Publicado por "Gemeentekrediet /
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Holanda
EUR 9,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover, gebonden boek met stofomslag, groot formaat, rijkgeïllustreerd. Prijs op schutblad, lichte gebruikssporen op stofomslag, inhoud in zeer nette staat. Please see description or ask for photos.
Publicado por Kunst- Und Ausstellungshalle Der Bundesrepublik Deutschland, Bonn, 2000
Librería: Literary Cat Books, Machynlleth, Powys, WALES, Reino Unido
Miembro de asociación: IOBA
Original o primera edición
EUR 11,69
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal Decorated Wrappers. Condición: Very Good+. Estado de la sobrecubierta: No Dust Jacket. First Edition. Light wear to spine, covers & corners. ; With plates & illustrations. Light wear to spine, covers & corners. ; 28 x 24.5 x 2.7 cms; xv, 390 pages; "Kaiser Karl V. 1500â"1558. Macht und Ohnmacht Europas" is a comprehensive biography of Emperor Charles V, who ruled over vast territories during a pivotal era in European history. The book delves into his efforts to consolidate power across diverse realms, his struggles with the Protestant Reformation, and the challenges posed by external adversaries like the Ottoman Empire. It also examines his abdication and the subsequent division of the Habsburg Empire, highlighting the complexities of his reign and the shifting dynamics of 16th-century European politics.
Publicado por Gent, Europalia/Centrum voor kunst en cultuur, 1991
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Ex libris stempeltje op titelpagina.
Publicado por Gent, Stichting Europalia International-Centrum voor Kunst en Cultuur Sint-Pietersabdij. 1991, 1991
ISBN 10: 9069880385 ISBN 13: 9789069880389
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 9,20
Cantidad disponible: 3 disponibles
Añadir al carrito292 p. Paperback, groot formaat, in zeer goede staat.
Publicado por Museum voor Industriële Archeologie en Textiel 1988, 1988
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 11,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito264 p. Paperback.
Idioma: Francés
Publicado por Snoeck - Ducaju & zoon, 1999
ISBN 10: 9053493085 ISBN 13: 9789053493083
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 27,17
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Publicado por Amsterdam-Brussel, Snoeck-Ducaju & Zoon. 1999, 1999
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 13,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's sewn paperback, pictorial front- & backcover, large 4to: 368pp., 12 very richly illustrated contributions with notes & references, catalogue of ca. 250 items depicted & described, list authors, list lenders, general bibliography. Very fine copy. Catalogus van de tentoonstelling Carolus keizer Karel V 1500-1558 in de Kunsthal De Sint-Pietersabdij Gent.
Publicado por Amsterdam-Brussel, Snoeck-Ducaju & Zoon. 1999, 1999
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 13,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's sewn paperback, pictorial front- & backcover, large 4to: 368pp., 12 very richly illustrated contributions with notes & references, catalogue of ca. 250 items depicted & described, list authors, list lenders, general bibliography. Very fine copy. Catalogus van de tentoonstelling Carolus keizer Karel V 1500-1558 in de Kunsthal De Sint-Pietersabdij Gent.
Publicado por Gent: Snoeck-Ducaju & Zoon, 1999., 1999
Librería: Cornell Books Limited, Tewkesbury, Reino Unido
Miembro de asociación: PBFA
Original o primera edición
EUR 23,86
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Near Fine. First edition (softcover). 4to (29cm x 24cm), 367pp. Illustrated throughout in colour. Original laminated card wrappers. This copy is in very good condition. Published to accompany an exhibition held in Gand (Gent/Ghent) in 1999-2000. Text in French. ISBN 9053493093.
Publicado por Gent, Snoeck-Ducaju, [1999], 1999, 1999
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 12,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback, 367 pagina's, Nederlands, 295 x 245 mm, . ISBN 9789053493090. Wat is een woord vooraf? Een aanraking door een politicus. Ik wil met genoegen deze catalogus aanraken door er een woord vooraf te schrijven en daardoor te stellen dat deze tentoonstelling wel in Gent plaatsvindt, maar dat 'Gent' meteen een ruimer perspectief inhoudt dan het hier en nu. Wie zich maatschappelijk verantwoordelijk voelt voor de kunst, is bekommerd om wat leeft: theater, een muziekopvoering, de beeldende kunstenaars die hun eigen weg gaan, vandaag, nu niets meer zo vanzelfsprekend is als in de zestiende eeuw, zelfs de liefde niet. Maar de verantwoordelijkheid voor de cultuur vraagt een ruimere blik. Als het enkel zou gaan om wat er vandaag wordt geproduceerd, en dan nog enkel om de kunsten, om wat deze tijd verschillend maakt van de vorige, dan zouden die kunsten hun uitdagingen missen. Die uitdagingen zijn tweeërlei. Er is de maatschappij in de volle breedte waarin de kunsten hun realisatie vinden. en er is het verleden. Cultuur, dat is niet enkel de jeugdigheid van het nieuwe, dat is ook het blijvend aanwezige. 0 g.
Publicado por Gent/ Leuven, Museum voor Industriele Archeologie en Textiel/ Kritak, 1988, 1988
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 12,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover onder geillustreerde kartonomslag in kleur, 20.5 x 28.5, 264pp., uitgebreide z/w illustratie. Uitgave werd verwezenlijkt naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in de Sint-Pietersabdij te Gent, 19 maart tot 1 mei 1988. 0 g.
Publicado por Snoeck-Ducaju, Gent, 1999
Librería: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Holanda
EUR 12,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoLinnen band met stofomslag, 31 cm, 367 pp. Ills.: kleurenillustraties. Cond.: goed / good. ISBN: 9053493093.
Idioma: Francés
Publicado por Snoeck-Ducaju & zoon, 1999
Librería: L'ivre d'Histoires, Merbes Sainte Marie, Belgica
EUR 25,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoReliure toilée d'origine. Condición: Bon. Estado de la sobrecubierta: Bon. 368 pages.
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 28,14
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Publicado por Gent, Stichting Europalia International-Centrum voor Kunst en Cultuur Sint-Pietersabdij. 1991, 1991
ISBN 10: 9069880385 ISBN 13: 9789069880389
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 28,14
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Librería: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Holanda
EUR 8,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGent, Museum voor Indistriële Archeologie en Textiel & Leuven, Kritak, 1988. 264 blz. Ills. Slappe kaft. Fraai. [135277].
Publicado por Snoeck, 1999
Librería: Miliardi di Parole, Pietra Marazzi, AL, Italia
EUR 24,30
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Buone. francese Condizioni dell'esterno: Discrete con difetti, segni d'uso Condizioni dell'interno: Buone.
Idioma: Francés
Publicado por Snoeck-Ducaju Zoon, Credit Communal Groupe Dexia, 2000
ISBN 10: 9053493085 ISBN 13: 9789053493083
Librería: Libros Angulo, Madrid, M, España
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoEncuadernación de tapa dura. Condición: Bien. Snoeck-Ducaju Zoon, Credit Communal Groupe Dexia, 2000. Texto en francés. Historia. Arte. Profusamente ilustrado. 368 pp. 31 x 25. Tela editorial tapa dura con plateados en tapa y sobrecubierta de editorial ilustrada. Sin subrayados ni anotaciones. SOBRECUBIERTA LIGERAMENTE FATIGADA, volumen en buen estado de conservación. ISBN: 9053493085.
Librería: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Holanda
EUR 19,25
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGent, Museum voor Industrie le Archeologie en Textiel & Leuven, Kritak, 1988. 263 pp. B./w. ills. Softcover. 4to.Published on the occasion of the exhibition at the Centrum voor Kunst en Cultuur in Ghent, 19 March to 1 May 1988. - Text in Dutch.
