Idioma: Holandés
Publicado por Bohn Stafleu van Loghum, 1999
ISBN 10: 9031322393 ISBN 13: 9789031322398
Librería: Ammareal, Morangis, Francia
EUR 6,17
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoSoftcover. Condición: Très bon. Pages cornées. Edition 1999. Ammareal reverse jusqu'à 15% du prix net de cet article à des organisations caritatives. ENGLISH DESCRIPTION Book Condition: Used, Very good. Dog-eared pages. Edition 1999. Ammareal gives back up to 15% of this item's net price to charity organizations.
Idioma: Holandés
Publicado por Bohn Stafleu van Loghum, 2007
ISBN 10: 9031322393 ISBN 13: 9789031322398
Librería: Bookbot, Prague, Republica Checa
EUR 3,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Fair. Anmerkungen / bekritzelt / Stempel; Verschmutzung / Wasserschaden; Abnutzung / Risse - leicht; Gebrochener Buchrücken / Seiten oder Softcover umgeknickt. De mogelijkheden voor spel en kunstzinnige middelen in het sociaal agogisch werk zijn immens. Spel en kunstzinnige activiteiten scheppen een andere werkelijkheid en kunnen de cliënt helpen een andere betekenis te verlenen aan zijn wereld. Dit boek biedt enerzijds een analyse van centrale begrippen als creativiteit, speelsheid en vrijplaats en anderzijds een presentatie van de gebruiksmogelijkheden van spel en kunstzinnige middelen in de hulpverlening. Centrale vraag is: hoe kan een sociaal agogisch werker met gebruikmaking van kunst en spel bijdragen aan de uitbreiding en vernieuwing van mogelijkheden tot betekenisverlening door de cliënt. Het boek reikt een algemeen theoretisch denkkader aan over de aard en mogelijkheden van spel, kunst en creativiteit. Daarnaast wil het antwoord geven op de vraag of werkzame bestanddelen van spel en kunstzinnige activiteiten in sociaal agogisch handelen in dagelijkse situaties kunnen worden ingezet. Diverse toepassingen in dagelijkse situaties komen aan de orde.
Idioma: Inglés
Publicado por Leiden, KITLV Uitgeverij [Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- enj Volkenkunde]. 2009, 2009
ISBN 10: 9067183180 ISBN 13: 9789067183185
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 13,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's paper-covered boards, pictorial frontcover, oblong shaped large 8vo: 132pp., introduction, 50 page-large plates with captions & descriptions on opposite page, list & references illustrations, bibliography. Text in Dutch - English - Bahasa Indonesia. Very fine copy.
Librería: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Holanda
EUR 5,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGebonden. Condición: Boek goed. Estado de la sobrecubierta: Stofomslag met enige gebr. sp. 287 pp. Met register. Z/w illustraties.
Publicado por 's Hertogenbosch : Stichting Cultuurfonds, 2006
ISBN 10: 907795502X ISBN 13: 9789077955024
Librería: Barksdale Books, Almere, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Good. Original brown cloth, dust jacket, illustrated endpapers, numerous (full page) colour illustrations, text in Dutch and English, 4to.
Idioma: Holandés
Publicado por Utrecht-Antwerpen, Uitgeverij Het Spectrum bv. 1985, 1985
ISBN 10: 9027490341 ISBN 13: 9789027490346
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 6,90
Cantidad disponible: 2 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's blue cloth hardback, gilt title spine, blindstamped title frontcover, pictorial dustjacket, blue ribbon, 8vo: 268pp., richly illustrated, epilogue, index, credits illustrations. Very fine copy.,
Publicado por Bohn Stafleu van Loghum 2000, 2000
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 6,90
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carrito2e oplage, Paperback, aantal potloodonderstr. optisch in nette staat, 264 pagina's.
Idioma: Holandés
Publicado por Bohn Stafleu van Loghum, 1999
ISBN 10: 9031322393 ISBN 13: 9789031322398
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 18,45
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Idioma: Holandés
Publicado por Bohn Stafleu van Loghum, 2012
ISBN 10: 903139162X ISBN 13: 9789031391622
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 19,82
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Idioma: Holandés
Publicado por Utrecht-Antwerpen, Uitgeverij Het Spectrum bv. 1985, 1985
ISBN 10: 9027490341 ISBN 13: 9789027490346
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 13,80
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's blue cloth hardback, gilt title spine, blindstamped title frontcover, pictorial dustjacket, blue ribbon, gilt edged, 8vo: 268pp., richly illustrated, epilogue, index, credits illustrations. Very fine copy., SPECIAL EDITION - GILT EDGED !!
