Idioma: Inglés
Publicado por De Drijvende Dobber, Leeuwarden, 1984
ISBN 10: 9070330067 ISBN 13: 9789070330064
Librería: W. Lamm, Los Angeles, CA, Estados Unidos de America
Original o primera edición
EUR 18,65
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft Cover. Condición: Near Fine. First Edition; First Printing. Numerous full page plates in color color and black and white. With an essay by Peter Karstkarel. Text in Dutch. Published on the occasion of the exhibition in 1984. ; Tight, clean and crisp. A minor spot to cover, otherwise As New. No inscriptions. No remainder mark. Not ex-library. In excellent condition. As New. ; 8vo 8" - 9" tall; 63 pages.
Publicado por Fries Museum, 1981
Librería: Schindler-Graf Booksellers, Westlake, OH, Estados Unidos de America
EUR 19,58
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Very Good. Slim, stapled softcover exhibition catalog published in 1981. Exhibition held at Fries Museum, Leeuwarden, Feb. 21 - Mar. 22, 1981 and Dordrechts Museum, Apr. 4 - May 18, 1981. Essay by Peter Karstkarel. No writing in book. 24 pages, illustrated. Brief essay and captions in Dutch. Light signs or prior handling to covers; otherwise Fine condition.
Publicado por Friese Pers Boekerij/Uitgeverij Noordboek
ISBN 10: 9033013894 ISBN 13: 9789033013898
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
Original o primera edición
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. First Edition. De Friese Bouwkring verzorgde van 1899 tot 1943 de jaarlijkse uitgave van sets met drie foto's van monumentale gebouwen en interieurs. Fraaie foto's die met veel zorg werden vermenigvuldigd. De reeks vat het mooiste van het gebouwde in Friesland niet alleen samen, maar vormt ook een beelddocument, omdat er intussen al zoveel met de gefotografeerde monumenten is gebeurd. Goede exemplaren van de op karton geplakte foto's zijn zeldzaam geworden. Daarom heeft de Friese Bouwkring het initiatief genomen om de reeks te bundelen in een album, de monumentale foto's waardig. De 132 foto's zijn van nieuwe toelichtingen voorzien. In de inleiding worden bijzonderheden over de Friese Bouwkring, de keuze van de monumenten, de fotografen en de vroegere wijze van uitgave behandeld.; Foxing kopsnede.
Publicado por The Hague, P.B. Van Voorst van Beest Gallery, 1983
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Staplebound, illustrations in b/w and colour.
Publicado por Leeuwarden/Dordrecht : Fries Museum & Dordrechts Museum, 1981
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, illustraties in z/w, klein 4to.; Enige foxing omslag.
Publicado por Leeuwraden : Friese Pers Boekerij, 1998
ISBN 10: 9033010895 ISBN 13: 9789033010897
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 13,75
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Originele bedrukte hardcover, geà llustreerd met z/w foto's, 4to. Gesogneerd met opdrachtje door de auteur op de Franse titelpagina.
Publicado por Leeuwarden : De Tille, 1980
ISBN 10: 9070010909 ISBN 13: 9789070010904
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 13,75
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Paperback, geà llustreerd met foto's en tekeningen in z/w, 4to.
Publicado por Leeuwraden : Friese Pers Boekerij, 1998
ISBN 10: 9033010895 ISBN 13: 9789033010897
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 13,75
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Originele bedrukte hardcover, geà llustreerd met z/w foto's, 4to. Gesogneerd met opdrachtje door de auteur op de Franse titelpagina.
Publicado por Leeuwarden, Friese Pers Boekerij bv 1980, 1980
ISBN 10: 9033018012 ISBN 13: 9789033018015
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 9,20
Cantidad disponible: 2 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's blue cloth hardback, gilt title spine, pictorial dustjacket, large 4to: frontispiece portrait, 236pp. richly illustrated, chapternotes & referenbces, list of works Eekhoff,list letters to and by Eekhoff, notes & references, general bibliography, index persons.
Idioma: Holandés
Año de publicación: 1981
Librería: les deux hiboux, Basse sur le rupt, Francia
EUR 6,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCouverture souple. Condición: Très bon. 24 pages, photos en NB.
Idioma: Holandés
Publicado por Franeker, Uitgeverij Matrijs-Instituut voor Militaire Geschiedenis 1982, 1982
ISBN 10: 9061353416 ISBN 13: 9789061353416
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 10,35
Cantidad disponible: 2 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo: [viij], 64pp., [ij], 26pp. Facsimile biography [1772] and a modern essay on Menno van Coehoorn with illustrations - notes - references.
Publicado por Centraal Museum, Utrecht, 1988
Librería: Riverow Bookshop, Owego, NY, Estados Unidos de America
EUR 22,25
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoB&W & Sepia illustrations Ilustrador. Utrecht: Centraal Museum. Very good condition-corners curled up slightly/No Dustjacket. 1988. 8vo., 172 pp. . Very good condition-corners curled up slightly/No Dustjacket.
