Staroceska bajka o lisce a dzbanu, K podobam epicnosti v Hajkove kronice, Labyrint jako modelove dilo literarni prace J. A. Komenskeho, Jiraskuv Horymir a Bruncvik a jejich predlohy ad. Zajemcum o ceskou literaturu se krome zasveceneho vykladu dostava i inspirativnich podnetu pro dalsi studium.Rejstrik anonymnich literarnich del. Jmenny rejstrik. Bibliografie Jaroslava Kolara.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 2 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Abnutzung / Risse - deutlich. Vyber z puvodniho vydani Hajkova dila, opatreny vysvetlivkami, vydavatelskymi poznamkami, slovnickem a tabulkou pevnych svatku cirkevniho kalendare zpracoval a k vydani pripravil Jaroslav Kolar.
EUR 3,97
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Vergilbt / ausgeblichen; Abnutzung / Risse - deutlich. Vyber z puvodniho vydani Hajkova dila, opatreny vysvetlivkami, vydavatelskymi poznamkami, slovnickem a tabulkou pevnych svatku cirkevniho kalendare zpracoval a k vydani pripravil Jaroslav Kolar.
EUR 4,36
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Vergilbt / ausgeblichen. Sbornik prispevku ze sympozia. Rychnov nad Kneznou, 1998.
Idioma: Checo
Publicado por Academia, nakladatelství ?eskoslovenské akademie v?d, 1989
ISBN 10: 8020000577 ISBN 13: 9788020000576
Librería: Oriental Research Partners, Newtonville, MA, Estados Unidos de America
EUR 25,14
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: New. Estado de la sobrecubierta: New. Praha 1989/, pp. 144, ill. Faust and Czech traditions. Dedicated to Dr. Kolar. ISBN 8020000577.
EUR 7,16
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Abnutzung / Risse - leicht. Vyber z puvodniho vydani Hajkova dila, opatreny vysvetlivkami, vydavatelskymi poznamkami, slovnickem a tabulkou pevnych svatku cirkevniho kalendare zpracoval a k vydani pripravil Jaroslav Kolar.
EUR 9,89
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Pribeh doktora Johanna Fausta, ktery se upsal dablu, aby s jeho pomoci dosahl poznani vsech tajemstvi zivota a sveta, je jednim ze zakladnich temat evropske kultury a existuje nespocet zpracovani literarnich, hudebnich i vytvarnych. Zminky o tomto kouzelnikovi, lekari, filozofovi a cernokneznikovi se objevovaly od pocatku 16. stoleti v nemecke literature, v dopisech, v mestskych knihach, v kazanich nebo i v uctech za sestaveni horoskopu. V roce 1587 pak u nakladatele Johanna Spiesse ve Frankfurtu nad Mohanem vysla poprve knizka shrnujici vse, co bylo o doktoru Faustovi znamo. Dosahla ohromneho uspechu - jen do konce 16. stoleti vysla nejmene ve dvaceti dalsich, pozmenovanych a doplnovanych vydanich a zacala byt take prekladana do dalsich jazyku. V roce 1611 ji do cestiny prelozil a vydal humanisticky literat Martin Carchesius, a prave jeho preklad se stal vychodiskem faustovske tradice v ceske literature dalsich staleti. Moderni vydani Carchesiova prekladu v roce 1989 pripravil a uvodni studii napsal Jaroslav Kolar. Nyni vychazi jeho vzorna edice podruhe, rozsirena o dalsi studii, kterou napsal Matous Jaluska.
Publicado por Prag: Editio Bärenreiter [2003], 2003
Librería: Antikvariat Valentinska, Praha, Republica Checa
Miembro de asociación: ILAB
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOHeft, 52 Seiten, 2°, nahezu unbeschädigt, sehr guter Zustand. Book Language/s: Czech, German, Russian.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Fair. Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Sbornik prispevku ze sympozia Karel Polacek a historie zidovske kulturyve vychodnich Cechach konaneho dne 18. - 20. kvetna 1995 v Rychnove nad Kneznou.
Idioma: Checo
Publicado por NLN, Nakladatelství Lidové noviny, 1998
ISBN 10: 8071062804 ISBN 13: 9788071062806
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 11,69
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Aktualizovane vydani uspesneho titulu Ceske kniznice. Prinasi ceske preklady nejstarsich staroslovenskych, latinskych a staroceskych legend, jejichz hrdiny jsou svati Konstantin a Metodej, Ludmila, Vaclav, Vojtech, Prokop a Anezka.
EUR 17,02
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
EUR 15,37
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Verschmutzung / Wasserschaden; Abnutzung / Risse - leicht. Svazek Stredoveke legendy o ceskych svetcich se vraci do raneho a vrcholneho stredoveku k pocatkum vzdelanosti a pisemnictvi v nasich zemich. Prinasi legendy o verozvestech Konstantinu a Metodeji, nejstarsi ceske svetici Ludmile, ceskych patronech Vaclavovi, Vojtechovi a Prokopovi a nedavno kanonizovane Anezce Premyslovne. Tyto osobnosti, jak je v legendarnim podani zachytili jejich soucasnici i dalsi generace, po staleti vyznamne formovaly ceskou krestanskou tradici a predstavy o pocatcich a osobitosti nasich dejin. Staly se trvalou soucasti narodni kultury i historickeho vedomi a inspiraci mnoha umeleckych del. Puvodne staroslovenske a latinske texty z devateho az ctrnacteho stoleti otiskujeme v novoceskych prekladech.
