Publicado por Amsterdam: H. J. W. Becht, 1903, 1903
Librería: WellRead Books, Shamong, NJ, Estados Unidos de America
Miembro de asociación: IOBA
EUR 8,93
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito8vo.; pictorial cloth-covered boards with gilt lettering, hardcover; black and white illustrations; some internal foxing and boards are bumped, sunned and foxed else very good.
Publicado por J.M. Meulenhoff, Amsterdam, 1966
Librería: Black Canyon Books, Olathe, CO, Estados Unidos de America
EUR 16,97
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Good.
Publicado por Stedelijk Museum, Amsterdam, 1951
Librería: Royal Books, Inc., ABAA, Baltimore, MD, Estados Unidos de America
Original o primera edición
EUR 13,39
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoFirst Edition. First Edition. Catalog for the 1951 exhibition at the Stedelijk Museum in Amsterdam. Text in Dutch. Very Good plus, in saddle-stapled illustrated card wrappers, with light rubbing to the wrappers.
Idioma: Holandés
Publicado por Arbeiderspers, 1951
Librería: Montelibri, Delft, Holanda
EUR 13,99
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. No Jacket. Jan Sluijters Ilustrador.
Publicado por Amsterdam/Eindhoven/Den Haag : Gemeente Musea, 1951
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Geniet, illustraties in z/w en sommige in kleur; Stedelijk Museum Amsterdam catalogus nummer 84.; Klein scheurtje kaft voorzijde en eerste bladzijde.
Publicado por Stedelijk Museum, 1951
Librería: W. Lamm, Los Angeles, CA, Estados Unidos de America
Original o primera edición
EUR 26,75
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft Cover. Condición: Very Good. First Edition; First Printing. Not dated (1951? ) ; 24 full page plates in color and black and white. Text in Dutch by Jan Sluijters. ; Tight and clean. Solid binding. A touch of age-toning to pages (typical for this book), otherwise in Very Good condition. No inscriptions. No remainder mark. Not ex-library. ; 4to; 36 pages.
Publicado por Gemente Musea Amsterdam einhoven den haag, Amsterdam
Librería: RogerCoyBooks, Fort Lauderdale, FL, Estados Unidos de America
EUR 27,86
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Used: Good. used in good minus; fading to the pages; no marks.
EUR 22,18
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: New. Sluijters, Jan Ilustrador.
Publicado por Amsterdam; zonder jaar; J.M. Meulenhoff; gekartonneerd; ill. in kleur en zwart wit door Jan Sluijters; 46 p. Onderzijde rug beschadigd. [#3637
Librería: Antiquariaat De Boekenbeurs, Middelburg, Holanda
EUR 16,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam; zonder jaar; J.M. Meulenhoff; gekartonneerd; ill. in kleur en zwart wit door Jan Sluijters; 46 p. Onderzijde rug beschadigd.
Idioma: Holandés
Publicado por Stedelijk Museum, Amsterdam, 1951
Librería: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Very Good. (36) pp., stapled in pictorial stiff paper wrappers. Some wear and age toning. Very good copy, illustrated in colour and in black-white. 26 x 19 cm.
Librería: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Holanda
EUR 13,75
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoDen Haag, 1991. 96 pp. 30 ills. Soft cover.
EUR 41,10
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good. Sluijters, Jan Ilustrador.
Publicado por Amsterdam, Peter Pappot, 2011
Librería: Antiquariaat Digitalis, Amsterdam, Holanda
Original o primera edición
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Very Good. 1st Edition. Softcover, 40p, illustraties (veelal in kleur), 24 cm. Zeer goed, lichte verkleuring papier en minieme sporen aan de kaft.
Publicado por Drents Museum, Assen, Netherlands, 2003
Librería: Camilla's Bookshop, Eastbourne, SX, Reino Unido
Original o primera edición
EUR 35,82
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Very Good. No Jacket. First Edition. Bound in colour printed limp wraps, this 2003 softcover First Edition is VG. published to accompny an Exibition held at Drent Museum, November 2002 to March 2003. 119pp with text in Dutch language and 131 colour Plates. Condition VG Size: 4to - over 9¾" - 12" tall.
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmsterdam, H.J.W. Becht, [1914]. Karton met goudopdruk. 66 p. Met twee zwartwitplaten, reproductie van gewassen inkttekeningen van Sluijters. 3e druk. Netjes. Naam in potlood. Hoe de elfjarige Willem Hermans van het roken af kwam (!). Aandoenlijk boekje voor kinderen van 8-88 jaar.
Publicado por Amsterdam: J.M. Meulenhoff., 1966
Librería: Wittenborn Art Books, San Francisco, CA, Estados Unidos de America
Arte / Grabado / Póster
EUR 66,97
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. 8vo. 19 pp. + 20 pages of plates. Soft Cover. Very Good. Illustrated paper wraps. Minor foxing on title page and half-title page, else fine. Color and B&W plates.From the Collection of the Art Historian Peter Selz.
EUR 16,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoBussum, Thoth, 2011. 28 x 23 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 175 pag. - Initiaal "F"op schutblad wel een UITSTEKEND EXEMPLAAR [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
EUR 24,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoZwolle, Waanders / Laren, Singer Museum, 1999. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. . 28,5 x 24,5 cm. Met illustraties in kleur en z/w. 208 pag. - Initiaal "F"op schutblad wle een UITSTEKEND EXEMPLAAR [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
EUR 24,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoZwolle, Waanders / Laren, Singer Museum, 1999. 28 x 23,5 cm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 208 pag. - UITSTEKEND EXEMPLAAR [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Idioma: Holandés
Publicado por Noordbrabants Museum, 1991
ISBN 10: 9066302798 ISBN 13: 9789066302792
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Holanda
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoZwolle, Waanders, 1991. 29 x 23,5 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 207 pag. - UITSTEKEND EXEMPLAAR [Art / Dutch artist [Nederlandse Kunstenaars] ].
Publicado por In de steen gesigneerde lithografie met steunkleur. 46 x 32 cm. In dubbelzijdig passe-partout (60 x 50 cm). In goede staat. Bijvoegsel van De Nieuwe Amsterdammer, 7 October 1916, 1916
Librería: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Holanda
EUR 40,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoIn de steen gesigneerde lithografie met steunkleur. 46 x 32 cm. In dubbelzijdig passe-partout (60 x 50 cm). In goede staat. Bijvoegsel van De Nieuwe Amsterdammer, 7 October 1916.
Librería: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Holanda
EUR 30,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito36,3 x 29,7 (afbeedling)/ 47,5 x 31,3 cm. (blad), gesigneerd in de steen "Jan Sluijters". = "De thematiek van Sluijters' politieke prenten staat in groot contrast met de onderwerpen van zijn schilderkunst. Het anti-oorlogskarakter van dat grafische werk doet geheel niet denken aan zijn portretten van mondaine dames, naakte schonen en zoete kinderen. De zwart-wit-tonen in zijn oorlogsprenten, geaccentueerd door een enkele kleur, refereren in geen enkel opzicht aan de kleuruitspattingen in zijn schilderijen. Sluijters stond met zijn luministische en divisionistische werk aan de wieg van het modernisme in Nederland. (.) Hij gaf met zijn prenten een genadeloze analyse van zowel de binnenlandse politiek als de politiek van de oorlogvoerende landen. In zijn scherpe commentaren toonde hij zijn woede over de oorlog, maar ook het neutrale Nederland en de monarchie kregen er flink van langs." (Museum De Fundatie).Met sellotape in hoekjes op karton bevestigd; enkele kleine scheurtjes.
Librería: Fahrenheit 451 Antiquarian Booksellers, Nieuwerbrug, Holanda
EUR 30,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito35,2 x 26,9 cm. (afbeelding)/ 47 x 32,5 (blad), gesigneerd in de steen "Jan Sluijters". = "De thematiek van Sluijters' politieke prenten staat in groot contrast met de onderwerpen van zijn schilderkunst. Het anti-oorlogskarakter van dat grafische werk doet geheel niet denken aan zijn portretten van mondaine dames, naakte schonen en zoete kinderen. De zwart-wit-tonen in zijn oorlogsprenten, geaccentueerd door een enkele kleur, refereren in geen enkel opzicht aan de kleuruitspattingen in zijn schilderijen. Sluijters stond met zijn luministische en divisionistische werk aan de wieg van het modernisme in Nederland. (.) Hij gaf met zijn prenten een genadeloze analyse van zowel de binnenlandse politiek als de politiek van de oorlogvoerende landen. In zijn scherpe commentaren toonde hij zijn woede over de oorlog, maar ook het neutrale Nederland en de monarchie kregen er flink van langs." (Museum De Fundatie).Met sellotape in hoekjes op karton bevestigd; enkele scheuren.
