Publicado por Drukwerk, 1979
Librería: Shore Books, London, Reino Unido
EUR 17,90
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Very Good. 66 pages. (SL#256).
Publicado por Amsterdam, Drukwerk. 1978, 1978
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 9,20
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's paperback, pictorial frontcover, 2nd printing, 4to: 56pp. Het popzamelwerk bevat een uitgebreide opgave van alle pop-elpees die verschenen in het jaar 1973, alfabetisch gerangschikt op naam van de uitvoerende artiest, compleet met songtitels, releasenummers, instrumentarium, etc. Light wear to cover., Popzamelwerk is a catalogue listing all pop & rock l.p.'s released or imported in the Netherlands. Popwerk is published yearly.
Publicado por Amsterdam, Magic Friends. 1981, 1981
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 9,20
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's paperback, pictorial frontcover, 4to: 66pp. Het popzamelwerk bevat een uitgebreide opgave van alle pop-elpees die verschenen in het jaar 1980-'81, alfabetisch gerangschikt op naam van de uitvoerende artiest, compleet met songtitels, releasenummers, instrumentarium, etc. Fine copy., Popzamelwerk is a catalogue listing all pop & rock l.p.'s released or imported in the Netherlands. Popwerk is published yearly.
Publicado por Amsterdam, Drukwerk. 1977, 1977
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 10,35
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's paperback, pictorial frontcover, 4to: 64pp. Het popzamelwerk bevat een uitgebreide opgave van alle pop-elpees die verschenen in het jaar 1975, alfabetisch gerangschikt op naam van de uitvoerende artiest, compleet met songtitels, releasenummers, instrumentarium, etc. Fine copy., Popzamelwerk is a catalogue listing all pop & rock l.p.'s released or imported in the Netherlands. Popwerk is published yearly.
Publicado por Amsterdam, Drukwerk. 1977, 1977
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 10,35
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal paperback, pictorial frontcover, 4to: 66pp. Het popzamelwerk bevat een uitgebreide opgave van alle pop-elpees die verschenen in het jaar 1976, alfabetisch gerangschikt op naam van de uitvoerende artiest, compleet met songtitels, releasenummers, instrumentarium, etc. Fine copy., Popzamelwerk is a catalogue listing all pop & rock l.p.'s released or imported in the Netherlands. Popwerk is published yearly.
Publicado por Amsterdam, Drukwerk. 1979, 1979
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 10,35
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's paperback, pictorial frontcover, 4to: 74pp. Het popzamelwerk bevat een uitgebreide opgave van alle pop-elpees die verschenen in het jaar 1978, alfabetisch gerangschikt op naam van de uitvoerende artiest, compleet met songtitels, releasenummers, instrumentarium, etc. Fine copy., Popzamelwerk is a catalogue listing all pop & rock l.p.'s released or imported in the Netherlands. Popwerk is published yearly.
Idioma: Holandés
Publicado por Uitgeverij Boekscout, 2018
ISBN 10: 9402245146 ISBN 13: 9789402245141
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 24,66
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Idioma: Holandés
Publicado por Drukwerk, 1971
Librería: Louis Tinner Books, Rotterdam, ZH, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito1971-1983, 7 x paperback, goede staat, alleen deel 1971 is rug beschadigd -1983, 7 x , goede staat, alleen deel 1971 is rug beschadigd -1983, 7 x , goede staat, alleen deel 1971 is rug beschadigd.
Publicado por Drukwerk, 1974
Librería: Shore Books, London, Reino Unido
EUR 35,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Very Good. 113 pages. (SL#113).
Idioma: Inglés
Publicado por Drukwerk, Delft, Holland, 1972
Librería: Shore Books, London, Reino Unido
Original o primera edición
EUR 65,64
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Good. 1st Edition. 299 pages. (SL#278).
Publicado por Arnhem : Gemeentemuseum Arnhem,, 1966
Librería: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Very Good. Stiff wrappers (softcover), 24 p. : ill. ; 24 cm. Very good. Scarce exhibition catalogue designed by P. Schulz. Text in Dutch.
