Elaut (63 resultados)

Filtrar la búsqueda

  • Libros (63)

a

Intervalo de precios personalizado (EUR)

a

    • Tapa blanda

    Librería: J. HOOD, BOOKSELLERS, ABAA/ILAB, Baldwin City, KS, Estados Unidos de AmericaJ. HOOD, BOOKSELLERS, ABAA/ILAB

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 13,35

    Envío por EUR 4,32 
    Se envía dentro de Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Paperback. Een middeleeuws leerdicht over gynekologie en verloskunde. Gent: E. Story-Scientia, 1974. From the library of Professor Jerry Stannard. Wraps. 62pp. Very good plus, with name stamp on front and author name handlettered on spine.

  • Editorial: Leiden, E.J. Brill 1968

    • Tapa blanda

    Librería: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, , HolandaPallas Books Antiquarian Booksellers

    Vendedor de 4 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 5,00

    Envío por EUR 27,00 
    Se envía de Holanda a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    paperbound, 8vo pp. 162-269 collection of papers reprinted from Janus, papers read at the 5th Benelux Congress on History of Sciences; VG condition.

  • Idioma: Holandés

    Editorial: Tradd Street Press 2026

    102532319X / 9781025323190

    • Tapa blanda

    Librería: Books Puddle, New York, NY, Estados Unidos de AmericaBooks Puddle

    Vendedor de 4 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Nuevo

    EUR 33,43

    Envío por EUR 3,45 
    Se envía dentro de Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 4 disponibles

    Condición: New.

  • Editorial: De Standaard, Brussels 1988

    • Tapa dura
    • Primera edición

    Librería: Wheeler's Bookshop, Midhurst, West Sussex, Reino UnidoWheeler's Bookshop

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado - Muy bueno

    EUR 16,70

    Envío por EUR 22,47 
    Se envía de Reino Unido a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Hardcover. Condición: Near Fine. First Edition. 8vo. Glazed pictorial boards. 160 pp. B/w plates. Classic Belgian architecture in the Antwerp area. Text in Dutch throughout. Near as-new. No inscriptions. NEAR FINE.

  • Más imágenes

    Idioma: Holandés

    Editorial: De Standaard 2004

    • Tapa dura

    Librería: Bookbot, Prague, Republica ChecaBookbot

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado - Excelente

    EUR 19,28

    Envío por EUR 20,99 
    Se envía de Republica Checa a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Hardcover. Condición: Fine. Abnutzung / Risse - leicht; Vergilbt / ausgeblichen.

  • Editorial: Standaard Boekhandel - Philosophische Bibliotheek

    • Tapa blanda

    Librería: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, HolandaEmile Kerssemakers ILAB

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 9,00

    Envío por EUR 33,00 
    Se envía de Holanda a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    1952, Paperback. Kaft minder fraai, stempeltjes voorin. Onafgesneden exemplaar.

  • Editorial: Antwerpen/Amsterdam, Standaard-Boekhandel 1952 1952

    Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, HolandaAntiquariaat Schot

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 9,20

    Envío por EUR 25,00 
    Se envía de Holanda a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    309 (1) p. Linnen met stofomslag (De stofomslag is op de rug verkleurd en sleets aan de randen, verder een net exemplaar.).

  • Editorial: Antwerpen, Pandora, 1998 1998

    • Tapa blanda

    Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgicaBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS

    Vendedor de 4 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 10,00

    Envío por EUR 39,50 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Softcover met flappen, 72pp., 27x25cm., ills; in kleur, goede staat. ISBN 905325126x. Eigen aan het Vlaamse land zijn niet alleen de kerststalletjes in de huiskamer, maar ook op de dorpspleinen en aan de kerken worden grote schuren gebouwd waarin het kerstgebeuren wordt afgebeeld. Dit boek geeft een selectie can dit gebeuren in

  • Idioma: Holandés

    Editorial: Tradd Street Press 2026

    1025318668 / 9781025318660

    • Tapa dura

    Librería: Books Puddle, New York, NY, Estados Unidos de AmericaBooks Puddle

    Vendedor de 4 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Nuevo

    EUR 50,42

    Envío por EUR 3,45 
    Se envía dentro de Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 4 disponibles

    Condición: New.

  • Editorial: Antwerpen/Amsterdam, Standaard-Boekhandel 1960 1960

    Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, HolandaAntiquariaat Schot

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 18,40

    Envío por EUR 25,00 
    Se envía de Holanda a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    439 p. Gebonden in de bruin-linnen uitgeversband met rode titelschilden (Net exemplaar. Gelimiteerde oplage van 500 genummerde exemplaren waarvan dit nr. 218.).

