Amber Kizer Meridian Son Kucaklasma

ISBN 13: 9789751413949

Meridian Son Kucaklasma

 
9789751413949: Meridian Son Kucaklasma
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

Vampir Akademisi yazarının "Karanlık ve çekici" olarak nitelendirdiği bağımlılık yaratan, elden düşmeyen bir roman...
Meridian, küçüklüğünden beri yatağının çevresinde bulduğu ölmüş böcekler ve küçük hayvanlar nedeniyle ölümle bir ilişkisi olduğunu bilmektedir. Bunun nedenini ancak on altıncı doğum gününde öğrenir. O, "özel biridir." Peki, çevresindeki canlılara o mu ölüm getirmektedir?
Hayır, o, zaten ölmekte olan canlıların ruhlarını ışığa göndermekle görevli bir tür melektir. On altı yaşında bir genç kız böyle bir gerçekle nasıl yaşayacaktır? Normal bir yaşam sürmek varken, bu zorlu görevi üstlenip ruhlara cennetin penceresini açmayı başarabilecek midir? Bu arada kötülerle, yani ruhları karanlığa götürmek isteyenlerle nasıl baş edecektir?
Ölümü ve yaşamı sorgulayan çağdaş bir dünya masalı...

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Product Description:

Vampir Akademisi yazarinin "Karanlik ve cekici" olarak nitelendirdigi bagimlilik yaratan, elden dusmeyen bir roman... Meridian, kucuklugunden beri yataginin cevresinde buldugu olmus bocekler ve kucuk hayvanlar nedeniyle olumle bir iliskisi oldugunu bilmektedir. Bunun nedenini ancak on altinci dogum gununde ogrenir. O, "ozel biridir." Peki, cevresindeki canlilara o mu olum getirmektedir? Hayir, o, zaten olmekte olan canlilarin ruhlarini isiga gondermekle gorevli bir tur melektir. On alti yasinda bir genc kiz boyle bir gercekle nasil yasayacaktir? Normal bir yasam surmek varken, bu zorlu gorevi ustlenip ruhlara cennetin penceresini acmayi basarabilecek midir? Bu arada kotulerle, yani ruhlari karanliga goturmek isteyenlerle nasil bas edecektir? Olumu ve yasami sorgulayan cagdas bir dunya masali...

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición