EUR 14,30
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Good. Mild scuffing and cornerwear to cover otherwise clean and sound. Exhibition Catalogue. SIGNED AND INSCRIBED by Eva Fuka. Text in Czech and English. 118 pgs.
Librería: Jeff Hirsch Books, ABAA, Wadsworth, IL, Estados Unidos de America
Original o primera edición
EUR 13,41
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoFirst Edition. First edition. Softcover. 118 pages. Text in Czech and English by Zdenek Primus, Ernest Sturm, and Antonin Dufek. Includes numerous black and white and some color illustrations. A close to near fine copy in French style wrappers with some minor wear.
Idioma: Inglés
Publicado por Prag / Praha, Kant - Karel Kerlicky, 2005/ 2006., 2005
Librería: Querschnitt Antiquariat, Köln, Alemania
EUR 30,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Sehr gut. 217 (1) S., durchgehend mit fotografischen Abb. -- Der Band erschien parallel zur gleichnamigen Ausstellung in der Gallery of the City of Prague 2005 und im Olomouc Museum of Art 2006 und zeigt eine aus Auswahl fotografischer Bilder aus dem 19. und 20. Jahrhundert aus der Sammlung von Dietmar Siegert, darunter Arbeiten von Franz Hanfstengl, Herbert Bayer, Oskar Nerlinger, Walter Peterhans, John Heartfield, Man Ray, der tschechischen Surrealisten Emila Medková und Alois Noicka bishin zu Josef Sudek, Herbert List, Jan Swoboda (Svoboda), David Hockney, Jürgen Klauke und viele andere. - Text in Englisch und Tschechisch. -- Schön erhalten, ohne Schutzumschlag. // The Life of Things presents a selection of nineteenth- and twentieth-century still life photographs from the collection of Munich-based director and film producer Dietmar Siegert (artists see above). -- Text in English and Czech. -- 217 pp., original grey cloth, with mounted title illustration and stamped title to spine and cover, without dustjacket. Fine copy. Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 2550 28 x 24 cm. Orig.-Leinen mit montierter fotografischer Abb.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Alois Nozicka patri k tem nekolika malo vytvarnym fotografum, kteri v ceskem prostredi vytvareli ke konci padesatych a v prvni polovine sedesatych let abstraktni, surrealismem podminena dila. Jeho vizualni projev je zcela ojedinely - motivy od roku 1960 pochazeji skoro bez vyjimky ze smetist a skladek. Jeho fotografie vykazuji konvulzivni krasu nabitou silnou erotikou; pritom je jim vlastni jak kompozicni rad tak vyhranena estetika. I ve svetovem srovnani patri k nejoriginalnejsim vytvarnikum druhe poloviny 20. stoleti vyjadrujicich se vyhradne fotograficky.
Librería: Mullen Books, ABAA, Marietta, PA, Estados Unidos de America
EUR 35,76
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: VG. Czech language text. Grey cloth boards with photograph. 217 pages : illustrations (some color). Includes bibliographical references (pages 215-217).
Idioma: Holandés
Publicado por Amsterdam : Uitgeverij De Buitenkant, 2003
ISBN 10: 9070386496 ISBN 13: 9789070386498
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 11,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Paperback met flappen, (dubbele pagina) illustraties in kleur en z/w, 8vo.
EUR 6,89
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Katalog k vystave The Pope Smoked Dope, alternativni a popularni kultura 60. let. Galerie hlavniho mesta Prahy, Dum U Zlateho prstenu, 3.6. - 18.9.2005. Projekt bude reprizovan v roce 2006 v Moravske galerii v Brne, v Muzeu umeni Olomouc a v Severoceskem muzeu v Liberci.
