Ümit Yasar Oguzcan Taslamalar Hicivler - 2

ISBN 13: 9789752895164

Taslamalar Hicivler - 2

 
9789752895164: Taslamalar Hicivler - 2
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

Benim yergiciligimin en onemli ozelligi, koru korune bir partiyi ya da bir ideolojiyi tutmayisim ve bu nedenle hiciv oklarimi ozgurce atilimdir. Sozlerimi bitirmeden once onemli bir gercegi daha belirtmek isterim: 28 yillik yergicilik yasamimda ne polis ne de yargic karsisina ciktim... Ve tum yazdiklarimi gunu gunune, sicagi sicagina yayimladim, cesitli gazetelerde, dergilerde ve kitaplarimda. Umit Yasar Oguzcan ¢Vah benim TurkiyeŽm! ¢Halktan yana ¢Kisiler ve olaylar ¢Taslamalar, kalaylar ¢Dikiz aynasi ¢Su benim cilekes halkim ¢Politik olaylar ¢El veriyor, el veriyor, orta direk bel veriyor ...

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Reseña del editor:

Benim yergiciliğimin en önemli özelliği, körü körüne bir partiyi ya da bir ideolojiyi tutmayışım ve bu nedenle hiciv oklarımı özgürce atışımdır. Sözlerimi bitirmeden önce Önemli bir gerçeği daha belirtmek isterim: 28 yıllık yergicilik yaşamımda ne polis ne de yargıç karşısına çıktım... Ve tüm yazdıklarımı günü gününe, sıcağı sıcağına yayımladım, çeşitli gazetelerde, dergilerde ve kitaplarımda.
Ümit Yaşar Oğuzcan

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición