Publicado por Uitgeverij De Arbeiderspers, Amsterdam, 1975
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito
Idioma: Holandés
Publicado por Les Editeurs d'art Associes, 1990
ISBN 10: 2871030626 ISBN 13: 9782871030621
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito1990, hardcover met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar , met stofomslag, goed exemplaar.
Publicado por Mechelen : Vrienden van Jan de Smedt, 1981
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 16,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. 2 delen uit de serie, beide met oorspronkelijk geniet omslag met flappen, softcover, (paginagrote) illustraties in z/w, 14+28 pagina's, 8vo. Deel 1 en 2 Cimelia Jan de Smedt.
Publicado por Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1982, 1982
Librería: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Holanda
EUR 4,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoMechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1982. Nieten. 32 p. Gekartonneerde plaquette met flappen. Goed. (Cimelia Jan de Smedt van Mechelen; 2).
Publicado por Mechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1990, 1990
Librería: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Holanda
EUR 4,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoMechelen, Vrienden van Jan de Smedt, 1990. Nieten. 40 p. Gekartonneerde plaquette met flappen. Goed. (Cimelia Jan de Smedt van Mechelen; 10).
EUR 8,25
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritobrossura. Condición: in eccellenti condizioni. Net exemplaar. paperback., Ill. bn: --, Ill. colori: --, Peso: 225 gr.
Publicado por Meirsschaut
Librería: Wonder Book, Frederick, MD, Estados Unidos de America
EUR 45,77
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. . Acceptable dust jacket. Covers slanted. Page edges foxed. Limited edition No. 47. In protective mylar cover. (painters, belgium, biography ) NOT AVAILABLE FOR SHIPMENT OUTSIDE OF THE UNITED STATES.
Publicado por Antwerpen Artiestenfonds, 1971
Librería: Bücherhandel-im-Netz/Versandantiquariat, Hildesheim, NI, Alemania
EUR 29,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. 142 S., Oktav, gebunden, Pappe, ohne Umschlag. Einband ungleichmäßig aufgehellt, Schnitte angestaubt. Wirkt wie kaum benutzt. Lediglich Altersspuren. Inhalt: Stan Baele; Yvonne Baton; Edith Beck; Jean-Guy Beernaert; Hugo Deprins; Denis Dolphijn; Maurice Felbier; Yvonne Guns; Karl Heermans; Sam Herciger; Rik Herman; Bert Hildebrandt; Jos Mets; Raoul Pharasyn; Victor Renty; Leon Smets; Etienne Steel; Jos van Houdt; Leo van Paemel; Alfons Vermeir. Inkl. Fototeil Kunstwerke. Sprache: Niederländisch (unbesetzt) 380 gr.
Publicado por Waasmunster, Branzinni Art Gallery, 1993, 1993
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover, 21x29.5cm., ills. in z/w., zeer goede staat. Gesigneerd 0 g.
Publicado por , Bruxelles, Les Editeurs d'art, 1990, 1990
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 20,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritohardcover au reliure illustre, frontispice : Autoportrait, 250 x 325 mm., 136 p.,reproductions en couleurs/gebonden blauw linnen met zilveropdruk, originele uitgeversomslag met flappen in kleur, 250 x 325 mm, 136 pp. illustraties iin kleur. ISBN 9782871030621. Tweetalige uitgave Fr/Ndl. Rijkelijke Monografie. 1100 g.
Publicado por A. Vermeir, Berchem, 1980
Librería: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Holanda
EUR 19,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito29 cm, 288 pp. Ills.: z/w en kleurenillustraties. Cond.: goed / good. Stofomslag met kleine ebschadiging.
Publicado por Lier, De Bladen voor de Poezie, 1967, 1967
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 9,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginele uitgeversomslag in kleur door Roos van den Abeele, 21x13.5 cm., 29 pp. + 3. De Bladen voor de Poezie , jaargang XIV, nr. 8. 250 g.
Publicado por Antwerpen, Stichting Mercator - Plantijn, 1983, 1983
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 12,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGebrocheerd, originele uitgeversomslag geillustreerd in z/w, 29.5x22 cm., 47 pp., geillustreerd in z/w. 450 g.
Publicado por Antwerpen , Artiestenfonds, 1971, 1971
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 12,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOorspronkelijke uitgeversomslag, stevige papieromslag, 150 x 225mm., pagina's niet genummerd. Woord vooraf van Paul de Vree. Beperkte oplage van 200 exemplaren. Met een opdracht van de dichter. In goede staat. 360 g.
Publicado por Artiestenfonds, tweede druk 1973, 1973
Librería: Handled With Care, Bocholt, Belgica
EUR 24,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover/Paperback. Condición: Very Good. In zeer goede staat. Paperback. GESIGNEERD.
