Librería: GfB, the Colchester Bookshop, Colchester, Reino Unido
EUR 8,36
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Good. No jacket. Penguin Books, 1979. Paperback, sq4to, 207pp, illust. Covers a little worn. A fair copy. 0140052011/0.5uk . (Please note that our condition gradings are stricter than those of Abebooks and many other sellers. There may therefore be a discrepancy between this description and its listed condition grading).
Publicado por Bentveld-Aerdenhout, Andreas Landshoff Productions bv 1978, 1978
ISBN 10: 9062100791 ISBN 13: 9789062100798
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 18,40
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's black cloth hardback, gilt title spine and frontcover, pictorial dustjacket, large 4to: 128pp. very richly illustrated, list paintings Archimboldo, colophon.
Idioma: Holandés
Publicado por Meulenhoff, Uitgeverij, 1986
ISBN 10: 9029081139 ISBN 13: 9789029081139
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Holanda
EUR 32,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: , , goed exemplaar. 1986, paperback, goed exemplaar.
Librería: Antiquarische Fundgrube e.U., Wien, Austria
EUR 7,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover/Paperback. 207 S. Kanten etw. bestoßen, Lesespuren a. Buchrücken, Buchschnitt etw. bestaubt SL06 9783770112197 *.* Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 370.
Idioma: Holandés
Publicado por Meulenhoff/Landshoff, Amsterdam, 1980
ISBN 10: 9029081813 ISBN 13: 9789029081818
Librería: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Holanda
Original o primera edición
EUR 45,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Very Good. 1st Edition. Red cloth hardcover with dust jacket, [6] p., 79 p., chiefly duotone illustrations, 32 cm. Good/very good, light age-toning towards page-edges. Text in Dutch.
Publicado por Meulenhoff/Landshoff, 1987
ISBN 10: 9029082941 ISBN 13: 9789029082945
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 13,99
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Good. Estado de la sobrecubierta: Good. 232 p. : ill. ; 35 cm Vermeer, Johannes, 1632-1675. Met lit. opg., reg. Dutch Het leven en werk van Johannes Vermeer (1632-1675), geplaatst in de tradities van zijn tijd. Met complete oeuvre-catalogus. In een even grondige als heldere studie worden de karakteristieken, betekenis en onderlinge samenhang van alle ons bekende 31 schilderijen van Johannes Vermeer (1632-1675) besproken en in een historisch verband geplaatst. De schilder wordt recht gedaan als schakel in de kunst van zijn tijd, zonder het aura van geniale eenling. Een beschrijving van het milieu van de Vermeers en een zeer uitgebreide oeuvre-catalogus completeren het boek. De auteurs zijn grote kenners van de Nederlandse schilderkunst en de kunst in de stad Delft. In het royaal uitgegeven en geïllustreerde boek zijn o.a. alle Vermeers op groot formaat in kleur afgebeeld. De voorbeeldig begrijpelijke tekst maakt deze monografie toegankelijker voor een groot publiek dan gewoon is bij dergelijke gedegen studies. De onderhavige 2de druk verschilt op enkele correcties na niet van de 1ste druk uit 1987 (a.i. 87-35-020-3). Het boek is een zeer herziene uitgave van Blankerts bescheiden uitgegeven 'Johannes Vermeer van Delft, 1632-1675' uit 1975. Het kleurenomslag toont een detail uit een schilderij van Vermeer.(Biblion recensie, R. te Rijdt.).
Publicado por Meulenhoff/Landshoff,, Amsterdam,,, 1986
Librería: adr. van den bemt, Groningen, NL, Holanda
EUR 90,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover Text in dutch,21 24 cm., 176 pp., profusely illustrated, bl/wh ills.VG.
Publicado por Meulenhoff/Landshoff, Amsterdam, 1986
Librería: Antiquariaat Paul Nederpel, Den Haag, Holanda
EUR 125,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Very Good. Text in dutch, 4to, soft cover with flaps, 176 pages, illustrated, very good copy. Friso Kramer, Gerrit Rietveld, Han Pieck, Pierre Paulin, Wim Rietveld, Dirk van Sliedregt, Cees Braakman, Theo Ruth a.o.
ISBN 10: 9029080310 ISBN 13: 9789029080316
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Holanda
EUR 60,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1980. Paperback / Softcover. 23 x 21 cm. Rijk geïllustreerd in z/w. 160 pag. Met de originele cassette en het vouwblad"Basisvouwen" - GOED EXEMPLAAR [Origami / Paperfolding ].
EUR 160,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Good. 1986, 175 pp, Meulenhoff. Landshoff. Used Book.