Idioma: Holandés
Publicado por Um 1920., 1920
Librería: Antiquariat Heinz Tessin, Quickborn, Alemania
Manuscrito
EUR 5,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito6,4 x 5,9 cm. Rückseite oben mit Klebeflecken. Die Portokosten betragen fürs Inland und in der EU 1,00 Euro.
Publicado por N.V. Johannes Müller, Amsterdam
Librería: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Holanda
EUR 4,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritolinnen. Condición: Lichte gebruikssporen. André Vlaanderen Ilustrador. 185 pp. Met vier platen.
Publicado por N.V. Fabriek ,, De Bijenkorf" v/h K. Honig Koog aan de Zaan, 1916. 78 pp., tekst-illustraties en 72 plaatjes (compleet)., 1916
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, Holanda
EUR 6,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginele halflinnen band met decoratief voorplat. Rug wat gespleten/beschadigd, tekstpagina's met bruine doordruk van plaatjes (zoals gebruikelijk), verder goed. Please see description or ask for photos.
Publicado por Amsterdam : NV. Wed. J. Ahrend en Zoon, 1952
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Vergulde kunstlederen band, z/w illustraties, groot 8vo.
Publicado por Amsterdam : NV. Wed. J. Ahrend en Zoon, 1952
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Vergulde kunstlederen band, z/w illustraties, groot 8vo.
Idioma: Inglés
Publicado por Scheltens & Giltay, Amsterdam, 1915
Librería: Xochi's Bookstore & Gallery, Truth or consequences, NM, Estados Unidos de America
EUR 44,65
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Good-Very Good. No Jacket. Vlaanderen, André Ilustrador. 3de Druk (3rd ed). 64pp.; HB gray w/green,white, gilt&blk.-design cover; heavy rub w/edges&corners worn; soiled; scuff&chips; two 10"tears down spine w/1½"chip,bttm.spine; some tan w/lt.soil&foxed pgs. Title continues: "Verzameld en van pianobegeleiding voorzien door Johan de Veer met een vorwoord van Daniël de Lange en versierd met 64 oorspronkelyke teekeningen van André Vlaanderen .3de druk" Trans.: Good Friends: Our Popular Children's Songs. Collected and provided with piano accompaniment by Johan de Veer with a forword by Daniël de Lange and embellished wityh 64 original drawings by André Vlaanderen .3rd edition" On back cover: Lieve Wijsjes/Aardge Versjes/Mooie Plaatjes (Sweet Tunes/Nice Verses/Beautiful Pictures) in Dutch 9.25x12.25".
Publicado por Amsterdam, N.V. Wed. J. Ahrends & Zn. 1952, 1952
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 6,90
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's red plastic-covered boards, gilt title spine and frontcover, 4to: 238pp., 151 illustrations, footnotes, conclusion, index names & subjects.Fine copy.
Publicado por Tilburg, Nederlands Boekhuis, 1945
Librería: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Holanda
EUR 5,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritohardbound, 12mo 143 pp., ca. 100 ills. vele tekstillustraites; schutbladen met ex-librisdecoratie; goede conditie (minimale slijtage, binnenwerk schoon).
EUR 12,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCouverture rigide. Condición: Bon. André Herry (propriétaire) ; André Vlaanderen (artiste), Ex-libris. Ex-libris (124*88mm) rappelant le passé d'aviateur d'Herry. [281-4].
EUR 12,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCouverture rigide. Condición: Bon. Ex libris (104*58 mm), daté 1944.
Idioma: Español
Publicado por 20. Jh.
Librería: Antiquariat Steffen Völkel GmbH, Seubersdorf, Alemania
Arte / Grabado / Póster
EUR 4,99
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoBlatt: ca. 12,5 x 8 cm. -- gut erhalten. // Wir, das Antiquariat Steffen Völkel, kaufen und verkaufen alte Bücher, Handschriften, Zeichnungen, Autographen, Grafiken und Fotografien. Wir sind stets am Ankauf von kompletten Bibliotheken, Sammlungen und Nachlässen interessiert. Sprache: Spanisch Gewicht in Gramm: 10.
Publicado por AVRO, Zonder plaats, 1935
Librería: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback, 24 cm, 95 pp. Ills.: zwart/wit illustraties. Sint Nicolaas geschenk van de AVRO voor haar jonge luistervinken. Cond.: goed / good.
Publicado por Amsterdam; zonder jaar; Scheltens & Giltay; halflinnen; 2e druk; verzameld en van pianobegeleiding voorzien door Johan de Veer; voorwoord van Daniël de Lange; versierd met 64 oorspronkelijke tekeningen van André Vlaanderen; ongepagineerd. Onderzijde rug iets beschadigd. Platten met wat roestvlekjes. [#3814
Librería: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Holanda
EUR 15,40
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam; zonder jaar; Scheltens & Giltay; halflinnen; 2e druk; verzameld en van pianobegeleiding voorzien door Johan de Veer; voorwoord van Daniël de Lange; versierd met 64 oorspronkelijke tekeningen van André Vlaanderen; ongepagineerd. Onderzijde rug iets beschadigd. Platten met wat roestvlekjes.
Publicado por Zonder plaats; 1935, 1935
Librería: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Holanda
EUR 16,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito/1950 en zonder jaar; zachte kaft; ill.; 64, 54 & 95 p. Lichte gebruikssporen.
