David H. Hansson Sil Bastan

ISBN 13: 9786055755768

Sil Bastan

3,93 valoración promedio
( 105.124 valoraciones por Goodreads )
 
9786055755768: Sil Bastan
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

"Bu, farkli turden okuyucular icin yazilmis farkli bir is kitabi - bir sirket kurmayi aklinin ucundan bile gecirmemis olanlardan tutun da, halihazirdaki basarili sirket sahiplerine kadar." Jason Fried bu ilk kitabini, buyuk ve kucuk olcekli girisimciler, yaraticilar, yasamlarini sirketlerine adayanlar ve hatta sirket kurmayi hic dusunmemis olanlar icin yazdi. Seth Godin, yayimlandigi gunden bu yana girisimcilik alaninda en cok okunan kitaplar arasinda bulunan REWORK icin, "bu tanitimi okumayi birakin ve kitabi satin alin" diyor. J. Fried, 1999'da Chicago'da kurulan web uygulamasi sirketi 37signals'in baskani ve kurucu ortaklarindan biri. Sirketin urunleri arasinda Basecamp, Highrise, Backpack, Campfire, Ta-da List, ve Writeboard var. 37signals'in blogu her gun 100.000 insan tarafindan okunuyor. Bu kitap yazarin MediaCat tarafindan yayimlanacak ilk kitabi.

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Reseña del editor:

"Bu, farklı türden okuyucular için yazılmış farklı bir iş kitabı - bir şirket kurmayı aklının ucundan bile geçirmemiş olanlardan tutun da, halihazırdaki başarılı şirket sahiplerine kadar."Jason Fried bu ilk kitabını, büyük ve küçük ölçekli girişimciler, yaratıcılar, yaşamlarını şirketlerine adayanlar ve hatta şirket kurmayı hiç düşünmemiş olanlar için yazdı. Seth Godin, yayımlandığı günden bu yana girişimcilik alanında en çok okunan kitaplar arasında bulunan Rework için, "bu tanıtımı okumayı bırakın ve kitabı satın alın" diyor.

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición