Publicado por Communication and Cognition, Belgium, 1979
Librería: Chequamegon Books, Washburn, WI, Estados Unidos de America
EUR 22,32
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Very Good. 329 pages. part of the Communication & Cognition Monographs series. contributors: W. Zonneveld, M. S. Flier, D. A. Dinnsen, H. Schultink, P. Linell, V. Nosselt and others; 6 1/8 x 9 ".
Idioma: Francés
Publicado por Communication and cognition, Belgium, 1982
Librería: JP Livres, Agde, Francia
EUR 13,86
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Good. anglais.393 p.Poids 360 gr.Format 22,5 x 15,5 cm.
Idioma: Francés
Publicado por Communication and cognition, belgique, 1983
Librería: JP Livres, Agde, Francia
EUR 14,85
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Good. Anglais .Ouvrage dactylographie.Page 195 a 393.Poids 330 gr.Format 22,5 x 15,5 cm.
Idioma: Inglés
Publicado por Communication & Cognition, Ghent, 2004
ISBN 10: 9070963809 ISBN 13: 9789070963804
Librería: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Holanda
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito22.5 x 15.5 cm, paperback, 178 pages, some ill., text in English, very good condition. See picture. 280g.
Publicado por Gent, Communication & Cognition z.j.
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 16,10
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback, 382 pagina's (geïll.).
Idioma: Inglés
Publicado por Ghent, Communication and Cognition (Plenum),, 1983
Librería: Buch & Cafe Antiquarius, Bonn, NRW, Alemania
Miembro de asociación: GIAQ
Original o primera edición
EUR 23,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito8°, original softcover. 1. ed. XIX, 393 p. Cover slightly rubbed, otherwise very fine copy. Sprache: Englisch Gewicht in Gramm: 0.
Idioma: Inglés
Publicado por Ghent: Communication & Cognition, 1987
Librería: Wissenschaftliches Antiquariat Zorn, Marburg, Alemania
Original o primera edición
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal-Broschur. 182 Seiten mit einigen s/w Abbildungen. Gutes Exemplar mit nur leichten Gebrauchsspuren. Exemplar mit sehr wenigen Bleistiftanstreichungen. Buch aus einem Nichtraucherhaushalt. // Original softcover. Book with very few pencil markings in good condition. Book from a non smoking environment. Book with some b/w illustrations. Sprache: Englisch.
Publicado por Communication & Cognition, Ghent, 1984
Librería: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. 182 pp.; 22.5x15.5 cm. Text in Dutch / Nederlands. - (few marginal lines in ink) Although very good, see picture 280g.
Publicado por Communication et Cognition, Ghent, 1985
Librería: L'ivre d'Histoires, Merbes Sainte Marie, Belgica
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCouverture Souple illustrée. Condición: Bon. Non paginé, petit cachet de propriétaire en page de garde.
Publicado por Communication and Cognition
ISBN 10: 9070963418 ISBN 13: 9789070963415
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 34,08
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Publicado por Communication & Cognition sans date
Librería: La Fontaine d'Aréthuse, GENTILLY, Francia
EUR 20,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoLivre broché. Condición: Bon état. Gent, Communication & Cognition, 1990, in-8, broché, couverture illustrée, 170 pp.
Publicado por Communication & Cognition, Ghent, 1980
Librería: Quickhatch Books, Ottawa, ON, Canada
Original o primera edición
EUR 44,65
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoft cover. Condición: Good. First. 128pp., biblio., glossary, figures. Light wear. Size: 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. Book.
Publicado por Communication & Cognition, Ghent, 1982
Librería: Emile Kerssemakers ILAB, Heerlen, Holanda
EUR 35,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. xviii,156,26 pp.; 22x15.5 cm. "Studies in Culture". Text in Dutch / Nederlands. - (small signs of use) Although very good, see picture 520g.
Publicado por Communication & Cognition, Ghent 1987, 1987
Librería: Handled With Care, Bocholt, Belgica
EUR 28,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover/Paperback. Condición: Very Good. In zeer goede staat. Paperbacks. Enkele highlights en aantekeningen in alle drie de boeken.