Idioma: Español
Año de publicación: 1945
Librería: Antiquariat Steffen Völkel GmbH, Seubersdorf, Alemania
Arte / Grabado / Póster
EUR 3,99
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoBlatt: ca. 12,5 x 8 cm. -- gut erhalten. // Wir, das Antiquariat Steffen Völkel, kaufen und verkaufen alte Bücher, Handschriften, Zeichnungen, Autographen, Grafiken und Fotografien. Wir sind stets am Ankauf von kompletten Bibliotheken, Sammlungen und Nachlässen interessiert. Sprache: Spanisch Gewicht in Gramm: 10.
Idioma: Español
Año de publicación: 1945
Librería: Antiquariat Steffen Völkel GmbH, Seubersdorf, Alemania
Arte / Grabado / Póster
EUR 3,99
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoBlatt: ca. 13,5 x 8 cm. -- gut erhalten. // Wir, das Antiquariat Steffen Völkel, kaufen und verkaufen alte Bücher, Handschriften, Zeichnungen, Autographen, Grafiken und Fotografien. Wir sind stets am Ankauf von kompletten Bibliotheken, Sammlungen und Nachlässen interessiert. Sprache: Spanisch Gewicht in Gramm: 10.
Librería: Grimbergen Booksellers, Lisse, Holanda
EUR 12,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoDelft, Koninklijke Fabriek F.W.Braat, N.V, [1931]. Printed wrappers. Oblong. 101 pp. 24,5x19,5 cm. Frontcover designed by André Vlaanderen.
Publicado por J. Ahrend, Amsterdam, 1946
Librería: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Holanda
EUR 19,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover, 27 cm, 263 pp. Ills.: zwart/wit illustraties. Titelpagina gerepareerd met tape. Cond.: goed / good.
Idioma: Holandés
Año de publicación: 1935
Librería: Andrew's Books, San Diego, CA, Estados Unidos de America
EUR 35,72
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Near Fine. No Jacket. Book in illustrated wraps has minor wear at spine top and bottom, other minor wear, tight and unmarked. A St. Nicholas book, filled with crafts, stories, and cartoons.Title translation: Of Anything and Everything. Sweet.
Librería: Antiquariat ARS LIBRI, Andreas Lutz, Windeck, Alemania
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Ahrend 1952. 237 Seiten m. zahlreichen Abbildungen. Ill. Orig. Leinen, Gr.8°. Deckel etwas fleckig, sonst gut erhalten.
Librería: Grimbergen Booksellers, Lisse, Holanda
EUR 18,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoDelft, Koninklijke Fabriek F.W.Braat, N.V, [1929]. Printed wrappers. (Little wear to wrappers) Oblong. 101 pp. 24,5x19,5 cm. Frontcover designed by André Vlaanderen.
Publicado por Amsterdam, Scheltens & Giltay, no date
Librería: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Good. Third edition, 64 pp., bound in half cloth and boards with mounted illustration on both boards. Edges worn, age toning and some spots. Good copy with many ilustrated songs with musical notes. The songs are well-known Dutch children's songs, including a song about Sinterklaas and Black Pete. 31 x 24 cm.
EUR 32,40
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoReliure Rigide Illustrée. Condición: Très Bon État. André Vlaanderen Ilustrador. 68 pages en format 16 - 16 cm - nombreuses illustrations.
Publicado por NV 't Raedhuys, Amsterdam, 1913
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 37,40
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Aangeboden door het Gemeente Bestuur van Amsterdam aan de Amsterdamsche Schooljeugd; formaat: ca 48 x 58cm; Prent in lijst met slijtagesporen. Kan zonder lijst verzonden worden of met lijst op risico (breuk)schade koper.
Publicado por Leiden; zonder jaar; A.W. Sijthoff's uitgeversmaatschappy; halflinnen; met kinderversjes van Truus Gode-Postma; muziek van Ben Geysel; ill. door André Vlaanderen; 48 p. Rug vernieuwd. Hoekjes van de band sleets. Boekblok laat iets los van de band. [#3815
Librería: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Holanda
EUR 27,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoLeiden; zonder jaar; A.W. Sijthoff's uitgeversmaatschappy; halflinnen; met kinderversjes van Truus Gode-Postma; muziek van Ben Geysel; ill. door André Vlaanderen; 48 p. Rug vernieuwd. Hoekjes van de band sleets. Boekblok laat iets los van de band.
Librería: Rob Kok Old Books & Prints, Loosdrecht, NH, Holanda
EUR 7,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAntwerpen, Boekuil en Karveel & Tilburg, Nederlands Boekhuis, 1945. 141 blz. 150 ills. Gebonden. Goed. Het Ex-Libris en de gelegenheidsfrafiek Nummer I. Oplaag 300 genummerde exemplaren. [93380].
EUR 7,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoZ.pl., z.j. 9 blz. Ills van André van Vlaanderen. Slappe kaft. Met vochtvlekjes. [147198].
Publicado por Anvers -Antwerpen, De Distel / Maeyens,
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 20,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal publishers paper-covered boards, 67 pages, Illustrated. 22x15cm *Tres bon etat!! Mesure et proportion cours de propotion a l'usage du dessin de la figure humaine avec de nombreuses reproductions des canons les plus importants 0 g.
Librería: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Holanda
EUR 16,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoDelft, Koninklijke Fabriek F.W.Braat, N.V, [1931]. 101 pp. B./w. ills. Softcover. Oblong. - Slightly frayed along the edges.Frontcover designed by André Vlaanderen - Second edition.
Publicado por Antwerpen/ Tilburg, Boekuil en Karveel-uitgaven/ Nederland's Boekhuis 1945, 1945
Librería: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 27,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito141pp.met 150 ills. van ex-librissen, 17cm., gecart., in de reeks "Het Ex-Libris en de gelegenheidsgrafiek" nr.1, goede staat, S88782.