Librería: Midtown Scholar Bookstore, Harrisburg, PA, Estados Unidos de America
EUR 17,52
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Good. Torn/worn dj. Good hardcover with some shelfwear; may have previous owner's name inside. Oversized.
EUR 4,49
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrucken. PhDr. Vera Urbanova, Vlasta Rejtharova, MA: Workbook - pracovni kniha k ucebnici Come and play, 1. vydani.Komplexni program vyuky anglictiny pro verejnost COME AND PLAY obsahuje:1) Come and play - anglictina pro deti 2) Workbook - pracovni kniha k ucebnici Come and play3) Scrapbook - sesitek pro nalepovani obrazku vztahujicich se k probirane latce4) Picture Dictionary - obrazkovy slovnik k ucebnici Come and play5) Komplex tri audiokazet Come and play s vyslovnosti a anotaci, zvukova nahravka k ucebnici, vydava Supraphon.
Idioma: Alemán
Publicado por Artia, Prag, 1961
Librería: 3 Mile Island, Grafenwöhr, Alemania
EUR 6,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Sehr gut. 3. Auflage. Hardcoverband mit rotem Vinyl-Einband - kaum Gebrauchsspuren. Erhöhtes Porto 4,40.
Idioma: Inglés
Publicado por Errata Editions, New York, NY, 2011
ISBN 10: 1935004182 ISBN 13: 9781935004189
Librería: Montana Book Company, Fond du Lac, WI, Estados Unidos de America
EUR 26,81
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. 172 pp. Tightly bound. Corners not bumped. Text is free of markings. No ownership markings. Fine dust jacket. No remainder mark. Book is still in the original publisher shrink wrap.
Librería: Powell's Bookstores Chicago, ABAA, Chicago, IL, Estados Unidos de America
EUR 25,03
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Used-Very Good. Bilingual. Cloth, dj. Minor shelf wear. Else a bright, clean copy.
Librería: Powell's Bookstores Chicago, ABAA, Chicago, IL, Estados Unidos de America
EUR 25,03
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Used-Very Good. Estado de la sobrecubierta: dj. Bilingual. Cloth, dj. Minor shelf wear. Else a bright, clean copy.
EUR 4,20
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken.
Librería: Acadia Art & Rare Books. Est. 1931, Toronto, ON, Canada
Original o primera edición
EUR 28,84
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: About Fine. Estado de la sobrecubierta: About Fine. First Edition. Hardcover with complete DJ. Abundantly illustrated throughout in colour and b/w. Slightly used copy. Overall clean, unmarked, and square. 4to.
EUR 5,88
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Farbtonänderung.
EUR 25,98
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: as new. Wie neu/Like new.
EUR 13,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoTapa blanda. Condición: Nuevo.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. PhDr. Vera Urbanova, Vlasta Rejtharova, MA: Come and play - anglictina pro deti, 3. vydani. Prvni dil ucebnice je urcen detem predskolniho veku, pripadne i detem starsim (az osmiletym), druhy dil pak jen detem, ktere se jiz obeznamily se ctenim a psanim v materskem jazyce. Kazdy z obou dilu obsahuje 30 lekci. Kazda pata lekce je venovana opakovani. Tematicke okruhy jsou blizke detem a jsou zamereny tak, aby v maximalni mire odpovidaly detske fantazii a zalibe v pribezich se zapletkou a pointou. Temer vsechny situace v textu jsou doplneny obrazky; na konci ucebnice jsou zarazeny obrazky urcene k vystrihovani. Cilem vyuky ma byt predevsim osvojeni komunikativnich dovednosti. K tomu muze prispet i rada pisni, her a rikanek. Na konci ucebnice je uveden jejich abecedni seznam a tez abecedni slovnicek. Zvukovou nahravku k ucebnici vydava Supraphon. Deti si tez mohou poridit "scrap book", sesitek, do ktereho si mohou nalepovat obrazky vztahujici se k probirane latce. Nebo tzv. "work book", coz je pracovni kniha k ucebnici "Come and play".
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Unangenehmer Geruch; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonanderung. Mile vypraveni o chlapci Pecivalkovi a jeho kamaradech, vile a vodnikovi.
Idioma: Eslovaco
Publicado por Galéria Jána Koniarka, 2019
ISBN 10: 8085132842 ISBN 13: 9788085132847
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Ohne Umschlag; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen.
Idioma: Checo
Publicado por Alena Urbanová, 1991
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoBoard book. Condición: Fine. Leichte Risse. Prvni dil versovaneho leporela o kocce Cinde a holcicce Katce.
Idioma: Eslovaco
Publicado por Alfa, 1980
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Kdy jindy cist povidky, nez v lete? Zvlast kdyz prave leto je jejich tematickym svornikem a na svedomi je ma smetanka ceske prozy. Vedle oblibeneho Michala Viewegha, jehoz povidka - prekvapive netypicka - sbirku otvira, zde najdeme i texty Aleny Mornstajnove, Pavly Horakove a Ivany Myskove, silne trojice zenskych literarnich hvezd. Leto je spis pocitem nez pouhym rocnim obdobim, je to krajina detstvi, touzebneho vabeni, je to cas, kdy se plni sny. V rozpalenem meste i u more, v divcim ocekavani i melancholii opoustene zeny, behem revoluce v zahradkarske kolonii nebo pri prepadeni banky, tam vsude je rozmarne povidkove leto uzamceno.
Idioma: Checo
Publicado por Alena Urbanová, 1991
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Riss grosser als 1 cm. Druhy dil versovaneho leporela o Kocce Cinde a holcicce Katce.
