Publicado por Den Hertog, 2001
Librería: Redux Books, Grand Rapids, MI, Estados Unidos de America
EUR 6,40
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Very Good. Very good paperback. Dutch. Pages are clean and unmarked. Covers show very minor shelf wear. (Goede paperback. Nederlands. Pagina's zijn schoon en ongemarkeerd. Covers toon zeer minor plank slijtage).; 100% Satisfaction Guaranteed! Ships same or next business day!
Publicado por Den Hertog, 2001
Librería: Redux Books, Grand Rapids, MI, Estados Unidos de America
EUR 9,35
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Good. Good paperback. Dutch. Pages are clean and unmarked. Covers show light edge wear. Crease on spine. (Goede paperback. Nederlands. Pagina's zijn schoon en ongemarkeerd. Covers tonen lichte rand slijtage. Crease op de rug).; 100% Satisfaction Guaranteed! Ships same or next business day!
Publicado por Den Hertog, 1999
Librería: Redux Books, Grand Rapids, MI, Estados Unidos de America
EUR 9,35
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Very Good. Very good paperback. Dutch. Pages are clean and unmarked. Covers show very minor shelf wear. (Zeer goede paperback. Nederlands. Pagina's zijn schoon en ongemarkeerd. Covers tonen zeer kleine plank slijtage).; 100% Satisfaction Guaranteed! Ships same or next business day!
Publicado por Den Hertog, 2001
Librería: Redux Books, Grand Rapids, MI, Estados Unidos de America
EUR 13,12
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Very Good. Very good hardcover. No DJ. Dutch. Pages are clean and unmarked. Covers show very minor shelf wear. Binding is tight, hinges strong. (Zeer goed hardcover. Geen DJ. Nederlands. Pagina's zijn schoon en ongemarkeerd. Covers tonen zeer kleine plank slijtage. Binding is strak, scharnieren sterk).; 100% Satisfaction Guaranteed! Ships same or next business day!
EUR 2,85
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
EUR 3,67
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: as new. Wie neu/Like new.
EUR 3,84
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
Publicado por Hertog BV, Den
ISBN 10: 9033113864 ISBN 13: 9789033113864
Librería: medimops, Berlin, Alemania
EUR 3,84
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
EUR 5,60
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Publicado por Houten, Den Hertog, 1994
Librería: Redux Books, Grand Rapids, MI, Estados Unidos de America
EUR 16,15
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Very Good. Very good paperback. Dutch. Pages are clean and unmarked. Covers show very minor shelf wear. (Zeer goede paperback. Nederlands. Pagina's zijn schoon en ongemarkeerd. Covers tonen zeer kleine plank slijtage).; 100% Satisfaction Guaranteed! Ships same or next business day!
EUR 6,78
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
EUR 7,77
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
EUR 7,82
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
EUR 8,99
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
EUR 9,77
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Idioma: Inglés
Publicado por Houten, Den Hertog 2007, 2007
ISBN 10: 9033120992 ISBN 13: 9789033120992
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 5,75
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito256 p. Hardcover (Schutblad voorin verwijderd, verder een mooi exemplaar.).
Publicado por W M Den Hertog, Utrecht, 1966
Librería: Peter & Rachel Reynolds, BISHOP AUCKLAND, Reino Unido
EUR 5,67
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCloth. Condición: Good Plus. . 203 pages, 54 short lessons, each followed by anything from 10 to 30 questions to answer or investigate. Johannes Vreugdenhil (1912-1981) was a school teacher, at the time of his retirement being head of the Groen van Prinsterer school in Kampen; he was also a deacon and later elder in the Gereformeerde Gemeenten in Rijssen and Kampen. He is also known for his books for children on Bible History and Church History, which were translated into several languages, including English.
Publicado por W.Mm. Den Hertog
Librería: Redux Books, Grand Rapids, MI, Estados Unidos de America
EUR 15,52
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Good. Good paperback. Dutch. No date found.looks to be around 1940-50. Pages are clean and unmarked, slightly tanned. Light damp stain on some front pages near spine (does not go into text). Covers show light edge wear. Minor corner bump.; 100% Satisfaction Guaranteed! Ships same or next business day!
Publicado por Den Hertog, Houten, 1990
ISBN 10: 9033106825 ISBN 13: 9789033106828
Librería: Yellowed Leaves Antique & Vintage Books, Port Williams, NS, Canada
EUR 6,37
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: As New. 133 pagina's. Ingenaaid. Kompas Serie. Excess postage will be refunded.
Librería: Yellowed Leaves Antique & Vintage Books, Port Williams, NS, Canada
EUR 9,55
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: New. 315 pp. Met fotos.
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Good. W. van der Zwaag was schoolhoofd te Barneveld. Hij publiceerde vele boeken, met name op het terrein van het internationale Reveil, waarvan hij een groot kenner is.
Librería: In 't Wasdom - antiquariaat Cornelissen & De Jong, Notter, Holanda
EUR 5,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. In goede staat, paperback, 48 pp. Uit de collectie van Wessel ten Boom, wordt verzonden als brievenbuspakket.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Farbtonänderung; Leichter Riss (Seiten). Rikkie is als klein jongetje heel hard op zijn hoofd gevallen. Nu kan hij niet goed meer praten en zingen. De kinderen uit zijn groep willen hem op het kerstfeest verrassen. Vanaf ca. 4 jaar.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Kramer, Jaap Ilustrador. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonänderung. Marlieke en Bram zorgen voor een gewonde eend. Vanaf ca. 7 jaar.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Als Lois een brief krijgt uit Moldavie is dat het begin van een geweldig avontuur. Met haar ouders, broer en zus gaat ze op reis. Het is een reis van duizenden kilometers door het armste deel van Europa. Al gauw is alles anders en reizen ze door een andere wereld. Een zigeunervrouw met bijzondere bagage lift mee, in de douche zitten grote kevers en in een boomgaard . wordt er een paard vermoord. Of toch niet?Maar het meest kijkt Lois uit naar de ontmoeting met Nicolae.Ondertussen heeft Nicolae in Moldavie zijn eigen problemen. Hij vindt het vreselijk dat hij terug moet naar het kindertehuis. Nicolae is bang voor Stravan, die hem het leven zuur maakt. Maar het meest verlangt hij naar een gewoon leven. Met een vader en een moeder.Als Nicolae en Lois elkaar ontmoeten komen de werelden van verschil bij elkaar.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Ohne Umschlag; Farbtonänderung.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fine. Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke. Voor Jeroen is zijn opa een grote vriend. Als opa en oma veertig jaar getrouwd zijn, helpt Jeroen graag mee met de voorbereiding. Maar dan wordt opa ernstig ziek. AVI-E4. Vanaf ca. 9 jaar.
Idioma: Holandés
Publicado por Den Hertog's Uitgeverij NaN
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke.
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHardcover. Condición: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Leichte Rillen / Abschürfungen / Risse / Knicke; Farbtonänderung. Laura en Bob ontdekken een bende die tasjes van oude dames rooft. Vanaf ca. 9 jaar.