EUR 6,89
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Unikatni autobiografie nejvetsi legendy ceske a ceskoslovenske hudebni sceny vsech dob. Autenticky obraz fascinujici zivotni drahy vyjimecneho umelce s mezinarodnim renome, ktery na hudebnim nebi zacal zarit ve svych dvaceti letech. Otevrene hovori o svem soukromi, dcerach, manzelstvi, ale take o vecech, ktere byly doposud z ruznych duvodu zahaleny rouskou tajemstvi. Jeho vzpominky sahaji az do nejutlejsiho detstvi, vypraveji o rodicich i sirsi rodine, o skolnich letech, o kamaradech i osobnich zalibach, k nimz patrilo uz v klukovskych letech zejmena malovani. Je ve sve inventure osudu sebekriticky i mimoradne uprimny, predevsim v zaverecnych kapitolach, v nichz popisuje tezke obdobi zapasu se zakernou chorobou. Ctenarum se tak dostava do rukou uceleny, v mnoha smerech strhujici obraz osudoveho vzepeti vyjimecne osobnosti, ktera diky vrozenemu talentu, jedinecnemu hlasu, nezmerne pili, pracovitosti, poctivosti, slusnosti a osobnimu nasazeni rozdavala publiku krasu, radost i sama sebe az do sameho konce sve zivotni pouti.
Publicado por Verlag aula, Prag, 2011
Librería: Antiquariat Tode, Berlin, Alemania
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritobroschiert/Taschenbuch. 12 x 19 cm., 161 S. Taschenbuch. Zweisprachig. Mit einer Widmung des Autors. Sehr gutes Exemplar.
Librería: Midway Book Store (ABAA), St. Paul, MN, Estados Unidos de America
EUR 44,70
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Near Fine. 28 x 23.5 cm. 376pp. Bound into red lcoth. Text is in English and Czech language. Extensively illustrated with color photographs of Czech books alongside commentary and descriptions of around 800 books.
Idioma: Inglés
Publicado por Praha: KANT (Karel Kerlicky) 2006, 2012
ISBN 10: 8086970035 ISBN 13: 9788086970035
Librería: Antikvariat Valentinska, Praha, Republica Checa
Miembro de asociación: ILAB
EUR 28,00
Cantidad disponible: 2 disponibles
Añadir al carritoCondición: neu, Begleitbuch zur gleichnamigen Ausstellung, OLWd. mit Vorderdeckelbild, mit Blind- und Silberprägung, OUmschlag, 217 Seiten mit zahlr. Fotos, 24 x 28 cm (4°); Buch ist neu, originalverpackt in Schutzfolie. Texte parallel tschechisch und englisch. Book Language/s: Czech, English.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Autobiograficky ladene povidky ceskonemeckeho kunsthistorika a prozaika se odehravaji v undergroundovem svete 70. let.Tutus, hrdina s mnohymi autobiografickymi rysy autora, provadi ctenare svymi zivotnimi prihodami, plnymi extremni citove vypjatosti. Z neuteseneho prostredi frustrovanych "manicek" Ceskoslovenska 70. let vede jeho osud k vystehovani do Nemecka a odtamtud k prilezitostnym navstevam stareho domova. Tam i tam se pohybuje predevsim v alternativnim, undergroundovem prostredi s jeho specifickym zivotnim stylem. Sebedestruktivni experimenty, cileny unik pred vojnou do psychiatricke lecebny, bizarni milostna dobrodruzstvi, vystredni fantazie i paranormalni zazitky - to vse sklada obraz nejednoduche, umelecky zalozene osobnosti, obdarene vsak zaroven velmi racionalni sebereflexi.
Idioma: Inglés
Publicado por Prague, Karolinum Press, 2010
ISBN 10: 8024618117 ISBN 13: 9788024618111
Librería: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Holanda
EUR 30,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritopaperbound, flaps, 4to 262 pp., ca. 400 ills. text in English and Czech; impressive catalogue; LIKE NEW condition.
Idioma: Inglés
Publicado por Praha: KANT (Karel Kerlicky) 2006, 2012
ISBN 10: 8086970035 ISBN 13: 9788086970035
Librería: Antikvariat Valentinska, Praha, Republica Checa
Miembro de asociación: ILAB
EUR 31,00
Cantidad disponible: Más de 20 disponibles
Añadir al carritoBegleitbuch zur gleichnamigen Ausstellung, OLWd. mit Vorderdeckelbild, mit Blind- und Silberprägung, OUmschlag, 217 Seiten mit zahlr. Fotos, 24 x 28 cm (4°), neu; Text parallel tschechisch und englisch. Book Language/s: Czech, English.