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. "Sedm klicu" slouzi k pootevreni, ozrejmeni nebo urceni prostoru zvaneho literatura pro deti a mladez. V 21 samostatnych studiich, ktere zpracovalo 12 ceskych a slovenskych badatelu, se nabizi siroky vejir metod a moznych pristupu. Muzete je cist samostatne, v libovolnem poradi, avsak take jako textovy celek, ktery ma promyslenou poznavaci metodiku. Metodologicky navazuji na knihu Svatavy Urbanove Meandry a metamorfozy detske literatury (Olomouc: Votobia, 2003) a rozsiruji ji o radu dalsich problemovych okruhu multikulturniho, tematologickeho a kompozicniho charakteru.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Aus Bibliothek aussortiert; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Farbtonänderung; Verformung des Festeinbands.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nässe; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Gebrochener Buchrücken.
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. "Sedm klicu" slouzi k pootevreni, ozrejmeni nebo urceni prostoru zvaneho literatura pro deti a mladez. V 21 samostatnych studiich, ktere zpracovalo 12 ceskych a slovenskych badatelu, se nabizi siroky vejir metod a moznych pristupu. Muzete je cist samostatne, v libovolnem poradi, avsak take jako textovy celek, ktery ma promyslenou poznavaci metodiku. Metodologicky navazuji na knihu Svatavy Urbanove Meandry a metamorfozy detske literatury (Olomouc: Votobia, 2003) a rozsiruji ji o radu dalsich problemovych okruhu multikulturniho, tematologickeho a kompozicniho charakteru.
Idioma: Checo
Publicado por Bohumila Urbanová, 2007
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
Ejemplar firmado
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: As New. Autorensignatur; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: As New. Leichte Abnutzungen. Limericky jsou drobne literarni utvary - petiradkove rymovacky, trochu slovni hricky, trochu fory, nekdy pridrzle, nekdy i obhrouble.
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Kdy jindy cist povidky, nez v lete? Zvlast kdyz prave leto je jejich tematickym svornikem a na svedomi je ma smetanka ceske prozy. Vedle oblibeneho Michala Viewegha, jehoz povidka - prekvapive netypicka - sbirku otvira, zde najdeme i texty Aleny Mornstajnove, Pavly Horakove a Ivany Myskove, silne trojice zenskych literarnich hvezd. Leto je spis pocitem nez pouhym rocnim obdobim, je to krajina detstvi, touzebneho vabeni, je to cas, kdy se plni sny. V rozpalenem meste i u more, v divcim ocekavani i melancholii opoustene zeny, behem revoluce v zahradkarske kolonii nebo pri prepadeni banky, tam vsude je rozmarne povidkove leto uzamceno.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Nasemu mestecku jako kazdemu druhemu slusi cas, kdy se stmiva. A v takovy cas si muzete otevrit tuto knizku. Nejsou v ni obrazky smyslenych figurek, ale potkate v ni lidi, kteri v Chotebori zili a ziji. Lidi, kteri dovedou podat jevy zivota svezi a neohmatane. Lidi, jimz nelze uprit vasnivou lasku k zivotu. Lidi, kteri kolem mne neprosli lhostejne, ale dotkli se me, necim me zaujali a zanechali ve svych stopach pel. Nekteri z nich se vysoko vzepjali, vzapeti padli k zemi s popalenymi kridly a lidska nechapavost na ne vrhla sve kose stiny. Jini se drzeli pri zemi a rozsevali bez povsimnuti zrno. Tim, ze jsem jejich zivotni pribehy polozila do knizky jako obtisk, jejich cesty nepujdou k zapomneni. A to je pro ne odmena a pocta.
Librería: California Books, Miami, FL, Estados Unidos de America
EUR 25,92
Cantidad disponible: Más de 20 disponibles
Añadir al carritoCondición: New.
EUR 4,34
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Spuren von Feuchtigkeit / Nasse; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. PhDr. Vera Urbanova, Vlasta Rejtharova, MA: Come and play - anglictina pro deti, 3. vydani. Prvni dil ucebnice je urcen detem predskolniho veku, pripadne i detem starsim (az osmiletym), druhy dil pak jen detem, ktere se jiz obeznamily se ctenim a psanim v materskem jazyce. Kazdy z obou dilu obsahuje 30 lekci. Kazda pata lekce je venovana opakovani. Tematicke okruhy jsou blizke detem a jsou zamereny tak, aby v maximalni mire odpovidaly detske fantazii a zalibe v pribezich se zapletkou a pointou. Temer vsechny situace v textu jsou doplneny obrazky; na konci ucebnice jsou zarazeny obrazky urcene k vystrihovani. Cilem vyuky ma byt predevsim osvojeni komunikativnich dovednosti. K tomu muze prispet i rada pisni, her a rikanek. Na konci ucebnice je uveden jejich abecedni seznam a tez abecedni slovnicek. Zvukovou nahravku k ucebnici vydava Supraphon. Deti si tez mohou poridit "scrap book", sesitek, do ktereho si mohou nalepovat obrazky vztahujici se k probirane latce. Nebo tzv. "work book", coz je pracovni kniha k ucebnici "Come and play".
Idioma: Checo
Publicado por Státní pedagogické nakladatelství, 1989
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 4,61
Cantidad disponible: 2 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Obrazkova anglictina od utleho veku ditete, basnicky i pisnicky.
Publicado por Errata Editions, 2011
ISBN 10: 1935004182 ISBN 13: 9781935004189
Librería: Powell's Bookstores Chicago, ABAA, Chicago, IL, Estados Unidos de America
EUR 25,03
Cantidad disponible: Más de 20 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: New. Estado de la sobrecubierta: New. Bilingual.