Onderwijs (91 resultados)

- Tapa blanda
Librería: RPL Library Store, Rochester, NY, Estados Unidos de AmericaRPL Library Store
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 13,35
Envío por EUR 4,67Se envía dentro de Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Softcover. Condición: Good. No Jacket. GOOD/NO DUST JACKET. 627pp. Blue cover with white text is slightly scuffed with owners signature; binding is tight; pages are clean and uncreased except owners signature on ffep. This conference was held in Leiden, the Netherlands, in July 1974.
Editorial: Victoria and Albert Museum, [London], first edition, 1964 1964
- Tapa blanda
Librería: Wykeham Books, LONDON, , Reino UnidoWykeham Books
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado
EUR 9,55
Envío por EUR 17,38Se envía de Reino Unido a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Printed wrappers, 8vo, 25 cm, 86, [34] pp, ills, 41 plates. From the introduction: "Originally, the idea had been to mount an exhibition covering the period in which three Dutch Stadtholders, in succession, married English Princesses, and showing the ensuing influences on works of the painters and craftsmen of both countries. As… the preparations proceeded, however, it was felt that a more significant pattern could be revealed if the theme, as well as the scope, of the exhibition were widened. It was decided, therefore, to include objects and documents representative of the chief intellectual movements of the time, as they affected the English and the Dutch, so that the perennial interchange between the two countries could be more clearly stressed." Very Good.

Editorial: Leiden : Leidse Onderwijs Instellingen z.j.
- Tapa blanda
Librería: Barksdale Books, Almere, HolandaBarksdale Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 10,00
Envío por EUR 20,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Good. Mapje met ringband met losbladige ongenummerde bladzijdenj met recepten, illustratie4s in z/w, 8vo.

Editorial: Nijmegen : SOM onderwijs en milieuprojecten 2005
- Tapa blanda
Librería: Klondyke, Almere, HolandaKlondyke
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 11,00
Envío por EUR 20,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Good. 3 (van 18) uniforme boekjes over de geschiedenis van Nijmegen, een lesproject voor basisscholieren van de groepen 6,7 en 8, waarbij de leerlingen op zoek gana naar sporen uit het verleden en zelf sporen nalaten voor de jeugd van straks. Het gaat om de volgende drie delen: 1) 3: Neerbosch; 2) 5: Hees en Heseveld;… 3) 17: Wolfskuil.
Idioma: Alemán
Editorial: Ministerium für Unterricht und Wissenschaften, Zoetermeer 1988
- Tapa blanda
Librería: Osterholzer Buch-Antiquariat, Osterholz-Scharmbeck, , AlemaniaOsterholzer Buch-Antiquariat
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado - Bueno
EUR 19,80
Envío por EUR 7,50Se envía de Alemania a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
kartoniert. Condición: Gut. 71 S.