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAmersfoort, Valkhoff & Co., [1906]. Versierd linnen. 224 p. 2e druk. Rug iets vervaagd, heel kleine foutjes, maar verder een prachtig exemplaar. Deze tweede druk is mooier uitgegeven dan de eerste van 1903. Omslagtekening, vier illustraties op kunstdrukpapier en kleinere tekeningen in de tekst, alle van Jan Sluijters. Met 7 pagina's uitgeversreclame achterin.
Publicado por In de steen gesigneerde lithografie in kleur. 46 x 32 cm. In dubbelzijdig passe-partout (60 x 50 cm). In goede staat. Bijvoegsel van De Nieuwe Amsterdammer, 27 Januari 1917, 1917
Librería: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Holanda
EUR 45,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoIn de steen gesigneerde lithografie in kleur. 46 x 32 cm. In dubbelzijdig passe-partout (60 x 50 cm). In goede staat. Bijvoegsel van De Nieuwe Amsterdammer, 27 Januari 1917.
Publicado por In de steen gesigneerde lithografie in kleur. 46 x 32 cm. In dubbelzijdig passe-partout (60 x 50 cm). In goede staat. Bijvoegsel van De Nieuwe Amsterdammer, 3 Juni 1916, 1916
Librería: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Holanda
EUR 45,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoIn de steen gesigneerde lithografie in kleur. 46 x 32 cm. In dubbelzijdig passe-partout (60 x 50 cm). In goede staat. Bijvoegsel van De Nieuwe Amsterdammer, 3 Juni 1916.
Publicado por In de steen gesigneerde lithografie in kleur. 46 x 32 cm. In dubbelzijdig passe-partout (70 x 50 cm). Rafelige marges. Bijvoegsel van De Nieuwe Amsterdammer, 10 November 1917, 1917
Librería: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Holanda
EUR 45,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoIn de steen gesigneerde lithografie in kleur. 46 x 32 cm. In dubbelzijdig passe-partout (70 x 50 cm). Rafelige marges. Bijvoegsel van De Nieuwe Amsterdammer, 10 November 1917.
EUR 16,17
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Hervorragend. Sluijters, Jan Ilustrador. Zustand: Hervorragend | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Vaselientje, dagboek van een baby, was in de jaren 50 een wekelijkse kranten rubriek, waarin de bekende schrijver Eli Asser (1922-2019) zijn baby Vaselientje liet vertellen over alles wat zij zoal beleefde en wat zij van de wereld en haar bewoners vond. De artikelen werden gebundeld tot een succesvol boekje. Het is met name geschreven voor alle jonge ouders en alle mensen, die eens jonge ouders zijn geweest en intussen wellicht al grootouders zijn geworden, doch het lezers publiek werd veel breder. Want iedereen is tenslotte ooit een baby geweest, nietwaar? Bovendien is dit boekje niet alleen het lezen maar minstens net zoveel het bekijken waard, aangezien het rijkelijk is voorzien van unieke illustraties van Jan Sluijters. In de loop van de tijd zijn er meerdere drukken van Vaselientje, dagboek van een baby verschenen, maar het boek was helaas nergens meer te koop. Daarom heeft Vaselientje zelf op veler verzoek besloten het boek in een nieuw jasje te steken en opnieuw uit te geven.
Publicado por In de steen gesigneerde lithografie in kleur. 46 x 32 cm. In dubbelzijdig passe-partout (60 x 50 cm). In goede staat. Bijvoegsel van De Nieuwe Amsterdammer, 15 Juni 1918, 1918
Librería: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Holanda
EUR 50,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoIn de steen gesigneerde lithografie in kleur. 46 x 32 cm. In dubbelzijdig passe-partout (60 x 50 cm). In goede staat. Bijvoegsel van De Nieuwe Amsterdammer, 15 Juni 1918.
Publicado por In de steen gesigneerde lithografie in kleur. 46 x 32 cm. In dubbelzijdig passe-partout (60 x 50 cm). In goede staat. Bijvoegsel van De Nieuwe Amsterdammer, 12 Februari 1916, 1916
Librería: Antiquariaat De Keerkring, Malden, Holanda
EUR 50,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoIn de steen gesigneerde lithografie in kleur. 46 x 32 cm. In dubbelzijdig passe-partout (60 x 50 cm). In goede staat. Bijvoegsel van De Nieuwe Amsterdammer, 12 Februari 1916.