    • Tapa dura

    Librería: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, , HolandaAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 16,50

    Envío por EUR 28,27 
    Se envía de Holanda a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Antwerpen, 1952. 310 pp. Hardcover. (Philosophische Bibliotheek). - with ex-libris.

    • Tapa blanda

    Librería: Antiquariaat Isis, Groningen, , HolandaAntiquariaat Isis

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 15,00

    Envío por EUR 30,00 
    Se envía de Holanda a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Antwerpen, Standaard, 1952. 310 pp. Linnen. Bibliografie. (PB) *naam op schutblad, goede staat*.

  • Editorial: De Standaard, 1988 1988

    • Tapa dura

    Librería: Handled With Care, Bocholt, BelgicaHandled With Care

    Vendedor de 3 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado - Bueno

    EUR 13,30

    Envío por EUR 47,00 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Hardcover/Hardback. Condición: Very Good. In zeer goede staat. Hardcover. Rijkelijk geà llustreerd.

  • Editorial: , Lannoo, 2010 2010

    • Tapa dura

    Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgicaBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS

    Vendedor de 4 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 25,00

    Envío por EUR 39,50 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Hardcover, 240 pagina's / pages / seiten, NL / ENG / FR / D,285 x 240 mm, in nieuwstaat; as new; tres bon etat; sehr gute kondition, illustrations / foto's in colour / b/w. ISBN 9789020991543. From federal world district to capital of Europe /// Van federaal werelddistrict tot Europese hoofdstad /// Du district fédéral du monde

  • Editorial: Standaard-Boekhandel NV, Antwerpen-Amsterdam 1952 / Philosophische Bibliotheek 1952

    • Tapa dura

    Librería: Handled With Care, Bocholt, BelgicaHandled With Care

    Vendedor de 3 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado - Aceptable

    EUR 17,50

    Envío por EUR 47,00 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Hardcover/Hardback. Condición: Good. In prima staat. Hardcover. Kaft verkleurd. 309 pp.

  • Editorial: Antwerpen, Eigen Beheer, 1984 1984

    Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgicaBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS

    Vendedor de 4 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 10,00

    Envío por EUR 39,50 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    originele uitgeversomslag, 24x16 cm., 80 pp., geillustreerd in z/w., bijgevoegd affiche + folder tentoonstelling geillustreerd in z/w. Uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling over 200 jaar geschiedenis van het gebouw en de omgeving, Antwerpen "Hof van Plaisantie" Karel Oomsstraat nr. 69, 12 en 13 januari 1985. Zeer deg

  • Editorial: Antwerpen, privaat uitgave Elaut., 2023 2023

    • Tapa blanda

    Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgicaBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS

    Vendedor de 4 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 28,00

    Envío por EUR 39,50 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Softcover, 136 pages, rijkelijk geïllustreerd in kleur, 24x22cm ISBN 9789464782462. Brussel viert dit jaar 130 jaar art-nouveau-architectuur. In Antwerpen mogen we schrijven over 125 jaar. In 1897-98 zijn de eerste art-nouveauwoningen ontworpen. Toonaangevende architecten zoals Alexis Van Mechelen, Jos Bascourt, Emile Thielens,

  • Editorial: Antwerpen, private edition auteur, 2019 2019

    • Tapa dura

    Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgicaBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS

    Vendedor de 4 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 28,00

    Envío por EUR 39,50 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Gebonden / Hardcover 95 pagina's met veel kleuren foto's, 23.5x 22cm, 3de druk. ISBN 9789463960533. In dit gedenkboek wordt het oeuvre geschetst van deze architect. Een herontdekking is de realisatie van Zurenborg Extension in de buurt van het Te Boelaerpark. Het boek telt 95 pagina's en een 100 tal kleurenfoto's van gevels en i

  • Editorial: Standaard-Boekhandel 1958

    • Tapa blanda

    Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado - Regular

    EUR 5,59

    Envío por EUR 72,00 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Paperback. Condición: Fair. Verkleuring. Kvhu Jaargang LII nr.1. Omslag gekreukt. Dutch.