Publicado por Utrecht-Antwerpen, Uitgeverij Het Spectrum. 1985, 1985
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 9,20
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOrigineel linnen met omslag en leeslint, 268p. Ca. 21 x 13 cm.Met talloze illustraties. Een hoekje ites gestoten; goed exemplaar.
Publicado por 's Hertogenbosch : Stichting Cultuurfonds, 2006
ISBN 10: 907795502X ISBN 13: 9789077955024
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 21,38
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Publicado por Borzo Kunsthandel,, 's-Hertogenbosch,,, 2000
Librería: adr. van den bemt, Groningen, NL, Holanda
EUR 30,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHard cover, 95 pp. [1e druk]. Catalogus verkooptentoonstelling april-mei 2000 bij Kunsthandel Borzo. Rijk geillustreerd in zwart/wit en kleur. Tekst: Frans en Ned. Oplage: 1000 ex. Hoewel bekender als architect en ontwerper heeft Le Corbusier (Charles-Edouard Jeanneret 1887 - 1965) ook de nodige gouaches, collages en tekeningen nagelaten. Mooi exemplaar.
Publicado por , Utrecht/ Antwerpen, Uitgeverij Het Spectrum, 1985.,, 1985
Librería: BOOKSELLER - ERIK TONEN BOOKS, Antwerpen, Belgica
Miembro de asociación: ILAB
EUR 11,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGebonden, uitgeverslinnen, voorplat versierd met goudopdruk, rug versierd met vergulde titel, originele geillustreerde omslagwikkel in kleur, 21,5x13,5cm, 268pp, register, geillustreerd z/w. als nieuw ! Boek en tijdschrift in de lage landen 1935 - 1985. Een uitgave ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum van uitgeverij Het Spectrum. Boekgeschiedenis, 560 g.
Idioma: Holandés
Publicado por Bohn Stafleu van Loghum, 2012
ISBN 10: 903139162X ISBN 13: 9789031391622
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 56,98
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Idioma: Holandés
Publicado por Bohn Stafleu van Loghum, 2011
ISBN 10: 9031376477 ISBN 13: 9789031376476
Librería: Mooney's bookstore, Den Helder, Holanda
EUR 73,22
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Very good.
Publicado por Koninklijk Zeeuws genootschap der wetenschappen, 1978
Librería: Untje.com, Roeselare, Belgica
EUR 33,60
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoPaperback. Condición: Poor. 1. Kaft komt los Dutch INHOUD: E.H.Waterbolk, Van Biervliet naar Zorgvliet en verder, De reis van een Gouden Bul; E.van Rosmalen-Mann, Cats'illustrator: Adriaen Pietersz van de Venne; C.Boekema-Sciarone, T.Loonen, De Vrouw in het werk van Cats. Erasmiaanse inspiratie;De Zeventiende eeuwse Discussie.; J. Kluiver, Het Gezin in de Gouden Eeuw, de op en aanmerkingen van Vader Cats.; R. Abma, Jacob Cats en de raadpensionarisverkiezing in het gewest Holland en West-Friesland in de jaren 1630 en 1631; J.J. Poelhekke, Jacob Cats als raadpensionaris van Holland.
Librería: Buchpark, Trebbin, Alemania
EUR 58,30
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCondición: Gut. Zustand: Gut | Sprache: Niederländisch | Produktart: Bücher | Keine Beschreibung verfügbar.
Idioma: Holandés
Publicado por Bohn Stafleu van Loghum, 2012
ISBN 10: 903139162X ISBN 13: 9789031391622
Librería: Mispah books, Redhill, SURRE, Reino Unido
EUR 332,87
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritopaperback. Condición: Good. Good. Dust Jacket NOT present. CD WILL BE MISSING. . SHIPS FROM MULTIPLE LOCATIONS. book.
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoUtrecht/Antwerpen, Het Spectrum, 1985. Linnen met stofomslag. Met foto's. 268 pag. MOOI EXEMPLAAR [Boeken over Boeken / Books on Books [Boeken over Boeken] ].
Librería: Frans Melk Antiquariaat, HILVERSUM, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoUtrecht/Antwerpen, Het Spectrum, 1985. Linnen met stofomslag. Met foto's. 268 pag. [Boeken over Boeken / Books on Books [Boeken over Boeken] ].