Idioma: Francés
Publicado por Krajowa agencja Wydawnicza, Warzava, 1978
Librería: MAUTALOS LIBRERÍA, Madrid, M, España
EUR 4,01
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoEncuadernación de tapa blanda. Condición: Muy bien. Turismo. Ensayo. Libro profusamente ilustrado. Traducción de Aleksandra Zaryn.
Idioma: Inglés
Publicado por Krajowa Agencia Wydawnicza,Poland, 1987
ISBN 10: 8303017810 ISBN 13: 9788303017819
Librería: Wimbauer Buchversand, Hagen, NRW, Alemania
EUR 28,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoBroschur. Condición: Befriedigend. 180 (4) Seiten Kanten etwas berieben / bestossen, kleine Tippexspur und Kuliziffer auf hinterem Deckel, leichte papierbedingte Seitenbräunung /// Standort Wimregal HAA-40578 ISBN 9788303017819 Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 189.
Idioma: Alemán
Publicado por Krajowa Agencja Wydawnicza, Warszawa, 1971
Librería: Antiquariat Armebooks, Frankfurt am Main, Alemania
EUR 5,89
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoTaschenbuch. Condición: Gut. 52 Seiten Krajowa 1978 : Wieslaw Glebocki - Broschiert. Schmal S1-NQNS-D377 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 500.
Publicado por Warszawa: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1978, 1978
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, Polonia
EUR 9,71
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOprawa wydawnicza broszurowa. Condición: Oprawa nieznacznie uszkodzona. Projekt okladki Roman Szalas Ilustrador. @ Cover design and illustrations / Projekt okladki i ilustracje: Projekt okladki Roman Szalas; @ Blurb / Notka wydawnicza: Warszawa: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1978; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 22 cm; @ Circulation / Naklad: 70360; @ Weight / Waga: 60; @ Pages / Strony: 40, [4]s., [8]s. tabl.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: geografia przewodniki i informatory, ilustratorzy graficy Szalas Roman, mazowieckie Warszawa, regiony Mazowsze - varsaviana / geography guide-books, , regions Varsaviana / Geografie Führer, , Regionen varsaviana / Warschau;
Publicado por Warszawa: Ksiazka i Wiedza, 1976, 1976
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, Polonia
EUR 12,14
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOprawa wydawnicza kartonowa. Opracowanie graficzne Stefan Bernacinski Ilustrador. @ Cover design and illustrations / Projekt okladki i ilustracje: Opracowanie graficzne Stefan Bernacinski; @ Blurb / Notka wydawnicza: Warszawa: Ksiazka i Wiedza, 1976; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 16 cm; @ Circulation / Naklad: 20000; @ Weight / Waga: 290; @ Pages / Strony: 356, [4]s.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: historia Polski miejscowosci i regiony - h. Polski, ilustratorzy graficy Bernacinski Stefan, regiony Mazowsze - varsaviana / history of Poland, , regions Varsaviana / Geschichte Polens, , Regionen varsaviana / Warschau; Oprawa nieznacznie uszkodzona, blok czysty i bez wad. Pozycja w dosc ladnym stanie.
Publicado por Warszawa: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1975, 1975
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, Polonia
EUR 14,57
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOprawa wydawnicza broszurowa. Projekt okladki Jozef Karolkiewicz Ilustrador. @ Cover design and illustrations / Projekt okladki i ilustracje: Projekt okladki Jozef Karolkiewicz; @ Blurb / Notka wydawnicza: Warszawa: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1975; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 21 cm; @ Series / Seria: (Seria: Biblioteczka Historyczna); @ Circulation / Naklad: 15220; @ Pages / Strony: 68, [4]s.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: historia Polski biografie - h. Polski emigracja, Polonia, zeslanie - h. Polski wojskowosc - h. Polski XIX wiek - h. Polski / history of Poland biographies emmigration military 19th century / Geschichte Polens Biografien Emigration Militärwesen 19. Jh.; Oprawa nieznacznie uszkodzona. Pozycja w dosc ladnym stanie.
Publicado por Warszawa: Ksiazka i Wiedza, 1970, 1970
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, Polonia
EUR 14,57
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOprawa wydawnicza kartonowa. Projekt okladki Stanislaw Kazmierczyk Ilustrador. @ Cover design and illustrations / Projekt okladki i ilustracje: Projekt okladki Stanislaw Kazmierczyk; @ Blurb / Notka wydawnicza: Warszawa: Ksiazka i Wiedza, 1970; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 15 cm; @ Series / Seria: (Seria: Biblioteczka Popularnonaukowa - Swiatowid); @ Circulation / Naklad: 20000; @ Pages / Strony: 311, [9]s.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: design grafika uzytkowa oprawy / okladki 1970-1979, historia Polski miejscowosci i regiony - h. Polski sredniowiecze - h. Polski wojskowosc - h. Polski XVI wiek - h. Polski XV wiek - h. Polski, ilustratorzy graficy Kazmierczyk Stanislaw / , history of Poland Middle Ages military 16th century 15th century, / , Geschichte Polens Mittelalter Militärwesen 16. Jh. 15. Jh.; Oprawa nieznacznie uszkodzona w tym nieznacznie pogieta, bardzo nieznaczne otarcia na krawedziach oprawy, na karcie tytulowej prywatny wpis wlasnosciowy olowkiem, blok czysty i praktycznie bez wad, brak wpisow i pieczeci, egzemplarz nieczytany. Pozycja w ladnym stanie.