Publicado por , uitgever niet gekend , 1984, 1984
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOorspronkelijk uitgevers omslag, 60 pag. met illustr. 30x22cm. 0 g.
Publicado por Antwerpen, Artistenfonds, 1966, 1966
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGebonden, met titelopdruk in goud, 21.8x16 cm., 155 pp., geillustreerd in z/w. Reeks boeken over Vlaamse kunstenaars. Nr. 2. Dis Van raemdonck, Van den sande, Coppens, Albert de Deken, Staf weyts, Jan Hoogsteyns, Alfons Vermeir, A Le Compte, G Vervisch, R Boutens 690 g.
Publicado por , Antwerpen/ Berchem, 1990. (db),, 1990
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGebrocheerd, originele uitgeversomslag, 175 + 210mm, 41pp. ISBN 9037470017. Goed staat, Maurice De Vocht: zijn schilderijen zijn als geloofsbrieven. Met persoonlijke groet van Rene Turkry, afbeeldingen in kleur. 777 g.
Publicado por Nederlandsche Boekhandel, 1983
ISBN 10: 9028902694 ISBN 13: 9789028902695
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 5,60
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Good. 3. 112 p. ill. 20 cm Text Dutch.
EUR 5,60
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Good. pp. 36 / Met opdracht / With dedication, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured Dutch.
Publicado por De Nederlandsche Boekhandel Pelckmans, 1986
ISBN 10: 9028902694 ISBN 13: 9789028902695
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 5,60
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Good. Eigendomsmerk. 112 p., [4] p. foto's. ; 21 cm. Dutch 5e dr. Oorspr. uitg.: Amsterdam : Meulenhoff, 1975. Met bibliogr. Een Vlaamse jongen sluit in de Tweede Wereldoorlog vriendschap met een Duitse soldaat die zich uitgeeft voor een prins van een middeleeuws toverrijk.
Publicado por Orion Brugge, 1975
ISBN 10: 9061580579 ISBN 13: 9789061580577
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 5,60
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Poor. Gedeukt, 91 p Dutch.
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 6,10
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Good. Dutch In gesprekken met Robin Hannelore ? Er is meer, Horatio ? is Lampo al eens strijdbaar van leer getrokken tegen hen die misverstanden rond zijn werk zaaiden of hem poogden voor te stellen als een verdediger van overleefde opvattingen en tegenstander van het sociale engagement. Hannelore, die als tegenstander de kwam maar bewonderaar werd, noteerde onder meer: 'Al heel spoedig ontdekte ik dat Hubert een van de interessantste, boeiendste, begenaadigste mensen is die iemand kan ontmoeten. Naar een weergave van de verteller die hij is zal ik wel heel mijn leven moeten zoeken. Hij zit boordevol anekdotes. Op cultureel-historisch gebied is hij een wandelende encyclopedie maar hij weet alles met dat snufje volkse peper op te dissen dat verklaart waarom mensen als Vasco da Gama nu nog moeten worden gememoriseerd door onze schooljeugd.' Hubert Lampo kortom is een verschijnsel. Dat unieke verschijnsel komt regelrecht op de lezer af indien men zijn uitspraken, gezegden en anekdoten selecteert, zoals René Turkry in dit boekje weloverwogen en systematisch heeft gedaan. Bijna altijd reageert Lampo primair: dat maakt dit boekje zo fit, wakker en ironisch. Aan de ene kant is daar de esthetiserende intellectueel, aan de andere kant de zich zelf soms voorbijlopende redenaar die alles tot éen kernachtige paradox of hyperbool wil terugschroeven, zijn voorkeuren en zijn tegensinnen. Fraaie volzinnen draven in dit boekje op naast listige, bondige uitspraken, vol zelfspot ook en understatement, want zijn voor humor zullen zelfs zijn meest knarsetandende tegenstanders hem niet kunnen ontzeggen.
EUR 6,15
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Good. 51p. Dutch.
Publicado por Antwerp : Lancia, 1992
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 6,16
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Good. 1 volume (unpaged) : illustrations ; 29 cm Dutch French English.
Publicado por Hamlet, 1994
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 6,61
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Very Good. Text Dutch.
Publicado por Schilde, 1994
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 6,61
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Good. pp. 75 / Geïllustreerd 23 tekeningen, ownership stamp / bibliotheekstempel, Hamlet group Dutch.
Librería: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Holanda
EUR 27,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoBrussels, 136 pp. Col. & b./w. ills. Hardcover, d./j.Dutch text.
Publicado por Orion, 1975
ISBN 10: 9061580579 ISBN 13: 9789061580577
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 7,28
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Good. Dutch.
EUR 7,83
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Good. Met auteursopdracht aan Freek Dumarais. Dutch.