EUR 9,44
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoimo. Condición: Fine.
EUR 26,44
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoinb. Condición: As New.
Publicado por Fin dedikation till Werner Aspenström där han tackar för fin dikt på sidoan 27 Werner Aspenström, 1992
Librería: Antikvariat Hundörat AB, Stockholm, Suecia
EUR 28,32
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoFörlag H G Arnborg, Gråbo 1992. NEEDS EDITING Bunden i förlagets klotband med skyddsomslag. 272 sidor Gott skick, lagad reva på skyddsomslaget.
EUR 11,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSeminarium för kultur och miljö, Mölnlycke 144 sidor, häftad. 20,5x19 cm. Illustrerad.
EUR 11,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSeminarium för kultur och miljö, Mölnlycke 144 sidor, klotband. 20,5x19 cm. Illustrerad. Namnteckningar. Gott skick.
Publicado por HG Arnborg, 1988., 1988
Librería: Rönnells Antikvariat AB, Stockholm, Suecia
EUR 18,88
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoAndra upplagan. 303, (1) s. Rikt illustrerad. Förlagets klotband med skyddsomslag. Med dedikation från en av författarna.
Publicado por Dedikation till Werner Aspenström Aspenström, Werner, 1996
Librería: Antikvariat Hundörat AB, Stockholm, Suecia
EUR 33,05
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHG Arnborg Gråbo 1996. NEEDS EDITING Bunden i förlagets klotband med skyddsomslag. 314 sidor Gott skick.
Publicado por Stockholm, Carlsson Bokförlag, 2009., 2009
Librería: Rönnells Antikvariat AB, Stockholm, Suecia
EUR 24,55
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito365, (1) s. Illustrerad. Förlagets illustrerade klotryggsband.
Año de publicación: 1992
Librería: Antikvariat Röde Orm, Göteborg, Suecia
EUR 18,88
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHG Arnborg, Laholm 1992. Inbunden i förlagets gulddekorerade klotband med skyddsomslag. Med en tillskrift från författaren på försättsbladet. 272 sid. Rikligt fotoillustrerad. Boken är i mycket gott skick.
EUR 18,88
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoEget förlag, Gråbo 1996. 304 sidor, inbunden med skyddsomslag. 29x22 cm. Illustrerad. Gott skick.
Librería: Antikvariat Faust, Göteborg, Suecia
EUR 18,88
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito1988. Andra upplagan. 303, (1) sidor. Inbunden med skyddsomslag. 29x21,5 cm.
Publicado por Signerad med en dedikation från bägge författarna., 1987
Librería: Antikvariat Hundörat AB, Stockholm, Suecia
EUR 42,49
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoEget förlag. Gråbo. 1987. Bunden i förlagets klotband med skyddsomslag. 29 x 22 cm. 303 (1) sidor. Mycket gott skick.
Publicado por Dedikation till Lars Hall., 1987
Librería: Antikvariat Hundörat AB, Stockholm, Suecia
EUR 42,49
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoEget förlag. Gråbo. 1987. Bunden i förlagets klotband med skyddsomslag. 29 x 22 cm. 303 (1) sidor. Mycket gott skick.
EUR 23,60
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoFörlag HG Arnborg, Gråbo 1992. 272 sidor, inbunden med skyddsomslag. Något nött. 28x21 cm. Rikligt illustrerad. Namnteckning.
Librería: Antikvariat Faust, Göteborg, Suecia
EUR 33,05
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoMölnlycke 1980. 335 sidor, inbunden. 25x22 cm. Rikligt illustrerad. Som vanligt med dedikation från författaren. Gott skick.
Librería: Antikvariat Faust, Göteborg, Suecia
EUR 33,05
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoMölnlycke 1980. 335 sidor, inbunden. 25x22 cm. Rikligt illustrerad. Gott skick.
Librería: Antiquaria Bok & Bildantikvariat AB, Göteborg, Suecia
EUR 25,96
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOdlarmöda i Västergötland. Förlag H G Arnborg 1980. 336 s. Rikt fotoillustrerad. Originalklotband. 25 x 22 cm.[#\132304].