  • Editorial: Walleyndruk P.V.B.A., Brugge 1974

    • Tapa blanda

    Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado - Aceptable

    EUR 8,95

    Envío por EUR 72,00 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Paperback. Condición: Good. 1. Dutch INHOUD Sigla, gebruikt in deel II van Verschaeviana 7 VARIA 9 A.R. van de Walle O.P., De Vlaamse boodschap van Cyriel Verschaeve voor nu en morgen. Feestrede gehouden op zondag 28 april 1974 te Ardooie 11 Anton van Wilderode, Cyriel Verschaeve (1874-1974). Kanselrede uitgesproken op zondag 28

  • Editorial: Standaard Boekhandel NV, Antwerpen - 1960 1960

    • Tapa dura

    Librería: Handled With Care, Bocholt, BelgicaHandled With Care

    Vendedor de 3 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado - Regular

    EUR 34,30

    Envío por EUR 47,00 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Hardcover/Hardback. Condición: Fair. In redelijk goede staat. Hardcover met stofomslag.

  • Idioma: Holandés

    Editorial: Orion / B. Gottmer 1981

    9026402244 / 9789026402241

    • Tapa blanda

    Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado - Regular

    EUR 10,63

    Envío por EUR 72,00 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Paperback. Condición: Fair. Eigendomsmerk. Leesvouwen, gekreukte vooromslag. Dutch.

  • Editorial: Overdruk uit Jaarboek 1955-56 van de Zottegemse culturele Kring (zottegem) 1956

    • Tapa blanda

    Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado - Aceptable

    EUR 11,20

    Envío por EUR 72,00 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Paperback. Condición: Good. Dutch Deze overdruk uit het Jaarboek 1955-56 van de Zottegemse Culturele Kring schetst het leven en werk van de geneesheer Jozef Jacquemyns, die vanuit Sint-Maria-Oudenhove werkzaam was in onder meer het Waasland, Tielt en Dadizele. De auteur belicht zijn medische loopbaan, zijn maatschappelijke betro

  • Idioma: Holandés

    Editorial: Orion (Beveren); B. Gottmer (Nijmegen) 1981

    9026402244 / 9789026402241

    • Tapa blanda

    Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado - Pobre

    EUR 12,32

    Envío por EUR 72,00 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Paperback. Condición: Poor. 1. Eigendomsmerk. Markeringen en notities. Ezelsoor aan voorkaft; bijgevoegd: correspondentie met Nationaal Biografisch Woordenboek Dutch In Mijn memoires. Van Keiberg tot Blandijnberg beschrijft Léon Elaut zijn levensloop van jeugd tot academische carrière, met aandacht voor zijn medische opleiding,

  • Editorial: Brussel, Aurelia Books 1976 1976

    Librería: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, , BelgicaAntiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar)

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 40,70

    Envío por EUR 19,00 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    170pp. met zw/w illustraties + 1 uitvouwbare plaat (met diverse haartooien), 28cm., linnen uitgeversband, in de reeks "Aureliae Folklorica" nr.9, zeer goede staat, B90777.

  • Editorial: Antwerpen, , 2014 2014

    Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgicaBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS

    Vendedor de 4 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado

    EUR 20,00

    Envío por EUR 39,50 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Oorspronkelijk uitgevers omslag, 54 pag oblong, ringband, met illustraties in kleur. 0 g.

  • Editorial: Alex Elaut 1984

    • Tapa blanda

    Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado - Aceptable

    EUR 13,43

    Envío por EUR 72,00 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Paperback. Condición: Good. Dutch.

  • Condición: Usado

    EUR 25,00

    Envío por EUR 35,00 
    Se envía de Holanda a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Sint-Niklaas, Scheerders van Kerchove N.V., 1956. 167 pp., 4to, paperback.

  • Idioma: Holandés

    Editorial: Creative Media Partners, LLC 2026

    102532319X / 9781025323190

    • Tapa blanda
    • Impresión bajo demanda

    Librería: PBShop.store US, Wood Dale, IL, Estados Unidos de AmericaPBShop.store US

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Nuevo

    EUR 20,38

     Gastos de envío gratis 
    Se envía dentro de Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: Más de 20 disponibles

    PAP. Condición: New. New Book. Shipped from UK. THIS BOOK IS PRINTED ON DEMAND. Established seller since 2000.

  • Idioma: Holandés

    Editorial: Orion / B. Gottmer 1981

    9026402244 / 9789026402241

    • Tapa blanda

    Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com

    Vendedor de 5 estrellas
    Contactar con el vendedor

    Condición: Usado - Aceptable

    EUR 15,11

    Envío por EUR 72,00 
    Se envía de Belgica a Estados Unidos de America

    Cantidad disponible: 1 disponibles

    Paperback. Condición: Good. Kreuk in achterflap. Dutch.