9789040094033 - amsterdams gound en zilver /anglais (catologi van de verzameling kunstnijverheid van het rijksmuseum te amsterdam (3)) de a préciser (5 resultados)

- Tapa dura
Librería: Klondyke, Almere, HolandaKlondyke
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado - Aceptable
EUR 22,00
Envío por EUR 20,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Good. Originele gepreegde grijze linnen band met zilveropdruk op rug, stofomslag, veel (paginagrote) illustraties in z/w, 4to. Catologi van de verzameling kunstnijverheid van het Rijksmuseum te Amsterdam 3.

- Tapa blanda
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, HolandaMooney's bookstore
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado - Bueno
EUR 28,14
Envío por EUR 14,95Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: Very good.

- Tapa dura
Librería: Kloof Booksellers & Scientia Verlag, Amsterdam, , HolandaKloof Booksellers & Scientia Verlag
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Usado - Como Nuevo
EUR 28,95
Envío por EUR 30,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Condición: as new. Zwolle : Waanders, 1999. Hardcover. Dustjacket. 560 pp. Illustrations (partly in color). 28 cm. (Catalogi van de verzameling kunstnijverheid van het Rijksmuseum te Amsterdam, 3). Dutch text. Heavy item. - Amsterdam is altijd de belangrijkste goud- en zilverstad van Nederland geweest, en was in de 17de eeuw zel…fs toonaangevend in Europa. Dit standaardwerk volgt de ontwikkeling van het Amsterdamse edelmetaal vanaf de 16de eeuw aan de hand van de verzameling van het Rijksmuseum, de belangrijkste op dit gebied. Naast zilveren pronkstukken en serviesgoed komen gouden preciosa aan bod, evenals bestekken. Elk voorwerp wordt uitvoerig beschreven en van afbeeldingen voorzien. Ditzelfde geldt voor alle merken. Door uitgebreid archiefonderzoek worden de achtergronden van en de verbanden tussen de voorwerpen verduidelijkt. Daarnaast worden er vele nieuwe gegevens over de meesters naar voren gebracht in ruim 140 biografieën. Condition : as new copy. ISBN 9789040094033. Keywords : ANTIQUES.

- Tapa dura
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, HolandaFrans Melk Antiquariaat
Contactar con el vendedorVendedor de 5 estrellasCondición: Usado
EUR 20,00
Envío por EUR 68,00Se envía de Holanda a Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 1 disponibles
Amsterdam Rijskmuseum / Zwolle, Waanders, 1999. 27,5 x 22 cm. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. Rijk geïllustreerd in kleur en z/w. 448 pag. Text in Dutch. NIEUW EXEMPLAAR * ** Oorspronkelijke prijs bij verschijnen: 69,50 euro [Silver / Gold zilver / silver ].

- Tapa dura
Librería: BWS BKS, Ferndale, NY, Estados Unidos de AmericaBWS BKS
Contactar con el vendedorVendedor de 4 estrellasCondición: Nuevo
EUR 1768,80
Envío por EUR 2,61Se envía dentro de Estados Unidos de AmericaCantidad disponible: 2 disponibles
Hardcover. Condición: New.