Publicado por Warszawa: Ksiazka i Wiedza, 1973, 1973
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, Polonia
EUR 17,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOprawa wydawnicza kartonowa. Projekt okladki Stanislaw Kazmierczyk Ilustrador. @ Cover design and illustrations / Projekt okladki i ilustracje: Projekt okladki Stanislaw Kazmierczyk; @ Blurb / Notka wydawnicza: Warszawa: Ksiazka i Wiedza, 1973; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 15 cm; @ Series / Seria: (Seria: Biblioteczka Popularnonaukowa - Swiatowid); @ Circulation / Naklad: 10000; @ Weight / Waga: 220; @ Pages / Strony: 368, [4]s.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: design grafika uzytkowa oprawy / okladki 1970-1979, historia Polski sredniowiecze - h. Polski wojskowosc - h. Polski XVI wiek - h. Polski XV wiek - h. Polski, ilustratorzy graficy Kazmierczyk Stanislaw / , history of Poland Middle Ages military 16th century 15th century, / , Geschichte Polens Mittelalter Militärwesen 16. Jh. 15. Jh.; Oprawa nieco uszkodzona, blok bardzo nieznacznie uszkodzony (wydawniczo), obca dedykacja poza tym blok czysty i bez wad. Pozycja w dosc ladnym stanie.
Publicado por Warszawa: "Kraj", 1989, 1989
ISBN 10: 8370051294 ISBN 13: 9788370051297
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, Polonia
EUR 17,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOprawa wydawnicza kartonowa. Condición: Pozycja w bardzo ladnym stanie. Projekt okladki Juliusz Kulesza Ilustrador. @ Cover design and illustrations / Projekt okladki i ilustracje: Projekt okladki Juliusz Kulesza; @ Blurb / Notka wydawnicza: Warszawa: "Kraj", 1989; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 21 cm; @ Circulation / Naklad: 20000; @ Weight / Waga: 210; @ Pages / Strony: 159, [1]s.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: geografia przewodniki i informatory, ilustratorzy graficy Kulesza Juliusz, regiony Mazowsze - varsaviana / geography guide-books, , regions Varsaviana / Geografie Führer, , Regionen varsaviana / Warschau;
Publicado por Warszawa: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1982, 1982
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, Polonia
EUR 17,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOprawa wydawnicza kartonowa. Condición: Szukaj w opisie. @ Blurb / Notka wydawnicza: Warszawa: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1982; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 23 cm; @ Attachments / Zalaczniki: [1]k. tabl. zloz. mapa kolor.; @ Circulation / Naklad: 60360; @ Weight / Waga: 550; @ Pages / Strony: 415, [65]s.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: geografia przewodniki i informatory, mazowieckie Warszawa, regiony Mazowsze - varsaviana / geography guide-books, , regions Varsaviana / Geografie Führer, , Regionen varsaviana / Warschau;
Idioma: Polaco
Publicado por Warszawa: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1979, 1979
ISBN 10: 8302007730 ISBN 13: 9788302007736
Librería: POLIART Beata Kalke, Tworog, Polonia
EUR 17,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoProjekt okladki Stefan Nargiello Ilustrador. @ Cover design and illustrations / Projekt okladki i ilustracje: Projekt okladki Stefan Nargiello; @ Blurb / Notka wydawnicza: Warszawa: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1979; @ Size of the book block / Wymiar bloku: 20 cm; @ Circulation / Naklad: 10257; @ Weight / Waga: 310; @ Pages / Strony: 285, [3]s.; @ Thematic categories / Kategorie tematyczne: design grafika uzytkowa oprawy / okladki 1970-1979, historia Polski II wojna swiatowa - h. Polski kultura - h. Polski okupacja - h. Polski, ilustratorzy graficy Nargiello Stefan / , history of Poland World War II culture Occupation 1939-1945, / , Geschichte Polens 2. Weltkrieg Kultur Besatzung 1939-1945; Obwoluta nieznacznie przebarwiona i poplamiona na grzbiecie, oprawa i blok czyste oraz bez wad. Pozycja w dosc ladnym stanie Oprawa wydawnicza kartonowa, obwoluta.
EUR 16,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCouverture souple. Condición: bon. RO80265676: 1978. In-8. Broché. Etat d'usage, Couv. convenable, Coiffe en pied abîmée, Papier jauni. 45 pages - quelques photos en couleurs hors texte. . . . Classification Dewey : 947-Europe de l'Est, URSS.
Idioma: Alemán
Publicado por Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza [1977]., 1977
Librería: Schürmann und Kiewning GbR, Naumburg, Alemania
EUR 8,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritogeh. Condición: Gut. 45 S. : Ill. (farb.), 1 Kt. ; 22 cm Umschlag knickspurig Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 80.
Idioma: Polaco
Publicado por Wydawnictwo Uniwersytetu Wroc?awskiego, 2019
ISBN 10: 8322936370 ISBN 13: 9788322936375
Librería: Buchpark, Trebbin, Alemania
EUR 10,09
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Sehr gut. Zustand: Sehr gut | Sprache: Polnisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.