Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 16,78
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Librería: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito2005, 358pp. Illustrated. Hardcover. In good condition.
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 9,20
Cantidad disponible: 10 disponibles
Añadir al carritoOriginal publishers sewn paperback, overlapping pictorial covers, 4to: 208pp., 23 contributions, very richly illustrated, summaries, biographical notes authors, summaries in English. Very fine copy. Contents: Folklore als inspiratiebron voor Nederlandse mode - Kleedgedrag van hippies in Nederland tussen 1967-1970 - Marokkaanse kleding in Nederland - Politieke dimensie van klederdrachten 1850-1920 - Kleding en regionale muziek - Klederdracht als culturele constructie.
Publicado por Uitgeverij Vantilt., Nijmegen., 2014
Librería: Pictura Prints, Art & Books, Overasselt, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Very fine copy - as new. Original publisher's paper-covered boards, pictorial frontcover, square large 8vo: 268pp., 8 chapters - over 150 illustrations [& several palns / maps], chapternotes & references, bibliography, credits, summary in Englsih, about the authors, index, table of contents. Very fine copy - as new. Contributors: Arjan den Braven, Harry van Enckevort, Joep Hendriks, Elizabeth den Hartog, Jan Kuys, Jac Geurts, Hettie Peterse & Louis Swinkels, Jan Thijssen, Bert Thissen.SHIPPING DISCLAIMER: We offer a standard shipment fee for any international destination (shipment by registered mail through our local postal service) of 15 euro for packages up to 1 kg. For heavier items our surcharge is 5 euro per kg. We will contact you to arrange for this surcharge.
Publicado por Hilversim, Verloren 2005 geillustreerd, 2005
Librería: Antiquarian Bookshop Klikspaan, Leiden, Holanda
EUR 20,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito1e dr. - With references. - Hardcover, as new.
Idioma: Holandés
Publicado por Koninklijke Boom Uitgevers, 2022
ISBN 10: 9024442559 ISBN 13: 9789024442553
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 29,90
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: New.
Idioma: Holandés
Publicado por Koninklijke Boom Uitgevers, 2022
ISBN 10: 9024442532 ISBN 13: 9789024442539
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 29,90
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: New.
Idioma: Holandés
Publicado por Boom uitgevers Amsterdam, 2022
ISBN 10: 9024442524 ISBN 13: 9789024442522
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 29,90
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: New.
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 31,17
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 34,08
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Publicado por Zwolle: Waanders, 2006
Librería: Aquila Antiquariaat, Lochem, GLD, Holanda
EUR 30,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito4to, 28cm. XII,589 blz., talr. foto's (vele in kleur, ged. op volle bladzij, naar historische originelen), noten & refs., registers. Geb., geïllustr. kart. band. In nieuwstaat.
Librería: Antiquariaat Fenix, Amsterdam, Holanda
EUR 20,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very Good. I.z.g.st., hardcover, 312 pp., 23x20.5x2.5 cm, ill. (tekeningen, foto's [zw.&w.], foto's [kleur]), met noten Fotoverantwoording, Archief van congregatie, overige archieven, herinneringen eninformatie, documentatie en literatuur, wordt verzonden als brievenbuspakket.
Librería: Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V., Amsterdam, Holanda
EUR 16,50
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoZutphen, Walburg, 2010. 208 pp. B./w. & col. ills. Hardcover.
