Baars willem l (11 resultados)

- Tapa blanda
- Primera edición
Librería: Barksdale Books, Almere, HolandaBarksdale Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 10,00
Envío por EUR 20,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Good. First Edition. De internationale kunstmarkt heeft vanaf midden jaren negentig van de vorige eeuw een onstuimige groei doorgemaakt. Een sterk toegenomen welvaart, de internetrevolutie en de opkomst van televisieprogramma's over kunst en antiek, heeft deze van oudsher conservatieve bedrijfstak opgebroken: handelar…en, veilinghuizen en kunstadviseurs passen hun strategie'n aan. Willem L. Baars onthult deze veranderingen in soms verontrustende, maar vaker nog opzienbarende uiteenzettingen. Alle aspecten van de commerci'le kunstwereld komen aan bod in Kunstmarkt of poppenkast? Als insider doorbreekt hij de omert? van een wereld die allergisch is voor pottenkijkers.Hoe zit het met vervalsingen en wanneer is kunst een goede belegging?De grammatica van de kunsthandel is in 15 jaar tijd ingrijpend veranderd. Een Francis Bacon mag dan wel 80 miljoen euro opbrengen op een veiling, maar dat zegt weinig over de artistieke en kunsthistorische waarde.In een demystificeerde schrijfstijl wordt de infrastructuur van deze wereld onder de loep genomen. Welke misstanden bestaan er in het veilingwezen en de kunsthandel? Hoe kom je als consument aan de juiste informatie? Wie mag zich expert noemen?Een rode draad in Kunstmarkt of poppenkast? is het geven van een kwaliteitsoordeel over kunst losgekoppeld van het prijskaartje. Speciale aandacht is er voor kunst uit de opkomende economie'n China, Rusland en India. Op gefundeerde wijze wordt kunst onderworpen aan een streng maar rechtvaardig oordeel. Deze benaderingswijze maakt dit boek tevens geschikt als handleiding voor eenieder die in kunst belegt of wil gaan beleggen.; Schoon en gaaf ex., ongebroken rug, fris.

- Tapa blanda
- Primera edición
Librería: Barksdale Books, Almere, HolandaBarksdale Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Regular
EUR 10,00
Envío por EUR 20,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Fair. First Edition. De internationale kunstmarkt heeft vanaf midden jaren negentig van de vorige eeuw een onstuimige groei doorgemaakt. Een sterk toegenomen welvaart, de internetrevolutie en de opkomst van televisieprogramma's over kunst en antiek, heeft deze van oudsher conservatieve bedrijfstak opgebroken: handelar…en, veilinghuizen en kunstadviseurs passen hun strategie'n aan. Willem L. Baars onthult deze veranderingen in soms verontrustende, maar vaker nog opzienbarende uiteenzettingen. Alle aspecten van de commerci'le kunstwereld komen aan bod in Kunstmarkt of poppenkast? Als insider doorbreekt hij de omert? van een wereld die allergisch is voor pottenkijkers.Hoe zit het met vervalsingen en wanneer is kunst een goede belegging?De grammatica van de kunsthandel is in 15 jaar tijd ingrijpend veranderd. Een Francis Bacon mag dan wel 80 miljoen euro opbrengen op een veiling, maar dat zegt weinig over de artistieke en kunsthistorische waarde.In een demystificeerde schrijfstijl wordt de infrastructuur van deze wereld onder de loep genomen. Welke misstanden bestaan er in het veilingwezen en de kunsthandel? Hoe kom je als consument aan de juiste informatie? Wie mag zich expert noemen?Een rode draad in Kunstmarkt of poppenkast? is het geven van een kwaliteitsoordeel over kunst losgekoppeld van het prijskaartje. Speciale aandacht is er voor kunst uit de opkomende economie'n China, Rusland en India. Op gefundeerde wijze wordt kunst onderworpen aan een streng maar rechtvaardig oordeel. Deze benaderingswijze maakt dit boek tevens geschikt als handleiding voor eenieder die in kunst belegt of wil gaan beleggen.; Iets hol gelezen paperback met fijne leeslijntjes in de rug; schoon en fris binnenwerk; - en overigens gaaf omslag.

Editorial: Oegstgeest : Stichting Kunstkring Groenoord, 1993
- Tapa dura
Librería: Barksdale Books, Almere, HolandaBarksdale Books
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 11,00
Envío por EUR 20,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Good. Originele bordeauxrode linnen band met goudopdruk, stofomslag, veel illustraties in kleur en z/w, 4to.

Editorial: St. Kunstkring Groenoord, Oegstgeest, 1995
- Tapa blanda
Librería: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, HolandaAntiquariaat Parnassos vof
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 22,50Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Gebrocheerd. Condición: Boek goed. 48 pp. Met 26 afbeeldingen in z/w en 9 afbeeldingen in kleur (incl. omslag).

Editorial: Kunstkring Groenoord, Oegstgeest, 1995
- Tapa blanda
Librería: Antiquariaat Berger & De Vries, Groningen, HolandaAntiquariaat Berger & De Vries
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 18,00
Envío por EUR 20,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Stiff illustrated wrappers (softcover), 28,5 x 20,5 cms., 48 pp. with 34 (8 colour) illustrations. In good condition. ISBN 9080272116.
Más imágenesEditorial: St. Kunstkring Groenoord, 1995
- Tapa blanda
- Primera edición
Librería: ARTBOOKS, Schoorl, HolandaARTBOOKS
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Excelente
EUR 14,50
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Soft cover. Condición: Fine. 1st Edition. Title - Lucas Verkoren - Een Leidse realist / Author - Willem L. Baars / Publisher - St. Kunstkring Groenoord / Year - 1995 / Language - Dutch / Binding - Paperback / Size - 28 x 20,5 cm / Pages - 48 / ISBN - 9080272116.

Editorial: Kunstkring Groenoord,
Librería: Antiquariaat Looijestijn, Rotterdam, HolandaAntiquariaat Looijestijn
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 10,00
Envío por EUR 25,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
1993, 96 pp., gebonden met stofomslag, op lichte beschadigingen stofomslag na een zeer net exemplaar.

Editorial: St. Kunstkring Groenoord
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, HolandaMooney's bookstore
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado - Bueno
EUR 39,93
Envío por EUR 14,95Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Very good.

- Tapa dura
Librería: HM Books, Kingston, NY, Estados Unidos de AmericaHM Books
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado - Bueno
EUR 103,16
Envío por EUR 5,92Se envía dentro de Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Hardcover. Condición: Very Good. dj. Dust jacket shows some light edge wear.

Idioma: Holandés
- Tapa blanda
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, HolandaFrans Melk Antiquariaat
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 15,00
Envío por EUR 68,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Amsterdam, Nieuw Amsterdam, 2009. 210 x 137 mm. Paperback / Softcover. Met illustraties in kleur en z/w. 251 pag. - UITSTEKEND EXEMPLAAR [.
Librería: Antiquariaat Wim de Goeij, Kalmthout, ANTW, BelgicaAntiquariaat Wim de Goeij
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasMiembro de asociación: ILAB
Condición: Usado
EUR 41,00
Envío por EUR 34,80Se envía de Belgica a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
3. Leiden, Stedelijk Museum De Lakenhalle, 2000, in-4°, 31 x 24 cm, 136 + (2) pp, 107 ills., blue linen, silver lettering, orig. d.w. Kamerlingh Onnes, 1893 - 1985, was a Dutch painter and potter but created stained glass, stamps, . as well. Publ. on the occasion of an exhibition at the Lakenhalle, Leiden.