Publicado por Nederlandsche Keurboekerij N.V., Amsterdam, 1947
Librería: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Holanda
EUR 5,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGebonden. Condición: Boek goed. Estado de la sobrecubierta: Stofomslag met enige gebruikss. 553 pp.+ 124 zw./w. afb. Register. Lichte roest, met name op de snede.
Publicado por Amsterdam : Genootschap Architectura et Amicitia, 1931
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 16,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Poor. Oorspronkelijk omslag met Japanse binding, geà llustreerd met veel foto's in z/w, plattegrondjes, vierkant (circa 33x33cm).; Slijtage randen en hoekjes kaft en rug; vochtschadehoeken achterplat en laatste 13 bladzijden; hele boekje gevouwen.
Publicado por Heemstede, 1917., 1917
Librería: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, Holanda
EUR 6,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito40 p. Wrs. 0 gr.
Publicado por Wendingen, Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectuur et Amicitia, 1927
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 28,60
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Fair. Wendingen: Maandblad voor bouwen en sieren van architectura et amicitia. Le Coultre, pagina 179.; Rug gesleten; raffiabinding deels verdwenen. Foxing/lichte bruine vlekken. Zie ook de foto's.
Publicado por ,
Librería: Antiquariaat Pieter Judo (De Lezenaar), Hasselt, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 24,75
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Nederlandsche Keurboekerij 1947, 555pp. + 124 zw/w.buitentekstill., linnen band, roestvlekjes, goede staat.
Publicado por Wendingen, Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectuur et Amicitia, 1931
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 82,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Wendingen: Maandblad voor bouwen en sieren van architectura et amicitia. Le Coultre, p. 258-259.
Publicado por Wendingen, Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectuur et Amicitia, 1930
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 82,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Wendingen: Maandblad voor bouwen en sieren van architectura et amicitia. Le Coultre, pagina 234-235.; Klein vochtrandje kaft achterzijde onder.
Publicado por Amsterdam, C.A.Mees, Santpoort, 1924, 1924
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 70,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover, japanse binding, 30 pagina's, 33.5 x 33.5 cm. Houtsnede op cover ontworpen door Jan Havermans. 0 g.
Publicado por Wendingen, Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectuur et Amicitia, 1927
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 99,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Wendingen: Maandblad voor bouwen en sieren van architectura et amicitia. Le Coultre, pagina 258-259.; Lijmresten van ex libris op schutblad; slijtage rug.
Publicado por Wendingen, Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectuur et Amicitia, 1929
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 103,40
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Wendingen: Maandblad voor bouwen en sieren van architectura et amicitia. Le Coultre, pagina 220.; Oude vouw hoek boven kaft achterzijde.
Idioma: Holandés
Publicado por Wendingen, Amsterdam, 1930
Librería: Somerset Books, Glastonbury, Reino Unido
EUR 107,43
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Fair. No Jacket. Fair / -- Scarce. B/w illustrations and line drawings. Japanese binding with dark brown rafia on pictorial card covers (33cm x 33cm). Covers are moderately soiled and spotted with some scuffing to the spine and minor tears and creasing to the covers. Printed on double fold paper. Interior is clean with no inscriptions. Not ex-library.
Idioma: Holandés
Publicado por Wendingen, Amsterdam, 1930
Librería: Somerset Books, Glastonbury, Reino Unido
EUR 107,43
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Good. No Jacket. Good / -- B/w illustrations and line drawings. Japanese binding with pale blue cords on rigid pictorial boards (33cm x 33cm). Boards are moderately soiled with some scuffing to the spine and corners. Printed on double fold paper. Interior is clean with no inscriptions. One advert page slipped in. Not ex-library.
Publicado por Wendingen, Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectuur et Amicitia, 1928
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 110,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Fair. Wendingen: Maandblad voor bouwen en sieren van architectura et amicitia. Le Coultre, pagina 200-201.; Hele aflevering dubbel gevouwen; veel kleine vlekjes binnenzijde kaft en eerste pagina; lichte vochtschade bovenrand; verbruind. Vraag s.v.p. naar alle beschikbare foto's.
Publicado por Amsterdam, Wendingen, 1930, 1930
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 100,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover, Japanse binding, 18 pagina's, 33.4 x 33.6 cm. * in prima staat! WENDINGEN - Nummer 10 van de 12e serie (1931), gewijd aan bouwwerken van architect prof. E. Fahrenkamp 0 g.
Publicado por Amsterdam, De Hooge Brug, 1927, 1927
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 100,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover, Oorspronkelijke uitgeversomslag, Japanse binding, 28 pagina's, 33 x 33 cm. Nummer 1 van de 8ste serie (1927), en gewijd aan beeldhouwwerk. Met behoud van de bestaande typografie naar ontwerp van H.Th. Wijdeveld is dit nummer samengesteld door H.C. Verkruysen. De begeleidende tekst is van Johan Polet. Het omslag is uitgevoerd naar een houtsnede van Johan Polet. Issue of the famous Dutch periodical Wendingen, revolutionary for it's new typography, devoted to national and international architecture, ornamentation and other arts. Published by the Amsterdam society for artists and architects Architectura et Amicitia on the initiative and under supervision of the Dutch Architect Hendricus Theodorus Wijdeveld. 0 g.
Publicado por Architecture et Amicitia, Amsterdam, 1924
Librería: Kees van Dongen - Art, Raamsdonksveer, Holanda
EUR 100,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Near Fine. Estado de la sobrecubierta: Fine. Jan Havermans Ilustrador. Wendingen - Monthly magazine for building and decorating by Architectura et Amicitia Editor-in-chief Architect H. Th. Wijdeveld. Members of the editorial team : -J.G. Butter bread - H.A. van den Eijnde - J.F. Steel - P.L. Kramer - J. L. M. Lauweriks - J.B. van Loghem - R.N. Roland Holst. Wendingen, organ of the society Architecture et Amicitia in Amsterdam, appears in the Dutch language and sometimes in French, German or English. This is the 1st issue of the 6th series (1924) and is devoted to the architectural sculptures of H.A. van den Eijnde, John Rädecker, Th. A. Vos, Theo van Reijn, Joh. Polet, Hildo Krop and J.V. luster. Introductory text is by H.C. kruysen, the cover (woodcut) by Jan Havermans. Pages with moisture spots and damage from black ink. With original raffa binding.
Publicado por Santpoort, C.A. Mees, 1927
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 123,75
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Wendingen: Maandblad voor bouwen en sieren van architectura et amicitia. Oorspronkelijk omslag (ontworpen en op steen geteekend door Otto B. de Kat). Met illustraties in z/w. Raffiabinding; Le Coultre, pagina 176.; Kreukjes kaft; licht vlekje kaft voorzijde (zie foto).
Publicado por Wendingen, Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectuur et Amicitia, 1931
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 123,75
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Wendingen: Maandblad voor bouwen en sieren van architectura et amicitia. Le Coultre, pagina 261.
Publicado por Amsterdam, Wendingen,, 1927
Librería: Treptower Buecherkabinett Inh. Schultz Volha, Berlin, Alemania
Original o primera edición
EUR 110,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Gut. Quer-4°. 36 Seiten. Orig.-Karton mit (japan. Blockbuchbindung) Bänderbindung (bestoßen, kleine Läsuren und etwas fleckig, Bindebänder incomplett). Erste Ausgabe. - Le Coultre, Wendingen, S. 180-181 - Interessante Nummer der berühmten niederländischen Zeitschrift Wendingen über den Stadtplan Plan West (1922). Der Plan wird in Amsterdam in den Jahren 1925 bis 1927 entwickelt. Das Viertel ist weitgehend im Stil der Amsterdamer Schule unter Mitwirkung berühmter niederländischer Architekten wie H.P. Berlage, Piet Kramer, Kropholler, Staal und Wijdeveld gebaut. - Einige Bll. mit kleinen Eckknicken, wenige Bll. mit kl. Randeinriss, Exlibris auf Innendeckel. - Aus der aufgelösten Architektursammlung P. u. P. Kahlfeldt Berlin. Ess 1 . Bei Bestellungen auf Rechnung bleibt Vorkasse vorbehalten. Bestellungen erfolgen ohne Gewähr und gelten erst nach Bestätigung der Verfügbarkeit. Payment in advance is reserved for orders on account. Orders are made without guarantee and are only valid after availability has been confirmed. The shipping costs to non-EU countries may vary depending on the weight. We also offer cheaper shipping options for books up to 1000g. pd Gewicht in Gramm: 2000.
