Idioma: Holandés
Publicado por Wolters Kluwer, Deventer, 2005
ISBN 10: 9013020879 ISBN 13: 9789013020878
Librería: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Holanda
EUR 12,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal hardcover with dust-jacket. xiv,200 pp.; 25x16.5 cm. " Asser-serie 6B " Text in Dutch / Nederlands - (dust-jacket slightly damaged) Very good, see picture 500g.
Librería: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Holanda
EUR 14,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. Zwolle : W.E.J. Tjeenk Willink,1982. Paperback. viii,116 pp. Condition : very good copy. ISBN 9789027119582. Keywords : RECHT, burgerlijk recht.
Idioma: Holandés
Publicado por Uitgeverij Kluwer BV, 2005
ISBN 10: 9013020879 ISBN 13: 9789013020878
Librería: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Holanda
EUR 15,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. 13e druk bewerkt door S. Perrick. Deventer : Kluwer, 2005. Orig. cloth binding. Dustjacket. xiii,200 pp. 25 cm. Condition : very good copy. ISBN 9789013020878. Keywords : RECHT, Asser-Serie.
Librería: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Holanda
EUR 14,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal hardcover with dust-jacket. xvi,518 pp.; 25x16.5 cm. " Asser-serie 6A " Text in Dutch / Nederlands - (dust-jacket slightly damaged) Very good, see picture 1020g.
Publicado por Kluwer, Deventer, 2007
ISBN 10: 9013043534 ISBN 13: 9789013043532
Librería: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal hardcover. With dust-jacket. xviii,218 pp.; 25x16 cm. " Mr. C. Asser's handleiding tot de beoefening van het Nederlands burgerlijk recht Asser Serie 3 IV " Text in Dutch / Nederlands - (previous owner's stamp) Very good, see picture 540g.
Idioma: Holandés
Publicado por Uitgeverij Kluwer BV, 2009
ISBN 10: 9013067069 ISBN 13: 9789013067064
Librería: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Holanda
EUR 20,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. 14e druk bewerkt door S. Perrick. Deventer : Kluwer , 2009. Orig. cloth binding. Dustjacket. xix,768 pp. 25 cm. Condition : very good copy. ISBN 9789013067064. Keywords : RECHT, erfrecht.
Publicado por KNB / Sdu uitgevers, Den Haag, 2011
ISBN 10: 9012387027 ISBN 13: 9789012387026
Librería: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Holanda
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. 336 pp.; 24x16 cm. Text in Dutch / Nederlands. - Fine condition, see picture 520g.
Librería: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Holanda
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal hardcover. xxxvi,308,(4) pp.; 25x16 cm. " Mr. C. Asser's handleiding tot de beoefening van het Nederlands burgerlijk recht Asser Serie 3 V "Text in Dutch / Nederlands - (no dust-jacket, previous owner's stamp) Although very good, see picture 680g.
ISBN 10: 9026829450 ISBN 13: 9789026829451
Librería: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, Holanda
EUR 22,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. Deventer : Kluwer, 1996.Paperback. 176 pp. (Vennootschaps- en rechtspersonenrecht, 50). Nederlandse tekst. Net exemplaar. - Congres georganiseerd in samenw. met de Vereniging voor Effectenrecht. De aansprakelijkheid van het emissieprospectus in het licht van het arrest van de Hoge Raad van 2 december 1994 wordt in dit boek besproken. Dit geldt ook voor het fenomeen van securitisation. Tenslotte is er de complexe en gevoelige materie van de beschermingsmaatregelen bij ter beurze genoteerde vennootschappen waarover de Vereniging voor de Effectenhandel en de Vereniging Effecten Uitgevende Ondernemingen een beginselakkoord hebben bereikt dat nader wordt uitgewerkt. Condition : very good copy. ISBN 9789026829451. Keywords : RECHT, ondernemingsrecht.
Idioma: Holandés
Publicado por Wolters Kluwer Nederland B.V., 2020
ISBN 10: 9013159699 ISBN 13: 9789013159691
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 131,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: New.