Publicado por 1960 Verlag H. Meulenhoff, 1960
Librería: Weisel, Ransbach-Baumbach, Alemania
EUR 1,30
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Schlecht. Buch Pappe 174 184 Seiten.
Publicado por Van Holkema & Warendorf, ca. 1930., 1930
Librería: Versandantiquariat Sigrid Rühle, Heinsberg, Alemania
EUR 18,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Befriedigend. Ill.: Mia van Oostveen. 39 S., 20,5x21cm, ill.OHLn =Uit de sprookjeswereld= (Ecken + Kapitale berieben, Einband angestaubt, wenig begriffen) Nirgends nachgewiesen.Versand: EUR 7,50. Sprache: Niederländisch.
Publicado por Amsterdam, Het Hollandsche Uitgevershuis, 1947, 1947
Librería: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Good. 98, (1) pp., gebonden in half blauw linnen en geillustreerd karton. Naam in pen op schutblad, goed exemplaar. Ills. in zwart/blauw. 27 x 20 cm.
EUR 8,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmst., Van Holkema & Warendorf, z.j. 39 blz. Geïll. door Mia van Oostveen. Gebonden, hoeken wat afgesleten. Uit de sprookjeswereld. [64772].
EUR 12,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Van Holkema & Warendorf. originele bedrukte band, 8vo. Ill.: Lutz Jan. redelijk.
EUR 14,40
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmersfoort, Valkhoff & Co. tweede druk. linnen. Ill.: Lutz, J. H, l Gebonden in bedrukte linnen band. Ill. en bandontwerp: J. H. Lutz. (1930). 230 pp.
EUR 5,60
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Poor. Estado de la sobrecubierta: Not present. Eigendomsmerk. Verkleuring. Vergeeld. Dutch.
Publicado por Winschoten/ Dordrecht; z.j. (ca. 1949, 1949
Librería: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Holanda
EUR 66,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito); N.V. Koffie- en theehandel v.h. O. de Wiljes; softcover; ill. in zwart wit, ill. op omslag in kleur; elk deel heeft 24 pag. Illustraties door Jan Lutz. Alle vier de delen missen één opgeplakt plaatje. De exemplaren zijn roestvlekkig en enigszins verkleurd. Deel 1 heeft een lichte vouw over de gehele lengte. Extreem zeldzaam!
Publicado por Bussum : Kroonder, 1946
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 11,20
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Good. 134 p. ; 21 cm. Dutch.
EUR 13,99
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. pp. 168 / Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig, Naam op titelpagina / Name on title page, Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Dutch.
Idioma: Alemán
Publicado por Leipzig : A. Anton & Co., 1930
Librería: Norbert Kretschmann, Bad Aibling, Alemania
EUR 35,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Gut. 40 S. Halbleinenbuchdeckel an den Rändern leicht berieben/bestossen. Innenteil tadellos u n g e l e s e n - keine Risse, Knicke, Anmerkungen. ! Altersbedingt leicht nachgedunkelt! KEIN Mängelexemplar! Versand aus München F010.1384 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 298.
EUR 30,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, Kosmos, 1935. Ingenaaid. 100 p. 1e druk. Iets verbruind. Naam op eerste pagina. Buitengewoon fraai modernistisch omslag in rood en zwart ontworpen door Rein van Looy.
Librería: Grimbergen Booksellers, Lisse, Holanda
EUR 36,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoDen Haag, Leopold [1933]. Gebonden met stofomslag. Oblong in kwartoformaat. 32 pp. Zeldzaam met het oorsponkelijke omslag (klein scheurtje gerepareerd met papierband. l Onbeschreven ex libris op schutblad (niet uit de tijd).
Librería: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 41,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito2. Hillegom, N.V. Uitg. Maatsch. '' Editio '', 1937, kleine in-4°, 26,5 x 19 cm, 32 pp, gekartonneerde uitgevers band met rood. goed exemplaar zonder vlekken of scheuren, rugje iets verbogen. Mooie sobere zwart-wit illustraties van Dirk De Leeuw.
Publicado por G.B. van Goor Zonen, Den Haag
Librería: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, Holanda
EUR 225,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito[ca. 1930], 56 pp., halflinnen met gemonteerde kleurenplaat, klein schaafplekje omslag verder goed, zeldzaam.