Brian Azzarello Joker

ISBN 13: 9786055686024

Joker

4,05 valoración promedio
( 25.391 valoraciones por Goodreads )
 
9786055686024: Joker
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

Gotham sehri suc dunyasinin tacsiz krali Joker'in catlak zihnine ve delirmis dunyasina yolculuk bu cumleyle basliyor. Joker timarhaneden cikiyor ve guluyor olmasina ragmen mutlu degil. Yoklugunda dolandirici arkadaslari ondan sonsuza dek kurtulduklarini sanip ona ait olani dilimleyip dograyip hurda fiyatina satmislardi. Ama simdi Joker sokaklara geri dondu ve Gotham'i daha once hic kanamadigi kadar kanatmaya hevesli.

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Reseña del editor:


Gotham şehri suç dünyasının taçsız kralı Joker'in çatlak zihnine ve delirmiş dünyasına yolculuk bu cümleyle başlıyor.Joker tımarhaneden çıkıyor ve gülüyor olmasına rağmen mutlu değil. Yokluğunda dolandırıcı arkadaşları ondan sonsuza dek kurtulduklarını sanıp ona ait olanı dilimleyip doğrayıp hurda fiyatına satmışlardı. Ama şimdi Joker sokaklara geri döndü ve Gotham'ı daha önce hiç kanamadığı kadar kanatmaya hevesli.

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición