Grabowski zbigniew (20 resultados)
Editorial: Maxlove Publishing Co London 1945 1945
- Tapa blanda
Librería: Hard to Find Books NZ (Internet) Ltd., Dunedin, OTAGO, Nueva ZelandaHard to Find Books NZ (Internet) Ltd.
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 6,41
Envío por EUR 23,13Se envía de Nueva Zelanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
ex lib, minimal markings, 79pp, VG(paperback, v sl wear to extrems with v sl creasing at corners, sunned) d/w VG(v sl wear/tears at extrems with chipped lower front corner, v sl rubbed/soiled).
Editorial: London: Kolin 1946
- Tapa dura
- Primera edición
Librería: Plurabelle Books Ltd, Cambridge, , Reino UnidoPlurabelle Books Ltd
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Bueno
EUR 23,86
Envío por EUR 9,27Se envía de Reino Unido a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Hardcover. Condición: Very Good. 150p hardback with dustjacket, first edition, well preserved, England, the unknown island Language: English.

Dawna Bron i Barwa. Rok XVI - Nr. 23 - Katowice, czerwiec 2001. Stowarzyszenie Milosnikow Dawnej Broni Barwy Oddzial Gornoslaski Katowicach.
Dawna Bron i Barwa. - Fuinski, Zbigniew / Andrzej Jablonski (Red.). - Waldemar Grabowski. -
Editorial: Ol-Druk, Czeladz 2001. 2001
- Tapa blanda
- Primera edición
Librería: Antiquariat Carl Wegner, Berlin, B, AlemaniaAntiquariat Carl Wegner
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 25,00
Envío por EUR 9,00Se envía de Alemania a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 2 disponibles
Softcover. 21 x 15 cm. Oryginalna ksiazka z kolorowa ilustrowana okladka. 56 stron z 10 kolorowymi plytkami i niektóre ilustracje czarno-biale. Rok na pokrywie zostal poprawiony drobnym pismem. Dobra kopia. --- Originalheft mit farbig illustriertem Umschlag. 56 Seiten mit 10 farbigen Tafelabbildungen und einigen Abbildungen in s…chwarzweiss. Die Jahreszahl auf dem Deckel klein handschriftlich korrigiert. Sauberes, gutes Exemplar. Z trzema wkladami Waldemara Grabowskiego na temat polskich flag (z osmioma kolorowymi plytami) / Henryk Ciosinski na japonskich helmach (z dwoma kolorowymi plytkami i dziesiecioma czarno-bialymi ilustracjami). --- Mit drei Beiträgen von Waldemar Grabowski über polnische Fahnen (mit acht Farbtafeln) / Henryk Ciosinski über japanische Helme (mit zwei Farbtafeln und zehn schwarzweiss-Abbildungen) und Maciej Jeske über O Szabelni Wyszynskiej -- Bitte Portokosten außerhalb EU erfragen! / Please ask for postage costs outside EU! / S ' il vous plait demander des frais de port en dehors de l ' UE! // Bitte beachten Sie auch unsere Fotos! / Please also note our photos! / Veuillez noter nos photos -- Nehmen Sie sich ein gutes Buch mit auf die Sommerwiese. Bei uns werden Sie fündig! -- Wir kaufen Ihre werthaltigen Bücher! K13899-619097.
Idioma: Inglés
Editorial: Polish Library, Glasgow 1944
- Tapa blanda
- Primera edición
Librería: Left On The Shelf (PBFA), Kendal, Reino UnidoLeft On The Shelf (PBFA)
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 17,90
Envío por EUR 34,75Se envía de Reino Unido a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Pamphlet. Condición: Good. 1st Edition. 24pp.

Editorial: Warszawa: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1977 1977
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PoloniaPOLIART Beata Kalke
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 14,53
Envío por EUR 15,50Se envía de Polonia a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Oprawa wydawnicza broszurowa. Condición: Pozycja w ladnym stanie. @ Blurb / Notka wydawnicza: Warszawa: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1977; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 22 cm; @ Circulation / Naklad: 15350; @ Comments/ Uwagi: Zawiera m.in. opis 5 szlakow kajakowych; @ Pages / Strony: 46, [2]s., [6]s. tabl.; @ Thematic…categories / Kategorie tematyczne: geografia przewodniki i informatory, sport, turystyka kajakarstwo, regiony prussica - Warmia i Mazury / geography guide-books, sport canoeing, regions Prussica / Geografie Führer, Sport Kanusport, Regionen Borussiana.

Editorial: MaxLove 1945
- Tapa blanda
- Firmado
Librería: Invisible Books, Brighton, , Reino UnidoInvisible Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 17,90
Envío por EUR 23,17Se envía de Reino Unido a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Softcover. Condición: Good. Booklet in very fragile jacket, split along fold of back panel/spine, some loss around edges. White jacket is marked, spine sunned close to illegibility. Internally in very good condition, with a dedication from the author, signed only with his initial, on the ffep: this has offset onto the front flap… of the jacket. Inscribed by Author.
Editorial: Minerva Publishing [1940], London 1940
- Primera edición
Librería: Ground Zero Books, Ltd., Silver Spring, MD, Estados Unidos de AmericaGround Zero Books, Ltd.
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 30,13
Envío por EUR 4,33Se envía dentro de Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: fair, ex-lib. First? Edition. 22 cm, 228, usual library markings, part of DJ cut off & pasted to front endpaper, page discoloration, fr bd weak, boards worn & soiled. Spine frayed.
- Tapa blanda
Librería: Anthony C. Hall, Bookseller ABA ILAB, Isleworth, MIDDX, Reino UnidoAnthony C. Hall, Bookseller ABA ILAB
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado
EUR 11,93
Envío por EUR 23,17Se envía de Reino Unido a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Paperback. 79pp card covers, 1945. *The case for an integrated Europe with security. VG.
Más imágenesEditorial: Warszawa: Panstwowe Wydawnictwo Ekonomiczne, 1979 1979
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PoloniaPOLIART Beata Kalke
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 24,22
Envío por EUR 15,50Se envía de Polonia a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
@ Cover design and illustrations / Projekt okladki i ilustracje: Projekt obwoluty i okladki Jaroslaw Jasinski; @ Blurb / Notka wydawnicza: Warszawa: Panstwowe Wydawnictwo Ekonomiczne, 1979; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 20 cm; @ Circulation / Naklad: 3230; @ Comments/ Uwagi: Streszczenia w jezyku angielskim i rosyjski…m; @ Weight / Waga: 220; @ Pages / Strony: 197, [3] s., [1] k. tabl. zloz.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: design grafika uzytkowa oprawy / okladki 1970-1979, gospodarka ekonomia finanse, historia gospodarcza numizmatyka, ilustratorzy graficy Jasinski Jaroslaw / , economy economics / economy, history numismatics, / , Wirtschaft Ökonomie, Geschichte Numismatik; Obwoluta bardzo nieznacznie uszkodzona, prywatna pieczec wlasnosciowa, niewielkie uszkodzenia karty tytulowej i spisu tresci po usunieciu innej prywatnej pieczeci wlasnosciowej. Pozycja w dosc ladnym stanie Oprawa wydawnicza kartonowa, obwoluta. Projekt obwoluty i okladki Jaroslaw Jasinski (ilustrador).
Más imágenesEditorial: Londyn: Gryf Publications LTD., 1967 1967
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PoloniaPOLIART Beata Kalke
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 29,06
Envío por EUR 15,50Se envía de Polonia a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Oprawa wydawnicza kartonowa. @ Blurb / Notka wydawnicza: Londyn: Gryf Publications LTD., 1967; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 22 cm; @ Circulation / Naklad: -; @ Comments/ Uwagi: Opis z podrozy po Europie Zachodniej od 1946 roku. Etnopsychologia; @ Weight / Waga: 530; @ Pages / Strony: 484, [4]s.; @ Thematic categories… / Kategorie tematyczne: geografia krajoznawstwo, historia podroze i odkrycia geograficzne, historia regiony i kraje historia Europy, varia druki emigracyjne / geography regional and cultural studies, history, , general emmigration editions / prints / Geografie Landeskunde, Geschichte, , Allgemein Emigration; Egzemplarz z nieznacznie zagietymi rogami, oprawa nieco uszkodzona, plama na przedniej okladce, blok czysty bez innych wad, brak wpisow i pieczeci. Pozycja w stanie wiecej niz dobrym.
Editorial: Londyn: "Orbis", 1946 1946
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PoloniaPOLIART Beata Kalke
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 29,06
Envío por EUR 15,50Se envía de Polonia a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Szukaj w opisie. @ Blurb / Notka wydawnicza: Londyn: "Orbis", 1946; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 22 cm; @ Circulation / Naklad: -; @ Comments/ Uwagi: Oprawa wydawnicza nieco uszkodzona; @ Weight / Waga: 210; @ Pages / Strony: 161, [2]s.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: geografia krajoznawstwo… / geography regional and cultural studies / Geografie Landeskunde.
Más imágenesEditorial: Glasgow: William MacLellan, 1944 1944
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PoloniaPOLIART Beata Kalke
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 29,06
Envío por EUR 15,50Se envía de Polonia a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Oprawa wydawnicza kartonowa. Condición: Na oprawie naklejka. @ Blurb / Notka wydawnicza: Glasgow: William MacLellan, 1944; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 19 cm; @ Circulation / Naklad: -; @ Weight / Waga: 60; @ Language / Jezyk: angielski; @ Pages / Strony: 67s.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: historia I…I wojna swiatowa miedzywojnie 1918-1939 i okres do 1945, varia polonica wydawnicze, obcojezyczne angielski, okres wydania 1901-1944 / 45 / history World War II the period between 1918-1939, general, foreign languages English, period of edition 1901-1944 / 45 / Geschichte 2. Weltkrieg Zwischenkriegszeit, Allgemein, fremdsprachig englisch, Erscheinungsperioden 1901?1944 / 45.
Más imágenesEditorial: Londyn: Nakladem Polskiej Fundacji Kulturalnej, 1964 1964
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PoloniaPOLIART Beata Kalke
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 29,06
Envío por EUR 15,50Se envía de Polonia a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Oprawa wydawnicza kartonowa. @ Cover design and illustrations / Projekt okladki i ilustracje: Projekt okladki Tadeusz Orlowicz; @ Blurb / Notka wydawnicza: Londyn: Nakladem Polskiej Fundacji Kulturalnej, 1964; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 19 cm; @ Circulation / Naklad: -; @ Comments/ Uwagi: Pamietnik Zbigniewa Grabow…skiego (1903-1974) (22.12.1903 Krakow - 6.03.1974 Toronto) polskiego publicysty, tlumacza, powiesciopisarza. // Wspomnienia do roku 1918 glownie z Krakowa i Zakopanego; @ Weight / Waga: 160; @ Pages / Strony: 158, [2]s.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: design grafika uzytkowa oprawy / okladki 1960-1969, historia Polski wspomnienia, dzienniki i autobiografie - h. Polski XX wiek 1901-1918 - h. Polski, ilustratorzy graficy Orlowicz Tadeusz, varia druki emigracyjne, regiony Malopolska - Krakow Tatry (calosc) i Podhale / , history of Poland memoirs 20th century, , general emmigration editions / prints, regions Cracoviana The Tatra Mountains and Podhale / , Geschichte Polens Erinnerungen 20. Jh., , Allgemein Emigration, Regionen Krakau Tatra und Podhale; Oprawa z nieznaczna plama na grzbiecie. Pozycja w ladnym stanie. Projekt okladki Tadeusz Orlowicz (ilustrador).
Más imágenesEditorial: London: M. I. Kolin, 1943 1943
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, , PoloniaPOLIART Beata Kalke
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 33,91
Envío por EUR 15,50Se envía de Polonia a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Oprawa wydawnicza broszurowa. Condición: Szukaj w opisie. @ Blurb / Notka wydawnicza: London: M. I. Kolin, 1943; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 19 cm; @ Circulation / Naklad: -; @ Comments/ Uwagi: Kwestie terytorialne i stosunki polsko-radzieckie w okresie II wojny swiatowej; @ Weight / Waga: 50; @ Language / Jezyk: an…gielski; @ Pages / Strony: 48s.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: historia dyplomacji i polityki zagranicznej II wojna swiatowa miejscowosci, regionow, panstw, historia Europy dawny ZSRR - historia, historia Polski dyplomacji i polityki zagranicznej - h. Polski II wojna swiatowa - h. Polski, varia polonica wydawnicze, obcojezyczne angielski, okres wydania 1901-1944 / 45 / history World War II, , history of Poland World War II, general, foreign languages English, period of edition 1901-1944 / 45 / Geschichte 2. Weltkrieg, , Geschichte Polens 2. Weltkrieg, Allgemein, fremdsprachig englisch, Erscheinungsperioden 1901?1944 / 45.