EUR 20,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoBroschur. Condición: leichte Gebrauchsspuren. 1. Auflage. deutsch / tschechisch Illustr. Pappeinband - SOFORTVERSAND AUF RECHNUNG! Ein schönes, sauberes Exemplar - mit einer persönlichen Widmung des Autors - Internationaler Versand In deutscher Sprache. 161 S. 8°.
EUR 6,05
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Novela, kterou cesko-nemecky autor napsal v nemcine a ktera se opira o autenticke vypovedi, popisuje pribeh a vnitrni stav peti muzu, ktere v mladi totalitni (v tomto pripade nacisticky) rezim donutil k vine. Kazdy z nich jinym zpusobem, ale vzdy neodvratne, ve zralem veku proziva vedomi obeti i vycitky svedomi zaroven a dospiva k tragicke bilanci vlastniho zivota. Hlavnimi tematy knihy jsou geneze viny jedince v totalitnim rezimu, otazka odcinitelnosti provineni a predpoklady odpusteni sobe i druhym. Autor tak svou novelou prispiva k uvaham o pomeru nejen jedince a naroda, obcana a statu, ale take obeti a viny, "nevinnosti" a zodpovednosti, prispiva k uvaham o konfrontaci jedince s tim, co ho sice presahuje, co se vymyka jeho vuli (rodinny puvod, historicky okamzik dospivani atd.), ale s cim se musi vyrovnat pouze on sam, a to bez politickeho ritualu, ktery by vedl ke katarzi.
Librería: Aardvark Rare Books, Bucknell, SHROP, Reino Unido
EUR 20,51
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Very Good. **PAPERBACK**.
Publicado por Museum Bochum, 1990
Librería: Books From California, Simi Valley, CA, Estados Unidos de America
EUR 38,44
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritopaperback. Condición: Good.
Publicado por Praha: KANT (Karel Kerlicky) 2003, 2003
ISBN 10: 808621754X ISBN 13: 9788086217543
Librería: Antikvariat Valentinska, Praha, Republica Checa
Miembro de asociación: ILAB
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOLWd. mit Vorderdeckelbild, OUmschlag, 183 Seiten mit zahlr. SW-Fotos von Alois Nozicka, 4° (23 x 28 cm), Umschlag unten ganz leicht eingerissen, sonst tadellos, sehr guter Zustand. Book Language/s: Czech, English.
Idioma: Inglés
Publicado por Muzeum umeni olomouc / statni galerie vytvarneho umeni, 1996
Librería: nika-books, Nordwestuckermark-Fürstenwerder, NWUM, Alemania
EUR 20,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito4°, Broschur, 248 Seiten, tschechisch- englische Ausgabe, Einband etwas berieben, sonst in einem guten Zustand. Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 1090.
Idioma: Español
Publicado por Fundación Juan March, Madrid, 2016
ISBN 10: 8416282943 ISBN 13: 9788416282944
Librería: ArteBooks, Madrid, M, España
EUR 29,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoEncuadernación de tapa dura. Condición: Casi nuevo. 2016. Gran formato y peso.Colección Dietmart Sieger. Catálogo de la exposición celebrada en el Museu Fundación Juan March (Palma de Mallorca) en Octubre 2016 - Febrero 2017 y eln el Museo de Arte Abstracto Español (Cuenca) en Marzo - Mayo de 2017. 230 pp. 159 fotografías expuestas. Excelentes reproducciones en b/n y color. Idioma: Español. LIB 18.
Publicado por Fundacion Juan March Madrid 2017, 2017
Librería: Dedalus-Libros, Madrid, M, España
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito223 p 32x25 cm Encuadernación editorial en cartoné. Estado de conservación: Muy bien.
Librería: Antiquariat Roland Gögler, Kempten, Alemania
EUR 30,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito28 x 23,6 cm. 217 Seiten mit vielen Abbildungen. Original-Leinen. Rücken ein klein wenig schiefgelesen. Besitzeintrag auf hinterem Deckel innen (Bleistift). Sprache: deutsch.