ISBN 10: 9021329476 ISBN 13: 9789021329475
Librería: medimops, Berlin, Alemania
EUR 25,53
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Publicado por , Pictures Publishers, 2022, 2022
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 24,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback, 312 pag,Meertalig, 230 x 150 x 20 mm, rijk geïllustreerd, genaaid gebonden met flappen, full colour. ISBN 9789492576538. In Zeeland zijn meer dan 1800 soorten wilde planten aangetroffen. Nogal wat soorten zijn juist in dit deel van Nederland talrijk of komen vooral hier voor. Deze veldgids maakt het iedere geïnteresseerde mogelijk minstens 90% van de bloeiende planten (en varens en paardenstaarten) die zij of hij in de provincie tegenkomt op naam te brengen. Er worden 563 soorten uitgebreid behandeld, met foto?s, korte teksten en een infoschema. Daarnaast komen nog ruim 350 soorten (beperkt) aan bod. Negen ?intermezzo?s? belichten onderscheidende aspecten van de Zeeuwse flora. Een handzame en gedegen veldgids om nog meer van de natuur in Zeeland te genieten. 740 g.
Publicado por , Picton Publishing, 2023, 2023
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 24,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoFormaat 148 x 230 mm, 312 pagina?s, rijk geïllustreerd, genaaid gebonden met flappen, full colour Mit den wesentlichen Informationen auf Deutsch / With essential information in English / Avec les informations essentielles en français. . In Zeeland zijn meer dan 1800 soorten wilde planten aangetroffen. Nogal wat soorten zijn juist in dit deel van Nederland talrijk of komen vooral hier voor. Deze veldgids maakt het iedere geïnteresseerde mogelijk minstens 90% van de bloeiende planten (en varens en paardenstaarten) die zij of hij in de provincie tegenkomt op naam te brengen. Er worden 563 soorten uitgebreid behandeld, met foto?s, korte teksten en een infoschema. Daarnaast komen nog ruim 350 soorten (beperkt) aan bod. Negen ?intermezzo?s? belichten onderscheidende aspecten van de Zeeuwse flora. Een handzame en gedegen veldgids om nog meer van de natuur in Zeeland te genieten. /// More than 1800 species of wild plants have been found in Zeeland. Quite a few species are numerous in this part of the Netherlands or are mainly found here. This field guide enables anyone interested to name at least 90% of the flowering plants (and ferns and horsetails) they encounter in the province. 563 species are treated extensively, with photos, short texts and an info schedule. In addition, more than 350 species (limited) are discussed. Nine 'interludes' highlight distinctive aspects of Zeeland's flora. A handy and thorough field guide to enjoy nature in Zeeland even more. /// In Zeeland wurden mehr als 1800 Wildpflanzenarten gefunden. Nicht wenige Arten sind in diesem Teil der Niederlande zahlreich oder kommen hauptsächlich hier vor. Dieser Feldführer ermöglicht es allen Interessierten, mindestens 90 % der Blütenpflanzen (und Farne und Schachtelhalme), denen sie in der Provinz begegnen, zu benennen. 563 Arten werden ausführlich behandelt, mit Fotos, kurzen Texten und einem Infoplan. Darüber hinaus werden mehr als 350 Arten (begrenzt) diskutiert. Neun ?Zwischenspiele? heben besondere Aspekte der Flora Zeelands hervor. Ein praktischer und gründlicher Feldführer, um die Natur in Zeeland noch mehr zu genießen. /// Plus de 1800 espèces de plantes sauvages ont été trouvées en Zélande. De nombreuses espèces sont nombreuses dans cette partie des Pays-Bas ou se trouvent principalement ici. Ce guide de terrain permet à toute personne intéressée de nommer au moins 90 % des plantes à fleurs (et fougères et prêles) rencontrées dans la province. 563 espèces sont traitées en détail, avec des photos, des textes courts et un programme d'informations. De plus, plus de 350 espèces (limitées) sont discutées. Neuf « intermèdes » mettent en lumière des aspects distinctifs de la flore zélandaise. Un guide de terrain pratique et complet pour profiter encore plus de la nature en Zélande. 0 g.
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 90,78
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Librería: Buchpark, Trebbin, Alemania
EUR 11,31
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Sehr gut. Zustand: Sehr gut | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.