- Tapa blanda
- Impresión bajo demanda
Librería: Grand Eagle Retail, Bensenville, IL, Estados Unidos de AmericaGrand Eagle Retail
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Nuevo
EUR 15,17
Gastos de envío gratisSe envía dentro de Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Paperback. Condición: new. Paperback. Masz dosc projektow, ktore "wisza" na Twoim dysku od miesiecy? Masz dosc wiecznego planowania, ktore nigdy nie zamienia sie w wynik?Wiekszosc ludzi nie konczy swoich projektow nie dlatego, ze sa leniwi, ale dlatego, ze ich mozg jest zaprogramowany na lek przed weryfikacja rynkowa. FINISZER t…o nie jest kolejny poradnik o "zarzadzaniu czasem". To bezwzgledna instrukcja obslugi Twojej neurobiologii, ktora przeprowadzi Cie od paralizujacego perfekcjonizmu do binarnego sukcesu (Status 1).Czego dowiesz sie z tej ksiazki?Neurobiologia Bolu Spolecznego: Dlaczego Twoj mozg boi sie publikacji tak samo, jak ataku tygrysa?Mechanizm Self-Handicapping: Jak przestac sabotowac wlasne wyniki na ostatniej prostej.Architektura Izolacji: Jak zbudowac "bunkier skupienia" w swiecie ADHD.Strategia Titanium: Jak rebranding porazki pozwoli Ci dowozic projekty szybciej niz kiedykolwiek.System Operacyjny 0/1: Dlaczego "prawie gotowe" to matematyczne zero i jak to zmienic.Ksiazka zawiera praktyczne dodatki: Glosariusz Rebrandingu Leku, Checklisty Binarne oraz Kontrakt "Skora w grze", ktory zmusi Cie do dzialania.Swiat nie placi za Twoje intencje. Swiat placi za Twoje wyniki. Przestan byc "tworca w procesie". Stan sie Finiszerem.Kup teraz i dowiez swoj najwazniejszy projekt do konca. This item is printed on demand. Shipping may be from multiple locations in the US or from the UK, depending on stock availability.

