Publicado por H.J.W. Becht, Amsterdam z.j.
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. 2nd Edition. Naam en datum (1908); naam en datum, stempeltjes vorige eigenaren op schutblad/binnenzijde kaft.
Publicado por Amsterdam, H.J.W. Becht z.j.
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. 3rd Edition. Geillustreerd door Jan Sluytes; Naam/adres-stempeltje op schutblad; naam en adres op titelpagina; foxed.
Publicado por H.J.W. Becht, Amsterdam
Librería: Erwin Antiquariaat, Kampen, Holanda
EUR 7,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCloth / Linnen Hardcover. Condición: Used / Gebruikt. Sluyters, Jan Ilustrador. 3de / 3rd. 64 pagina's.2 illustraties. Gebruiksspoortjes / kaften en pagina's vlekkerig / eerste schutblad op de knepen gedeeltelijk ingescheurd / naamstempeltje op de titelpagina Size: A5.
Publicado por Amsterdam; H.J.W. Becht. 3 Titels in 3 banden. Wilde wingerd met 6 gekleurde platen; de andere titels met zwart-wit illustraties. [#3597
Librería: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Holanda
EUR 16,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam; H.J.W. Becht. 3 Titels in 3 banden. Wilde wingerd met 6 gekleurde platen; de andere titels met zwart-wit illustraties.
EUR 12,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Becht. Hard Cover. Ill.: Koppenol C. l Gebonden in bedrukte linnen band, waarop een lezend meisje in leunstoel. 226 pp. (Tweede druk, 1920). Binnenin wat roestvlekkig.
Publicado por Amsterdam; z.j.; H.J.W. Becht; 3e dr.; ill. van Jan Sluyters; in linnen. [#2615
Librería: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Holanda
EUR 22,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam; z.j.; H.J.W. Becht; 3e dr.; ill. van Jan Sluyters; in linnen.
Publicado por Amsterdam: Becht, [1895]., 1895
Librería: Versandantiquariat Sigrid Rühle, Heinsberg, Alemania
EUR 45,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Ausreichend. (13)S., (4 ganzs.farb. + sw)Ill., 27cm, farb.ill.OKt (Ecken + Kanten berieben, Rücken eingerissen, etwas begriffen)Sprache: Niederländisch.
Idioma: Holandés
Publicado por Amsterdam, H.J. W. Becht, [1894], 1894
Librería: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Good. (32) pp., gebonden in half linnen en geillustreerd karton. Band smoezelig, hoekjes versleten, naam en datum in inkt op titelpagina, binnenwerk op sommige plekker netjes gerepareerd, daardoor stevig. Goed exemplaar met 14 paginagrote chromolitho's.Boekhandels-etiket op verso voorplat (D.Bolle, Rotterdam). 26 x 19 cm.
Publicado por Amsterdam, H.J.W. Becht, [1895], 1895
Librería: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Good. 12 pp., centre stitched in pictorial stiff paper wrappers. Front covers misses tow little chips, spotted, verso front cover damaged by removed stickers Fair, but more than accaeptable copy for the lithographed illustrations of children in historic costumes. Edges are deckled. Bookshop Label (L. Meeussen, La Haye). 15 x 13 cm.
Librería: Grimbergen Booksellers, Lisse, Holanda
EUR 12,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Becht. 1910 226pp. Tweede druk. Ill.: Koppenol, C. Gebonden in een bedrukte linnen band. Goede aantrekkelijke exemplaren.
EUR 12,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Becht. Tweede druk. Ill.: Sluyters, Jan. l Gebonden in een bedrukte linnen band. (1903).
EUR 12,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Becht. Tweede druk. Ill.: Sluyters, Jan. l Gebonden in een bedrukte linnen band. (1903).
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, H.J.W. Becht, [1914]. Karton met goudopdruk. 66 p. Met twee zwartwitplaten, reproductie van gewassen inkttekeningen van Sluijters. 3e druk. Netjes. Naam in potlood. Hoe de elfjarige Willem Hermans van het roken af kwam (!). Aandoenlijk boekje voor kinderen van 8-88 jaar.
Librería: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Holanda
Original o primera edición
EUR 22,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. Amsterdam : H.J.W. Becht, [1900]. 1st.ed. Orig. cloth binding. 226 pp., [3] p. platen (2 z/w tekeningen en 1 frontispiece portret). Met 2 p. uitgeversreclame. Bandontwerp en platen by Cornelis Koppenol. Condition : very good copy. Keywords : ,
Publicado por Amsterdam H.J.W. Becht C1900, 1900
Librería: Harrison-Hiett Rare Books, Richelieu, Francia
EUR 41,76
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSecond edition. An attractive Dutch edition of this classic fairy tale with a beautifully lithographed cover. (13) pp. (including the verso of the front cover and the recto of the back cover), Soft cover. Centre stitched. The front cover is clean and attractive. A little splitting to the edge of the spine, with slight surface loss to the bottom edge (see photographs). The back cover is sound, but has a little staining to the bottom of the cover. Four further colour lithographed pages internally. The insides are mainly clean, with a touch of foxing to the edges. The binding is slightly loose inside (although still holding). Altogether a quite reasonable copy of a scarce work. Anna Christina Witmond-Berkhout (18701899) was a Dutch children's writer, best known under her pseudonym Tine van Berken. She also wrote adult books under the name Anna Koubert. 27cm x 22cm. .
EUR 5,59
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Poor. 1. Eigendomsmerk. Verkleuring. Kaft in slechte staat en losgekomen, binding losgekomen. Dutch.
Librería: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Holanda
EUR 28,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. Amsterdam : H.J.W. Becht, [1908]. 2e druk. 305,[9] pp. Orig. decorated cloth binding. Frontispiece portret van de auteur. With 6 p. platen van Cornelis Koppenol. Bandontwerp : Jan Sluyters. Bevat 9 pp. uitgeversreclame - Condition : very good copy. Keywords : CHILDREN BOOKS,
Librería: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Holanda
EUR 28,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. Amsterdam : H.J.W. Becht, [1896]. Orig. decorated cloth binding with 6 coloured plates. Binding and plates by Jan Sluyters. - Bevat: Het album van Dora Jemelle ; Alfreds gedragboekje ; Een buurjongetje. Tine van Berken (1870-1899) pseud. van Anna Christina Witmond-Berkhout Condition : very good copy. Keywords : ,
Publicado por Amsterdam H.J.W. Becht , [1898], 1898
Librería: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Holanda
EUR 45,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Good. (14) pp., including verso and recto wrappers centre stitched quarter cloth (= restoration) and stiff pictorial paper wrappers. Wear and age toning, a few restorations. Good copy, lithographed in colour and in brown. Dutch adaptation of Kaffir ABC (Dean & Son). 31 x 24 cm.
Librería: Antiquariaat Arine van der Steur / ILAB, Den Haag, Holanda
EUR 27,25
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoEen scheepje zonder roer, 2e druk, Amsterdam 1900, 228 pag. Los in origineel omslag.
Publicado por Amsterdam; zonder jaar (ca. 1895, 1895
Librería: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Holanda
EUR 66,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito); H.J.W. Becht; zachte kaft, gekartonneerd; 24x30 cm.; ill. in zwart wit en gelithografeerde ill. in kleur; ongepagineerd. Los in de band.
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Becht, 1908, derde druk. 21 x 16,5 cm. In linnen gebonden. Hardcover. 144 pag.* * Voor meer titels van Tine van Berken bezoek eens onze winkel! [Jeugdboek / Children Book [Jeugdboeken] ].
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Becht, zonder jaar. Tweede druk. In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. van Jan Sluyters. Hoeken wat sleets* * Voor meer titels van Tine van Berken bezoek eens onze winkel! [Jeugdboek / Children Book [Jeugdboeken] ].
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoBaar, E.J. Bosch, geen jaar, derde druk. 21 x 16 cm. In halflinnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. 125 pag.* * Voor meer titels van Tine van Berken, bezoek eens onze winkel! [Jeugdboek / Children Book [Jeugdboeken] ].
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Becht, zonder jaar. Derde druk. In linnen gebonden. Hardcover. Met illustraties in z/w. van Jan Sluyters. Net exemplaar. * * Voor meer titels van Tine van Berken bezoek eens onze winkel! [Jeugdboek / Children Book [Jeugdboeken] ].
Librería: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Holanda
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, H.J.W. Becht, z.j. (ca.1899), (12) pag, 4 paginagrote gekleurde illustraties en tekst illustraties in bruin, lithografiee n gedrukt bij L. van Leer & Cie. (Amsterdam) , origineel gelithografeerd kleurenomslag, quarto (30,6 x 24,3 cm.). = Prentenboek met afbeeldingen van dieren in kleur en bruine inkt. Op het voorplat een hond op de rug gezien, op het achterplat varkens in het stroo en drie kippen en een haan op stok. Titel in sierletters. Illustraties vermoedelijk van Engelse herkomst. De illustraties in kinderhand woest ingekleurd. Omslag beschadigd langs randen en opnieuw genaaid langs rug.
Librería: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Holanda
EUR 30,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, H.J.W Becht, z.j. (1895), 1e druk, (8),396, (4 advertentiepagina's), 7 paginagrote illustraties en origineel geïllustreerd linnen door E.S. Witkamp Jr. = Mooi gaaf eemplaar.
Librería: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Holanda
EUR 100,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, H.J.W. Becht, z.j. (ca.1895), 1e druk, (13) pag., 4 chromolitho platen, illustraties en tekst in bruin, orig. geniet geïllustreerd soepel karton met chromogelithografeerd vooromslag, quarto (27,4 x 21,8 cm.). = Eerste druk niet in NCC. Rug aan binnenzijde verstevigd met sellotape; boekblok los.
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, H. J. W. Becht, geen jaar, derde druk. Met illustraties van Jan Sluyters in z/w. Ongepagineerd. * * Voor meer titels van Tine van Berken bezoek eens onze winkel! [Jeugdboek / Children Book [Jeugdboeken] ].
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, H. J. W. Becht, geen jaar, eerste druk. Met illustraties van C. Koppenol in z/w. 352 pag. * * Voor meer titels van Tine van Berken bezoek eens onze winkel! [Jeugdboek / Children Book [Jeugdboeken] ].