Museumbezoek Haarlem
Vereniging tot Bevordering van het Aesthetische Element in het Voortgezet Onderwijs
Editorial: 's-Gravenhage : Frans Halsmuseum 1967
- Tapa blanda
- Primera edición
Librería: MW Books, New York, NY, Estados Unidos de AmericaMW Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 33,29
Gastos de envío gratisSe envía dentro de Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
First Edition. Fine copy in the original stiff-card wrappers. Particularly and surprisingly well-preserved; tight, bright, clean and especially sharp-cornered.; 8vo 8" - 9" tall; 70 pages; Description: 70 p. : ill. (some col.) ; 26 cm. Subjects: Museums -- Netherlands -- Haarlem. 3 Kg.
Vaktijdschrift voor onderwijzers. Zesde jaargang.
ONDERWIJS - Bigot, L.C.T. / J.C. Holtzappel / A.J. Schreuder / C. F.A. Zernike (red.)
Editorial: Groningen, J.B. Wolters, 1903. 312 pp. 1903
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, HolandaAntiquariaat Hortus Conclusus
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 14,50Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Originele bruine linnen band met titel in zwart op rug, in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Vaktijdschrift voor onderwijzers. Tiende jaargang.
ONDERWIJS - Douwes, B.J. / J.C. Holtzappel / J. Klootsema (red.)
Editorial: Groningen, J.B. Wolters, 1907. 288 pp. 1907
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, HolandaAntiquariaat Hortus Conclusus
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 14,50Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Originele bruine linnen band met titel in zwart op rug. Band licht gevlekt aan rand, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Vaktijdschrift voor onderwijzers. Elfde jaargang.
ONDERWIJS - Douwes, B.J. / J.C. Holtzappel / J. Klootsema (red.)
Editorial: Groningen, J.B. Wolters, 1908. 288 pp. 1908
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, HolandaAntiquariaat Hortus Conclusus
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 14,50Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Originele bruine linnen band met titel in zwart op rug. Band licht gevlekt aan rand, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Vaktijdschrift voor onderwijzers. Vijfde jaargang.
ONDERWIJS - Bigot, L.C.T. / J.C. Holtzappel / A.J. Schreuder (red.)
Editorial: Groningen, J.B. Wolters, 1902. 339 pp. 1902
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, HolandaAntiquariaat Hortus Conclusus
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 14,50Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Originele bruine linnen band met titel in zwart op rug. Band licht gevlekt aan rand, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Vaktijdschrift voor onderwijzers. Zevende jaargang.
ONDERWIJS - Bigot, L.C.T. / J.C. Holtzappel / A.J. Schreuder / C. F.A. Zernike (red.)
Editorial: Groningen, J.B. Wolters, 1904. 368 pp. 1904
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, HolandaAntiquariaat Hortus Conclusus
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 14,50Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Originele bruine linnen band met titel in zwart op rug, in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Vaktijdschrift voor onderwijzers. Negende jaargang.
ONDERWIJS - Douwes, B.J. / J.C. Holtzappel / J. Klootsema (red.)
Editorial: Groningen, J.B. Wolters, 1906. 383 pp. 1906
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, HolandaAntiquariaat Hortus Conclusus
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 14,50Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Originele bruine linnen band met titel in zwart op rug. Band licht gevlekt aan rand, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.
Vaktijdschrift voor onderwijzers. Achtste jaargang.
ONDERWIJS - Bigot, L.C.T. / J.C. Holtzappel / A.J. Schreuder / C. F.A. Zernike (red.)
Editorial: Groningen, J.B. Wolters, 1905. 352 pp. 1905
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, HolandaAntiquariaat Hortus Conclusus
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 14,50Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Originele bruine linnen band met titel in zwart op rug. Band licht gevlekt aan rand, verder in (zeer) goede staat. Please see description or ask for photos.

Museumbezoek Haarlem
Vereniging tot Bevordering van het Aesthetische Element in het Voortgezet Onderwijs
Editorial: 's-Gravenhage : Frans Halsmuseum 1967
- Tapa blanda
- Primera edición
Librería: MW Books Ltd., Galway, , IrlandaMW Books Ltd.
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 25,00
Envío por EUR 13,95Se envía de Irlanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
First Edition. Fine copy in the original stiff-card wrappers. Particularly and surprisingly well-preserved; tight, bright, clean and especially sharp-cornered.; 8vo 8" - 9" tall; 70 pages; Description: 70 p. : ill. (some col.) ; 26 cm. Subjects: Museums -- Netherlands -- Haarlem. 1 Kg.

- Tapa blanda
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, HolandaMooney's bookstore
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado - Bueno
EUR 28,14
Envío por EUR 14,95Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Very good.
Editorial: Erven J. Bijleveld -Utrecht, 1932. 3e druk. 152 pp. 1932
Librería: Antiquariaat Hortus Conclusus, Bergambacht, HolandaAntiquariaat Hortus Conclusus
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 20,00
Envío por EUR 14,50Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Originele blauwe linnen band, met stofomslag (rug en randen verkleurd, bovenrand iets geschaafd), naam klein op titelpagina, enkele roestvlekjes, verder in goede staat. Please see description or ask for photos.