EUR 9,90
Cantidad disponible: Más de 20 disponibles
Añadir al carritoCondición: Neu. Band 3: Die erste alttschechische Übersetzung (1487) des katholischen Priesters Jan Húska. Hrsg. von Jaroslav Kolár. Kurz vor seiner Wahl als Papst Pius II. im Sommer des Jahres 1456 schrieb der Kaiserliche Rat und Kardinal Piccolomini seine Böhmische Geschichte. Seitdem er die hussitischen Gesandten beim Konzil von Basel 1431 beobachtete, hatte er diese Schrift, das Kernstück einer Reihe von Beschreibungen Europas, vorbereitet. Darin macht Enea deutlich, dass für ihn die Gefahr für das Reich vom Osten, genauer gesagt von den tschechischen Hussiten, ausging. Der Band bietet die zuvor nicht edierte erste alttschechische Übersetzung des mährischen Priesters Jan Húska. 178 Seiten, gebunden (Bausteine zur Slavischen Philologie und Kulturgeschichte, Reihe B: Editionen. Neue Folge; Band 20,3/Böhlau Verlag 2005). Früher EUR 29,90. Gewicht: 380 g - Gebunden/Gebundene Ausgabe.
Idioma: Alemán
Publicado por Köln, Böhlau,, 2005
Librería: Buch & Cafe Antiquarius, Bonn, NRW, Alemania
Miembro de asociación: GIAQ
Original o primera edición
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGr.-8°, OKart. 1. Aufl. 178 S. Neuwertiges Ex. Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 0.
Idioma: Checo
Publicado por Nakladelstvi Ceskoslovenske Akademie Ved, Praha, 1963
Librería: ABC Versand e.K., Aarbergen, Alemania
EUR 6,99
Cantidad disponible: 2 disponibles
Añadir al carritoCondición: Gut. 314 Seiten, mit 15 ganzseitigen s/w Abbildungen mit Originalem Schutzumschlag, dieser mit Gebrauchsspuren, Ecken und Kanten etwas berieben, an Kapital etwas rissig. Papier gebräunt, innen sauber und ordentlich. Auf Tschechisch. Q55 cs Gewicht in Gramm: 888 8°, Leinen mit rotem Rückentitel und schöner Deckevignette.
Librería: ABC Versand e.K., Aarbergen, Alemania
EUR 17,90
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritohardcover. Condición: Neu. 180 Seiten ORIGINALVERSCHWEISST V8 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 384.
EUR 38,32
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: New. Fotbalovy pohar - Kolar Jaroslav *** [EN] Categories: Non-Fiction | Condition: New | Binding: Hardcover | The book is the first in our country to present a complete history of cup competitions in the Czech Republic. It describes in detail the course of the Czechoslovak and Czech Cups, but goes deeper into history, *** [DE] Zustand: Neu | Einband: Gebundene Ausgabe | Das Buch präsentiert als erstes bei uns eine vollständige Geschichte der Pokalwettbewerbe auf dem Gebiet Tschechiens. Es beschreibt detailliert den Verlauf des Tschechoslowakischen und Tschechischen Pokals, geht aber tiefer in die Geschichte, *** [CZ] Stav: Novy | Vazba: vazane | Kniha prinasi jako prvni u nas kompletni historii poharovych soutezi na uzemi Ceska. Popisuje podrobne prubeh Ceskoslovenskeho a Ceskeho poharu, ale jde hloubeji do historie,.
Publicado por Praha: Snklhu / Odeon, 1958-1990, 1958
Librería: °ART...on paper - 20th Century Art Books, Lugano, Suiza
Miembro de asociación: ILAB
Original o primera edición
EUR 1.618,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Very Good. 1st Edition. 12° (155x180mm) The complete collection consists of 44 volumes - each volume approx. 22pp and 60 B/w photo-reproductions. The edition consits in: 27 Volumes 1958 to 1966 H. Cartier-Bresson, M. Hak, J. Ruzicka, Int. photography 1958, J. Funke, Nadar, W. Bischof, J. Ehm, V. Reichmann, V. Chochola, P. Strand, Jan Lukas, J. Jenicek, Brassai, Jan Cifra, J. Prosek, E. Atget, K. Kallay, K. Hajek, A. Rodchenko, Int. Photography 1962, E. Wiskovsky, E. Medkova, T. Honty, M. Robinsonova & L. Moholy Nagy. Black covers design by Miroslav Hrbas - 16 Volumes E. Hartwig, D. Seymour "Chim", A. Kertesz, CS fotografie 1965, Jiri Sever, V. Jiru, Sovetska fotografie, Robert Capa, Z. Feyfar, Sovetska filmova fotografie, A. Schneeberger, D. Hochova, J. Eckert, Jan Lauschmann, M. Hucek. White covers designed by Libor Fara and 2 volumes F. Drtikol, A. Stieglitz. Black covers designed by Milan Jaros. Text in Czech, French, German, English and Russian. Original covers (designed by M. Hrbas, L. Fara & M. Jaros) Missing Eva Fukova. In Very good condition.