Publicado por Amsterdam, Wendingen, 1930, 1930
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 125,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover, Japanse binding, 28 pagina's, 33.4 x 33.6 cm. * in prima staat! WENDINGEN - Nummer 3 van de 11e serie (1930), gewijd aan het Nederlandsche paviljoen op de Antwerpsche tentoonstelling in 1930, architect H. Th. Wijdeveld. 0 g.
Publicado por Wendingen, Maandblad voor Bouwen en Sieren van Architectuur et Amicitia, 1928
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 165,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Wendingen: Maandblad voor bouwen en sieren van architectura et amicitia. Le Coultre, pagina 200-201.
Publicado por Amsterdam, Wendingen, 1927, 1927
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 150,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover, Japanse binding, 36 pagina's, 33.4 x 33.6 cm. WENDINGEN - Nummer 6 & 7 van de 8e serie (1927), gewijd aan Architectuur in Plan West te Amsterdam, samengesteld door H.C.Verkruysen, Nederlandse tekst 0 g.
Publicado por Amsterdam, .C.A.Mees,, Santpoort, 1931, 1931
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 150,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover, japanse binding, 18 pagina's, 33.5 x 33.5 cm. Nummer 4 van de 12de serie gewijd aan landhuizenarchitectuur. 0 g.
Publicado por Architecture et Amicitia, Amsterdam, 1923
Librería: Kees van Dongen - Art, Raamsdonksveer, Holanda
EUR 150,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Near Fine. Estado de la sobrecubierta: Fine. Jan Havermans Ilustrador. Wendingen - Monthly magazine for building and decorating by Architectura et Amicitia Editor-in-chief Architect H. Th. Wijdeveld. Members of the editorial team : -J.G. Butter bread - H.A. van den Eijnde - J.F. Steel - P.L. Kramer - J. L. M. Lauweriks - J.B. van Loghem - R.N. Roland Holst. Wendingen, organ of the society Architecture et Amicitia in Amsterdam, appears in the Dutch language and sometimes in French, German or English. This is the 5&6 st issue of the 5th series (1923) and is devoted to the architectural sculptures of Dr. J. Mendes da Costa Introductory text is by H.C. kruysen en M.W. van der Valk, the cover (cliché druk ) by J. Mendes da Costa With original raffa binding.
Publicado por Amsterdam, 1930
Librería: Sanctuary Books, A.B.A.A., New York, NY, Estados Unidos de America
EUR 222,46
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Very Good+. Stitched wraps; square folio; pp. 18, illustrated in b/w, with ads. Covers lightly rubbed; some light foxing along fore-edge of front cover. The strikingly designed publication by the Amsterdam art society, Architectura et Amicitia, edited by Dutch architect Hendricus Theodorus Wijdeveld.
Idioma: Holandés
Publicado por C.A. Mees, Santpoort, 1925
Librería: Boekwinkel Zinsmeister, Hilversum, NH, Holanda
Revista / Publicación
EUR 200,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Fine. S. Jessurun de Mesquita Ilustrador. Wendingen; H.C. Verkruysen (introduction) The issue is dedicated to drawings and engravings by S. Jessurun de Mesquite, who also made the cover art.
Publicado por publ.C.A.Mees,, Santpoort,,, 1929
Librería: adr. van den bemt, Groningen, NL, Holanda
EUR 65,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOrig wrps, 33,5 x 33,5 cm., 18 pp. Japanese binding with the orig raffia. Black/white illustrations. Dutch text. Condition: Cover with small imperfections, raffia damaged. Inside VG. No stamps, underlinings, tears. Scans on request.
Librería: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Holanda
EUR 66,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmst., 1930. 18 pp. Ills. Softcover. - Back cover rubbed. Light stamp on front cover. Two stamps on title page. (Wendingen vol. 11 nr. 1).* Le Coultre pp. 226-227.
Librería: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Holanda
EUR 77,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmst., 1931. 18 pp. Ills. Orig. wrappers (Japanese style binding). - A few small, extra holes near spine, otherwise fine. (Wendingen vol. 12, no. 9).* Le Coultre pp. 258-259.
Librería: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Holanda
EUR 70,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSantpoort, C.A. Mees, 1923, 24 pag., illustrations after Albert Hahn Sr., bound as a blockbook, original raffia-bound wrappers in black and red after Albert Hahn Jr., large quarto. = Le Coultre 9-8 d (ca.1050 copies). Fine copy.