Van doremalen henk (22 resultados)
Editorial: Van Raak Metaalrecycling, Tilburg, / Henk van Doremalen Producties, 2007. 96 pp. Met vele foto's in zwart-wit en kleur. 2007
- Tapa dura
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, HolandaAntiquariaat Hortus Conclusus
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 9,50
Envío por EUR 14,50Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Hardcover boek, in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.

- Tapa dura
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, HolandaLouis Tinner Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 10,00
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: , , mooi exemplaar. Estado de la sobrecubierta: , , mooi exemplaar. 2007, hardcover, mooi exemplaar.
Idioma: Holandés
Editorial: TBV Wonen 2016
- Tapa dura
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, HolandaLouis Tinner Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 10,00
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: , , mooi exemplaar. Estado de la sobrecubierta: , , mooi exemplaar. 2016, hardcover, mooi exemplaar.

- Tapa blanda
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, HolandaLouis Tinner Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 10,00
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 2 disponibles
2008, paperback, goed exemplaar, exlibris voorin , , goed exemplaar, exlibris voorin , , goed exemplaar, exlibris voorin.

- Tapa blanda
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, HolandaLouis Tinner Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 10,00
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
1997, 180pp, softcover, goed exemplaar, exlibris voorin , 180pp, , goed exemplaar, exlibris voorin , 180pp, , goed exemplaar, exlibris voorin.

- Tapa dura
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, HolandaLouis Tinner Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 10,00
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: , , mooi exemplaar / als nieuw. Estado de la sobrecubierta: , , mooi exemplaar / als nieuw. 2009, hardcover, mooi exemplaar / als nieuw.

- Tapa blanda
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, HolandaLouis Tinner Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 10,00
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: , 144pp, , mooi exemplaar. Estado de la sobrecubierta: , 144pp, , mooi exemplaar. 1997, 144pp, paperback, mooi exemplaar.
Editorial: Waanders, 2010. Ieder deel ca. 95 pp. 2010
- Tapa dura
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, HolandaAntiquariaat Hortus Conclusus
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 25,00
Envío por EUR 14,50Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Hardcover boeken, in zeer goede staat. Please see description or ask for photos.

Idioma: Holandés
Editorial: Stichting VHV, Vrienden van de Historie van de Vakbeweging 2014
- Tapa blanda
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, HolandaLouis Tinner Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: , , goed exemplaar. Estado de la sobrecubierta: , , goed exemplaar. 2014, paperback, goed exemplaar.

- Tapa blanda
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, HolandaLouis Tinner Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: , , goed exemplaar. Estado de la sobrecubierta: , , goed exemplaar. 2013, paperback, goed exemplaar.
Idioma: Holandés
Editorial: Van Raak Metaalrecycling Tilburg 2007
- Tapa dura
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, HolandaLouis Tinner Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 25,00
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: , , mooi exemplaar. Estado de la sobrecubierta: , , mooi exemplaar. 2007, hardcover, mooi exemplaar.

Editorial: Stichting tot Behoud van Tilburgs Cultuurgoed
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, HolandaMooney's bookstore
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado - Bueno
EUR 23,86
Envío por EUR 14,95Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Very good.

Editorial: Stichting Behoud Tilburgs Cultuurgoed, 1996 1996
- Tapa blanda
Librería: Handled With Care, Bocholt, BelgicaHandled With Care
Contactar con el vendedorVendedor de 3 estrellasCondición: Usado - Bueno
EUR 9,10
Envío por EUR 47,00Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Softcover/Paperback. Condición: Very Good. In zeer goede staat. Grote paperback. Rijkelijk geà llustreerd. Geen leesvouwen rug.

Editorial: Stichting tot Behoud van Tilburgs Cultuurgoed
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, HolandaMooney's bookstore
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado - Bueno
EUR 29,54
Envío por EUR 14,95Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Very good.
- Tapa blanda
Librería: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, HolandaAntiquariaat A. Kok & Zn. B.V.
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 17,60
Envío por EUR 28,27Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Zwolle, 2008. 4 dln. Geïll. Karton.
Más imágenesGeworteld in Taxandria: historische aspecten van de relatie Tilburg-Turnhout
van Doremalen, Henk / de Kok, Harry / Peeters, Ronald en Steijns, Gerard (red.)
- Tapa blanda
Librería: SomeThingz. Books etcetera., Averbode, BelgicaSomeThingz. Books etcetera.
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 7,95
Envío por EUR 42,00Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Tilburg : Taxandria Pharmaceutica , 1992 Softcover, 223pp., 15x22cm., ills. in z/w., in goede staat (stempel op 1e pag., omslag met lichte gebruikssporen).

Editorial: Stichting Behoud Tilburgs Cultuurgoed
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, HolandaMooney's bookstore
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado - Bueno
EUR 38,04
Envío por EUR 14,95Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Very good.
Idioma: Holandés
Editorial: Fujifilm Tilburg 2007
- Tapa dura
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, HolandaLouis Tinner Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 50,00
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: , , mooi exemplaar. Estado de la sobrecubierta: , , mooi exemplaar. 2007, hardcover, mooi exemplaar.

- Tapa dura
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, HolandaLouis Tinner Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 50,00
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
2010, 18 x hardcover, stofvlekjes op bovenzijde snee, verder goede staat. , 18 x , stofvlekjes op bovenzijde snee, verder goede staat. , 18 x , stofvlekjes op bovenzijde snee, verder goede staat.

Editorial: Tilburg / Turnhout, Stichting tot Behoud van Tilburgs Cultuurgoed / KGOK der Antwerpse Kempen Taxandria, 1992 1992
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgicaBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 39,50Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 22.5x15 cm., 223 pp., binnentekst illustraties in z/w. ISBN 9074418015. Tilburgse Historische Reeks I. Taxandria. Jaarboek van de Koninklijke Geschied- en Oudheidkundige Kring van de Antwerpse Kempen Nieuwe Reeks LXIV ( 1992 ) . 650 g.

- Tapa dura
Librería: Untje.com, Roeselare, BelgicaUntje.com
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Bueno
EUR 7,28
Envío por EUR 72,00Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Hardcover. Condición: Very Good. Dutch Het boek De kleine geschiedenis van Tilburg ? deel 4: Vetkuiven en hangjongeren maakt deel uit van een reeks waarin de recente sociale en culturele geschiedenis van Tilburg wordt beschreven, met een focus op ontwikkelingen in het dagelijks leven en veranderende jongerenwerelden. Dit deel be…handelt in het bijzonder hoe jongerenculturen en generaties in de naoorlogse periode zichtbaar werden in het stadsbeeld en hoe begrippen als ?vetkuiven? en ?hangjongeren? symbool staan voor verschillende periodes en uitingen van jeugdgedrag en identiteit. Daarbij wordt de evolutie van mode, muziek, ontmoetingsplekken en maatschappelijke reacties op jeugdgroepen binnen de lokale context van Tilburg geschetst, waarbij de stad als case fungeert voor bredere veranderingen in Nederland in de tweede helft van de twintigste eeuw.

Editorial: Stichting Behoud Tilburgs Cultuurgoed
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, HolandaMooney's bookstore
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado - Bueno
EUR 45,94
Envío por EUR 14,95Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Very good.