Publicado por Stichting Monument van de Maand, Leeuwarden, 1987
Librería: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Holanda
EUR 5,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGebonden. Condición: Boek goed. 89 pp. Serie: Monument van de maand, jaargang 2, deel 5.
Publicado por Zwolle : Waanders, 1991
ISBN 10: 9040000395 ISBN 13: 9789040000393
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 16,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. 19 afleveringen in verzamelmap.; Vlek op verso voorplat.
Publicado por Amsterdam, Genootschap Architectura et Amicitia, 1993
ISBN 10: 9074315046 ISBN 13: 9789074315043
Librería: Pallas Books Antiquarian Booksellers, Leiden, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritopaperbound, suqare 8vo 144 pp., num ills special gewijd aan de architect Jan Frederik Staal; vijf artikelen; bibliografie; biografie; publicaties; VG condition.
Idioma: Holandés
Publicado por Drents Museum, Assen, in association with Uitgever, 2002
ISBN 10: 9040096384 ISBN 13: 9789040096389
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 22,12
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Publicado por Drachten/Gersloot : Museum Smallingerland/De Drijvende Dobber, 1999
ISBN 10: 9080425842 ISBN 13: 9789080425842
Librería: Klondyke, Almere, Holanda
EUR 19,25
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Originele linnen band met opgeplakte plaat, illustraties voornamelijk in kleur (en enkele in z/w), 4to.
Publicado por Noordboek, Zonder plaats, 2009
Librería: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Holanda
EUR 12,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback, 19 cm, 800 pp. Ills.: kleurenillustraties. Cond.: goed / good. ISBN: 9789033007705.
Publicado por Friese Pers, Leeuwarden, 2015
Librería: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Holanda
EUR 14,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover, 23 cm, 206 pp. Ills.: kleurenillustraties. Cond.: zeer goed / very good. ISBN: 9789033004964.
Idioma: Holandés
Publicado por Friese Pers Boekerij, 2015
ISBN 10: 9033000474 ISBN 13: 9789033000478
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 28,14
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Librería: ARTBOOKS, Schoorl, Holanda
Original o primera edición
EUR 18,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. 1st Edition. Title - Margareta de Heer / Author - Peter Karstkarel - Veerle Mans / Publisher - Fries museum / Year - 2002 / Language - Dutch / Binding - Hardcover / Size - 22 x 27,5 cm / Pages - 136 / ISBN - 9033012456.
Idioma: Holandés
Publicado por Friese Pers Boekerij, Leeuwarden, 1989
ISBN 10: 9033013894 ISBN 13: 9789033013898
Librería: Lazy Letters Books, Market Rasen, Reino Unido
EUR 23,87
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Very Good. Estado de la sobrecubierta: Very Good. Minimal wear.
Publicado por Noordboek 218, Zonder plaats
Librería: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Holanda
EUR 19,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito2de druk. Paperback, 21 cm, 335 pp. Ills.: kleurenillustraties. Cond.: goed / good. ISBN: 9789056154479.
Publicado por Friese Pers Boekerij, Zonder plaats, 2015
Librería: Bij tij en ontij ..., Kloosterburen, NL, Holanda
EUR 19,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover, 23 cm, 668 pp. Ills.: kleurenillustraties. Al bijna een decennium lang zijn Peter en Klaske Karstkarel bezig met het in kaart brengen van de grafcultuur in Friesland. Ontroerende aanleiding daarvoor was de vondst van een kleine grafsteen op het kerkhofje van Brongerga, met daarop in eenvoudige letters 'Dag, mijn lieve moeder'. Het zerkje gaf geen naam en geen datum prijs; het was een graf voor iedere moeder en van alle tijden. Sinds die dag hebben ze ruim 480 kerkhoven en begraafplaatsen en honderden kerken in Friesland bezocht. Met als resultaat een imposant verslag in boekvorm van hun jarenlange graventocht. Cond.: zeer goed / very good. ISBN: 9789033000478.
Publicado por Friese Pers Boekerij bv
ISBN 10: 9033010496 ISBN 13: 9789033010491
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 34,08
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Publicado por Amsterdam, Genootschap Architectura et Amicitia
ISBN 10: 9074315046 ISBN 13: 9789074315043
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 24,49
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
EUR 5,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoLeeuwarden, Friese Pers Boekerij, 1994. 152 blz Geïll. & 1 uitsl.gekleurde plaat. Gebonden. [47121].
Publicado por De drijvende Dobber
ISBN 10: 9070330024 ISBN 13: 9789070330026
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 25,73
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Idioma: Holandés
Publicado por Van Spijk Art Projects, 2001
ISBN 10: 9062162789 ISBN 13: 9789062162789
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 38,77
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Idioma: Holandés
Publicado por Drents Museum, Assen, in association with Uitgever, 2002
ISBN 10: 9040096384 ISBN 13: 9789040096389
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 39,93
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.