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 45,70
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Idioma: Holandés
Publicado por Koninklijke Boom Uitgevers, 2022
ISBN 10: 9024442559 ISBN 13: 9789024442553
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 54,60
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Publicado por , vantilt uitgeverij, 2012, 2012
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritogebonden, geillustreerd , 312 pagina's . ISBN 9789460041464. De Franciscanessen van Bergen op Zoom, oftewel de Zusters van 't Ketrientje, kennen een lange traditie van zorg verlenen. In 1838 begonnen ze in het Algemeen Burgerlijk Gasthuis, waar ze zieken en gebrekkigen van verschillende gezindten verzorgden. Vanaf 1857 namen ze daarnaast weeskinderen onder hun hoede en in 1882 gingen ze bovendien zorgen voor bejaarden. Dat deden ze in het St. Catharinagesticht, waar ook het moederhuis van hun congregatie was gevestigd. Ook buiten Bergen op Zoom waren de zusters actief. Zo begonnen ze, ver buiten de Nederlandse grenzen, in 1933 een missie in Soekaboemie op Java. Gedurende de oorlogsjaren zaten daar twaalf van de missiezusters in een Jappenkamp. Na het zelfstandig worden van Indonesie kwam de buitenlandse tak van de congregatie steeds meer op eigen benen te staan, en in 1996 werd deze ook formeel zelfstandig. In de afgelopen 175 jaar verbonden zich bijna vierhonderd vrouwen voor het leven aan deze zustercongregatie. In de 21e eeuw is de congregatie aan het vergrijzen, net als andere religieuze congregaties in het Westen. Hoewel de zusters niet graag in het middelpunt van de belangstelling staan, komen ze in dit boek aan het woord en vertellen Bergenaren over hen. Zo komt tot leven wat generaties Zusters van ?t Ketrientje sinds 1838 hebben gedaan en wat ze voor de kerk en de samenleving hebben betekend. 0 g.
Idioma: Alemán
Publicado por Geldern, Verlag des Historischen Vereins für Geldern und Umgegend e.V., 2023
ISBN 10: 3921760623 ISBN 13: 9783921760628
Librería: Antiquariat Lenzen, Düsseldorf, Alemania
Original o primera edición
EUR 35,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Wie neu. 4°. 27 x 22 cm. 375 Seiten. Gebundener Original-Pappband. (= Veröffentlichungen des Historischen Vereins für Geldern und Umgegend, Band 117). 1. Auflage. Mit zahlreichen Abbildungen. Neuwertiges Exemplar.
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 90,45
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Idioma: Holandés
Publicado por Koninklijke Boom Uitgevers, 2022
ISBN 10: 9024442567 ISBN 13: 9789024442560
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 100,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: New.
Librería: Buchpark, Trebbin, Alemania
EUR 31,85
Cantidad disponible: 4 disponibles
Añadir al carritoCondición: Hervorragend. Zustand: Hervorragend | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
Idioma: Holandés
Publicado por [Nijmegen] : SUN, [1998], [1998]., 1998
ISBN 10: 9061686474 ISBN 13: 9789061686477
Librería: Licus Media, Utting a. Ammersee, Alemania
EUR 34,95
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritokart. Condición: Sehr gut. 207 S : zahlr. Ill., Kt. ; 30 cm In dutch language. Includes bibliographical references. In very good condition. + + + In niederländischer Sprache. Sehr gut erhalten. Keine Besitzvermerke. 9061686474 Werktäglicher Versand. Jede Lieferung m. ordentl. Rechnung und ausgew. MwSt. Der Versand erfolgt als Büchersendung / Einschreiben mit der Deutschen Post bzw. als Päckchen / Paket mit DHL. Die Lieferzeit ist abhängig von der Versandart und beträgt innerhalb Deutschlands 3-5 Tage, in der EU 5 - 12 Tage. KEIN Versand an Packstationen. Körperschaften und juristische Personen werden auf Wunsch per offener Rechnung beliefert. ***ATTENTION U.S. CUSTOMERS: Due to the new tariffs, we are unable to ship packages to the USA at this time. Thank you for understanding.*** Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 1100.
EUR 67,32
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Gut. 1. 1280 S. !! Schuber ist angestossen und wurde geklebt!! Gutes Exemplar, geringe Gebrauchsspuren, Cover/SU berieben/bestoßen, innen alles in Ordnung; Good copy, light signs of previous use, cover/dust jacket shows some rubbing/wear, interior in good condition. D240212axh48 ISBN: 9789024442560 Sprache: Niederländisch Gewicht in Gramm: 4999.