Idioma: Francés
Publicado por Snoeck-Ducaju & Zoon et Crédit Communal, Courtrai, 1999
Librería: Librairie Archaion, Bruxelles, Belgica
EUR 55,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoBroché. Condición: Bon. 367 p., très nbr. ill. n/b et coul. Catalogue d'exposition, Gand, Kunsthal De Sint-Pietersabdij, 6 novembre 1999-30 janvier 2000. Couverture légèrement tachée. Coin des premières plages plié. Inv. 31823.
Publicado por Gent, 1988, 1988
Librería: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 29,70
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito262pp.rijkelijk geïllustreerd in zw/w, 29cm., gebroch., catalogus van tentoonstelling (Gent, ingericht door het Museum voor inustriële archeologie en textiel, 19 maart - 1 mei 1988), goede staat, E87208.
Librería: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, Belgica
EUR 9,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGent Centrum voor Kunst en Cultuur 1992 Softcover, 225 x 295mm., 292pp., talrijke ills. in kleur en z/w., in zeer goede staat (rug met lichte leesvouw). St. Pietersabdij 29 september 1991 - 5 januai 1992.
Librería: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, Belgica
EUR 9,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGent Centrum voor Kunst en Cultuur 1992 Softcover, 225 x 295mm., 292pp., talrijke ills. in kleur en z/w., goede staat. St. Pietersabdij 29 september 1991 - 5 januai 1992.
Idioma: Francés
Publicado por Snoeck - Ducaju & zoon, 1999
ISBN 10: 9053493085 ISBN 13: 9789053493083
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 73,22
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Holanda
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoTentoonstellingscatalogus Kunsthal De Sint-Pietersabdij, Ghent, 1999. (Snoeck-Ducaju). 30,5 x 25 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 367 pag. NIEUW EXEMPLAAR [Biography / international [(Auto)Biografieën] Geschiedenis (History) / Algemeen / General [Algemene Geschiedenis] België / Belgium ].
Publicado por Gent, Centrum voor Kunst en Cultuur, 1992, 1992
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginele uitgeversomslag, geillustreerde kartonomslag in kleur, 300 x 230 x 22 mm., 294pp., uitgebreide illustratie in kleur en z/w. ISBN 9789069880389. St. Pietersabdij 29 september 1991 - 5 januai 1992. In goede staat. 1650 g.
Idioma: Francés
Publicado por (Gent), Snoeck-Ducaju & Zoon, (1999)., 1999
ISBN 10: 9053493093 ISBN 13: 9789053493090
Librería: Matthaeus Truppe Antiquariat, Graz, Austria
Original o primera edición
EUR 32,40
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito367 S. mit zahlr. großteils farb. teils ganzseit. Textabb. Katalog zur Ausstellung in der Sankt-Petersabtei in Gent 1999/2000. - In französischer Sprache. - Leicht gebräunt. *** *** Copyright: Matthaeus TRUPPE Buchhandlung & Antiquariat - Stubenberggasse 7 - A-8010 Graz - ++43 (0)316 - 829552 *** *** Sprache: Französisch Gewicht in Gramm: 2400 Kl.-4°. OKart. (kl. Gebrssprn.).
Publicado por Museum voor Industriële Archeologie en Textiel, Stad Gent, 1988
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 8,96
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Good. Naamstempel Dutch.
Idioma: Francés
Publicado por Snoeck-Ducaju & Zoon, Credit Communal Groupe Dexia, 2000
ISBN 10: 9053493085 ISBN 13: 9789053493083
Librería: Antiquariat Buchseite, Purkersdorf, Austria
EUR 32,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito4°, Softcover. Condición: Gut. first edition, EA. 367 S. cover minor rubbed, richly illustrated, good condition Sprache: Französisch Gewicht in Gramm: 1200.
Idioma: Holandés
Publicado por Gemeentekrediet, 1999, 1999
Librería: stock, Gent, Belgica
EUR 12,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoZeer goed ongelezen exemplaar, als nieuw.