E g e van der wal (11 resultados)
Librería: Antiquariaat Spinoza, Amsterdam, HolandaAntiquariaat Spinoza
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 5,40
Envío por EUR 16,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Leiden, Brill, 1987. 23 pp. Very good copy. Orig. wraps. German language.
Editorial: Groningen, De Waal, 1934. 1934
Librería: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, , HolandaAntiquariaat Fragmenta Selecta
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 8,00
Envío por EUR 24,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
143 p. Wrs. (Diss.) 0 gr.

- Tapa blanda
Librería: Antiquariaat Isis, Groningen, , HolandaAntiquariaat Isis
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 10,00
Envío por EUR 30,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Baarn, Ambo, 1992. 240 pp. Paperback. *rug licht verkleurd, hoekje uit schutblad geknipt, verder in goede staat Met bijdragen van o.a.: L. Laeyendecker, G.M. van Asperen, Th. de Boer.
Librería: Antiquariaat Fragmenta Selecta, AMSTERDAM, , HolandaAntiquariaat Fragmenta Selecta
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 8,00
Envío por EUR 24,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
500 gr.

- Tapa blanda
Librería: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, HolandaEmile Kerssemakers ILAB
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 33,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Wrappers (paperback) 516 pp.; 24 cm. - Thesis, Nijmegen. Text in Dutch with a summary in French, (2 pp). (very few notes in red ink, still very good) 1140g.

Librería: Antiquariaat Isis, Groningen, , HolandaAntiquariaat Isis
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 10,00
Envío por EUR 30,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Den Haag, Kruseman, 1969. 315 pp. Linnen. *naam op schutblad, verder in goede staat*.

Librería: Antiquariaat Isis, Groningen, , HolandaAntiquariaat Isis
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 12,50
Envío por EUR 30,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Groningen, De Waal, 1934. 143 pp. ingenaaid. Dissertatie. *papier licht roestvlekkig, omslag licht beschadigd, naam op schutblad, goede staat*.

Librería: Antiquariaat Isis, Groningen, , HolandaAntiquariaat Isis
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 30,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Den Haag, Kruseman, 1968. (IV) 315 pp. Ingenaaid. Dissertatie. *omslag iets vlekkig, rug verkleurd, verder in goede staat* Met stellingen.
De Zeventiende Eeuw. Cultuur in de Nederlanden in interdisciplinair perspectief. Jaargang 8 - Nummer 1 - 1992. Groeperingen en Instituties.
SMITS-VELDT M.B. . - E.G.E. van der WAL - H. VLIEGHE - M. van VAECK - L. NOORDEGRAAF ( editors ) :
- Tapa blanda
Librería: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgicaAntiquariaat Wim de Goeij
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 41,00
Envío por EUR 34,80Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
2. Hilversum, Uitgeverij Verloren, 1992, in-8°, 207 pp, sewn, orig. softcover. Complete issue , as published, of this periodical devoted to Dutch culture in the 17th c. This issue contains the congress proceeding - Utrecht august 1991 - on institutions in the 17th c. Texts in Dutch.
De Zeventiende Eeuw. Cultuur in de Nederlanden in interdisciplinair perspectief. Jaargang 12 - Nummer 1 - 1996. Christiaan Huygens .
SMITS-VELDT M.B. . - E.G.E. van der WAL - H. VLIEGHE - M. van VAECK - L. NOORDEGRAAF ( editors ) :
- Tapa blanda
Librería: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgicaAntiquariaat Wim de Goeij
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 41,00
Envío por EUR 34,80Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
2. Hilversum, Uitgeverij Verloren, 1996, in-8°, 302 pp, sewn, orig. softcover. Complete issue , as published, of this periodical devoted to Dutch culture in the 17th c. This issue contains the congress proceeding - Leiden & Voorburg July 1995 - on Christiaan Huygens. Texts in Dutch & English.
Librería: Antiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB, Amsterdam, , HolandaAntiquariaat Brinkman, since 1954 / ILAB
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado
EUR 72,00
Envío por EUR 19,80Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
[Amsterdam, Nederlands Economisch Cultureel Archief, 1965.] Folio. 228 pp. Buckram. (Small damage to the front-edge) Impressive publication, with nice photographs of Dutch industrial activities. Text in English, Dutch, French, German & Spanish.