- Tapa blanda
Librería: Grimbergen Booksellers, Lisse, , HolandaGrimbergen Booksellers
Contactar con el vendedorVendedor de 3 estrellasCondición: Usado
EUR 12,00
Envío por EUR 23,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
's-Gravenhage, Staatsdrukkerij- en uitgeverijbedrijf, 1956. Softcover. 440 pp. Met uitslaand kaartje.

Editorial: Gentbrugge 1930
- Tapa blanda
Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 5,59
Envío por EUR 42,00Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Paperback. Condición: Good. Dutch.

- Tapa blanda
Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 5,59
Envío por EUR 42,00Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Paperback. Condición: Good. Naamstempel Dutch.

- Tapa blanda
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, HolandaMooney's bookstore
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Nuevo
EUR 32,55
Envío por EUR 14,95Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: New.

Honderdste verjaardag van de opening voor het publiek van de Koninklijke Bibliotheek van Belgie?, 21 Mei 1839.
Koninklijke Bibliotheek van België. Ministerie van Openbaar Onderwijs.
Editorial: Brussel : Ministerie van Openbaar Onderwijs Koninklijke Bibliotheek van Belgie 1939
- Tapa blanda
Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 8,40
Envío por EUR 42,00Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Paperback. Condición: Good. 118 p., 10 p. pl. : ill. ; 26 cm. Dutch.

Editorial: Rijksuniversiteit Leiden Fac. Geneeskunde 1986
- Tapa blanda
Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Regular
EUR 10,08
Envío por EUR 42,00Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Paperback. Condición: Fair. 255 p. Dutch.

Editorial: Rijksuniversiteit Leiden Fac. Geneeskunde 1983
- Tapa blanda
Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 10,08
Envío por EUR 42,00Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Paperback. Condición: Good. 255 p. Dutch.

- Tapa dura
Librería: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, , HolandaAntiquariaat Berger & De Vries
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 32,50
Envío por EUR 20,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Hardcover. Vele ills in kleur. 340 p. -(Als nieuw.). ISBN 9789082147933. Waard, Heleen; Stichting Onderwijs Groenvoorzieningen (ilustrador).

Editorial: Paramaribo : VELMEK 1969
- Tapa blanda
Librería: Klondyke, Almere, HolandaKlondyke
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 33,00
Envío por EUR 20,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Good. Paperback, deels gedrukt op gekleurd papier, groot 8vo.

Editorial: Rijksuniversiteit Leiden Leiden 1985
- Tapa blanda
Librería: Untje.com, Roeselare, , BelgicaUntje.com
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Regular
EUR 15,12
Envío por EUR 42,00Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Paperback. Condición: Fair. IX, 245 p. Dutch.
Editorial: 's-Gravenhage 1933 1933
Librería: Antiquariaat Matthys de Jongh, Zutphen, , HolandaAntiquariaat Matthys de Jongh
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 30,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
. 187p.

- Tapa blanda
Librería: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , HolandaKloof Booksellers & Scientia Verlag
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado - Como Nuevo
EUR 15,95
Envío por EUR 30,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: as new. Amsterdam : Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, 2003. Paperback. 46 p. ; 25 cm. Met lit. opg Bijlage bij Niet-dossierstuk OCW 0300707. Condition : as new copy. ISBN 9789069843872. Keywords : .
HANDELINGEN TWEEDE REEKS NRS. 1 - 6,
{ BESTENDIGE COMMISSIE VOOR HET ONDERWIJS IN EN DOOR HET NEDERLANDSCH };
Editorial: , Gent, W. Siffer, 1913,, 1913
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgicaBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado
EUR 10,00
Envío por EUR 39,50Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
gebrocheerd, 140 x 215mm., 84pp. Uitgave van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal -& Letterkunde. Goede staat. 777 g.
HANDELINGEN TWEEDE REEKS NRS. 9 EN 10,
{ BESTENDIGE COMMISSIE VOOR HET ONDERWIJS IN EN DOOR HET NEDERLANDSCH };
Editorial: , Gent, W. Siffer, 1914,, 1914
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, BelgicaBOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado
EUR 10,00
Envío por EUR 39,50Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
gebrocheerd, 140 x 215mm., p. 198 - 216. Uitgave van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal -& Letterkunde. Goede staat. 777 g.