Idioma: Alemán
Publicado por Gent : Communication & Cognition., 1986
ISBN 10: 9070963175 ISBN 13: 9789070963170
Librería: Borkert, Schwarz und Zerfaß GbR, Berlin, Alemania
EUR 24,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal hardcover. Condición: Sehr gut. 382 p. Uit de bibliotheek van Prof. Wolfgang Haase, lange tijd redacteur van de ANRW en het International Journal of the Classical Tradition (IJCT). - Enigszins geschuurd, in het algemeen zeer goed en schoon. - INHOUDSOPGAVE: Roger Thibau : een biografische schets Zijn huldeboek Taal, mythe en religie -- Bibliografie R. Thibau -- APOSTEL, L., Naar een algemene godsdienstwetenschap op antropologische grondslag. Beloften en beperkingen van Roger Thibaus aanzet -- BERNABE, J., De rituele wording van het hiernamaals in Roemenië -- BROECKX, J.L., Sprekende met Rilke over de muziek. -- COMHAIRE, A., Gödel en de nieuwe religiositeit -- DECREUS, F., Neoterisme en Alexandrinisme. De inter- ferenties tussen taal, mythe en literatuur in Catullus c. 64 en Callimachus hymne tot Apollo -- DE PATER, W., Spreken over onsterfelijkheid -- DE VISSCHER, J., Nein, das tust du nicht -- DRAGONETTI, R., Limage et lirreprésentable dans lécri- ture de saint Augustin -- DUPRE, L., Ritual, the sacralization of time -- HALLYN, F., Variaties op Molières Dom Juan -- HUBBELING, H.G., Logische analyse van het begrip open- baring -- LEJEUNE, CL, A la santé du serpent ! -- MACHIELS, J., Een onbekende aflaatbrief van 1541 in de Gentse universiteitsbibliotheek -- PINXTEN, R., Praxiologische analyse van mythe en ritueel VANDAMME, F., Religie, wetenschap en bevrijding -- VAN HOORDE, H., Van symbool tot symbolische orde -- VAN NOPPEN, J.-P., Religieuze woordenschat en religieuze betekenis -- VERBOVEN, D., Methodologie en epistemologie in Victor Turners theorie -- VEREMANS, J., Orpheus en de orphische incantatie -- WERBLOWSKY, R.J., Structuur en archetype. ISBN 9070963175 Sprache: Deutsch Gewicht in Gramm: 550.
Idioma: Holandés
Publicado por Gent, Communication & Cognition z.j.
Librería: stock, Gent, Belgica
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPrima exemplaar met lichte gebruikssporen.
Idioma: Holandés
Publicado por Communication & Cognition (Gent), 1992
ISBN 10: 9070963477 ISBN 13: 9789070963477
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 19,60
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Good. Eigendomsmerk. Dutch Het werk onderzoekt de manier waarop morele begrippen en ethische uitspraken taalkundig worden opgebouwd en hoe deze taal het denken over moraal structureert. Binnen een filosofische benadering wordt geanalyseerd hoe ethische betekenis tot stand komt via taalgebruik, en hoe begrippen in morele discussies hun functie en samenhang krijgen. Daarbij wordt aandacht besteed aan de logische en conceptuele ordening van ethische taal en de implicaties daarvan voor het begrijpen en formuleren van normatieve uitspraken binnen de filosofie.
Idioma: Holandés
Publicado por Communication & Cognition, 1984, 1984
Librería: stock, Gent, Belgica
EUR 20,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPrima exemplaar met lichte gebruikssporen.
Idioma: Holandés
Publicado por Communication & Cognition, 1992, 1992
Librería: stock, Gent, Belgica
EUR 25,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPrima exemplaar met lichte gebruikssporen.
Publicado por Editions "Communication et Cognition", Centre National de Recherche de Logique,, 1969
Librería: Bergoglio Libri d'Epoca, RIVALBA, TO, Italia
EUR 42,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoDeux volumes in 8° VI-458, 454 pp. Broché. Etiquettes et cachets de bibliothèque. Très bon état. All books are in stock in fine condition or described meticulously. Very safe packaging.