Publicado por Berlin., ex pose verlag, 1989
Librería: Rotes Antiquariat Wien, Wien, Austria
EUR 30,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito133 S., 1 Bl. 4°, illustr. Orig.-Pappbd. mit illustr. -Schutzumschlag. Umfangreiche Dokumentation der nach 1945 entstandenen surrealistischen Fotografien des Brünner Künstlers Reichmann (1908 - 1991), der in den 30er Jahren als Graphiker für zahlreiche linke Zeitschriften in der Tschechoslowakei tätig war. - Guter Zustand. 600 gr.
Publicado por Prague: Kant 2003, 2003
ISBN 10: 808621754X ISBN 13: 9788086217543
Librería: Antikvariat Valentinska, Praha, Republica Checa
Miembro de asociación: ILAB
EUR 21,00
Cantidad disponible: Más de 20 disponibles
Añadir al carritoCondición: neu, Fotobuch, 1. Auflage, OLWd. mit OUmschlag, 184 Seiten mit Fotos des tschechischen Fotografen und Kameramannes Alois Nozicka (geb. 1934), 23 x 27 cm, Buch ist neu, in Schutzfolie verpackt, Text parallel tschechisch und englisch. Book Language/s: Czech, English.
Publicado por Ex Pose Verlag, Berlin, 1989
ISBN 13: 2900013793310
Librería: Strand Book Store, ABAA, New York, NY, Estados Unidos de America
EUR 44,70
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoWrappers. Condición: Very Good. (Berlin). (1989). 8vo. Mild shelfwear to wrapper edges. VG in wrappers.
Publicado por Heidelberg, Edition Braus im Wachter Verlag ., 2006
Librería: Versandantiquariat Wolfgang Petry, Hannover, Alemania
EUR 34,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito217 (2) Seiten, zahlreiche Abbildungen, 4°, Orig.-Leinen (sehr gutes Exemplar).
Publicado por [ENGLISH: - - - "Czech Avant-Garde 1922-1940. Reflections of European Art and Photography in Book Design", in German, catalogue for an exhibition held at the Kunstverein in Hamburg, 1990 and the Museum Bochum, 1990-1991. Pictorial wrappers. Fine. Provenance: Gunilla Palmstierna-Weiss (1928-2022).], 2022
Librería: Hatt Rare Books ILAB & CINOA, Hägersten, Suecia
EUR 33,99
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPictorial wrappers. Fine. Provenance: Gunilla Palmstierna-Weiss (1928-2022). Den Haag, Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum Museum voor het Boek (Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum Museum for the Book), 1992. Oblong 4to. 21 x 27,5 cms. 208 pp. Richly illustrated in colour and in black and white. Catalogue section with 424 entries. "Czech Avant-Garde 1922-1940. Reflections of European Art and Photography in Book Design", in German, catalogue for an exhibition held at the Kunstverein in Hamburg, 1990 and the Museum Bochum, 1990-1991. - - - Contents: "Eiffelturm, Apollinaire und Lyrischer Konstruktivismus", "Bildgedicht - ein Produkt des Poetismus", "Ismen am Buch", "Fotografie und Fotomontage", "Poetismus oder Dichter der neue Ikarus. Ein anthologischer Appendix", "Manifeste und Proklamationen", "Bild", "Malerei und Poesie", "Poetismus", "Biographien der wichtigsten Gestalter", "Bibliographie", "Katalog der Exponate".
Idioma: Inglés
Publicado por Heidelberg Edition Braus im Wachter Verlag 2006, 2006
ISBN 10: 389904214X ISBN 13: 9783899042146
Librería: Dieter Eckert, Bremen, Alemania
Original o primera edición
EUR 30,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito4°, 217, (1) S., 1 Bl., mit zahlreichen Abbildungen. Orig.-Leinen mit montiertem Deckelbild. Erste Ausgabe.- Gutes Exemplar.
Publicado por Den Haag, Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum Museum voor het Boek, 1992
Librería: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Good. Second edtion (1000 copies) 208 pp., paperback. Edges rubbed, Good copy. Pictures in colour and in black and white. 21 x 27 cm. Catalog of an exhibition held at the Kunstverein in Hamburg, 1990 and the Museum Bochum, 1990-1991.