- Tapa blanda
- Impresión bajo demanda
Librería: California Books, Miami, FL, Estados Unidos de AmericaCalifornia Books
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Nuevo
EUR 15,18
Gastos de envío gratisSe envía dentro de Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: Más de 20 disponibles
Condición: New. Print on Demand.

- Tapa blanda
- Impresión bajo demanda
Librería: PBShop.store US, Wood Dale, IL, Estados Unidos de AmericaPBShop.store US
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Nuevo
EUR 15,66
Gastos de envío gratisSe envía dentro de Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: Más de 20 disponibles
PAP. Condición: New. New Book. Shipped from UK. THIS BOOK IS PRINTED ON DEMAND. Established seller since 2000.

- Tapa blanda
- Impresión bajo demanda
Librería: PBShop.store UK, Fairford, GLOS, Reino UnidoPBShop.store UK
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Nuevo
EUR 14,93
Envío por EUR 3,81Se envía de Reino Unido a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: Más de 20 disponibles
PAP. Condición: New. New Book. Delivered from our UK warehouse in 4 to 14 business days. THIS BOOK IS PRINTED ON DEMAND. Established seller since 2000.
Editorial: Glasgow: William Maclellan 1944
Librería: Zubal-Books, Since 1961, Cleveland, OH, Estados Unidos de AmericaZubal-Books, Since 1961
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 106,68
Envío por EUR 3,90Se envía dentro de Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Good. 67 pp., original paper wrappers, spine restitched, minor library markings, else good. - If you are reading this, this item is actually (physically) in our stock and ready for shipment once ordered. We are not bookjackers. Buyer is responsible for any additional duties, taxes, or fees required by recipient's coun…try. Photos available upon request.

- Tapa blanda
- Impresión bajo demanda
Librería: CitiRetail, Stevenage, Reino UnidoCitiRetail
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Nuevo
EUR 18,48
Envío por EUR 42,86Se envía de Reino Unido a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Paperback. Condición: new. Paperback. Masz dosc projektow, ktore "wisza" na Twoim dysku od miesiecy? Masz dosc wiecznego planowania, ktore nigdy nie zamienia sie w wynik?Wiekszosc ludzi nie konczy swoich projektow nie dlatego, ze sa leniwi, ale dlatego, ze ich mozg jest zaprogramowany na lek przed weryfikacja rynkowa. FINISZER t…o nie jest kolejny poradnik o "zarzadzaniu czasem". To bezwzgledna instrukcja obslugi Twojej neurobiologii, ktora przeprowadzi Cie od paralizujacego perfekcjonizmu do binarnego sukcesu (Status 1).Czego dowiesz sie z tej ksiazki?Neurobiologia Bolu Spolecznego: Dlaczego Twoj mozg boi sie publikacji tak samo, jak ataku tygrysa?Mechanizm Self-Handicapping: Jak przestac sabotowac wlasne wyniki na ostatniej prostej.Architektura Izolacji: Jak zbudowac "bunkier skupienia" w swiecie ADHD.Strategia Titanium: Jak rebranding porazki pozwoli Ci dowozic projekty szybciej niz kiedykolwiek.System Operacyjny 0/1: Dlaczego "prawie gotowe" to matematyczne zero i jak to zmienic.Ksiazka zawiera praktyczne dodatki: Glosariusz Rebrandingu Leku, Checklisty Binarne oraz Kontrakt "Skora w grze", ktory zmusi Cie do dzialania.Swiat nie placi za Twoje intencje. Swiat placi za Twoje wyniki. Przestan byc "tworca w procesie". Stan sie Finiszerem.Kup teraz i dowiez swoj najwazniejszy projekt do konca. This item is printed on demand. Shipping may be from our UK warehouse or from our Australian or US warehouses, depending on stock availability.