Publicado por W. de Haan / de Sikkel, Utrecht / Antwerpen, 1946
Librería: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Holanda
EUR 5,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoHalflinnen. Condición: Enige gebruikssporen. 91 pp. Zwart-wit illustraties. Maerlantbibliotheek XII. Het stofomslag mist een hap aan de bovenkant rug en is met oude sellotape (inmiddels geheel bruin) op de rug over de lengte geplakt.
Publicado por H.J.W. Becht, Amsterdam
Librería: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Holanda
EUR 5,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoIngenaaid. Condición: Enige gebruikssporen. Zonder jaar. 60 pp. Met acht en veeertig zwart-wit afbeeldingen. Palet Serie.
Publicado por H.J.W. Becht, Amsterdam
Librería: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Holanda
EUR 5,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoIngenaaid. Condición: Enige gebruikssporen. Zonder jaar. 60 pp. Met zestig zwart-wit afbeeldingen. Palet Serie.
Publicado por H.J.W. Becht, Amsterdam
Librería: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Holanda
EUR 5,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoIngenaaid. Condición: Enige gebruikssporen. Zonder jaar. 60 pp. Met twee en zestig zwart-wit afbeeldingen. Palet Serie.
Publicado por H.J.W. Becht, Amsterdam
Librería: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Holanda
EUR 5,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoIngenaaid. Condición: Enige gebruikssporen. Zonder jaar. 60 pp. Met vijf en vijftig zwart-wit afbeeldingen. Palet Serie.
Publicado por De Sikkel/W. de Haan 1943, 1943
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 6,90
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGeb., hardcover, linnen rug, in nette staat, 90 pagina's.
Publicado por Rotterdam, Numismatische Kring. 1978, 1978
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 9,20
Cantidad disponible: 2 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's stapled wrappers, pictorial frontcover, 4to: 28pp., illustrated, bibliography, notes on silver & gold coins. Contents: De geldcirculatie in de Bourgondische Nederlanden tijdens de regering van Philips de Schone 1482-1506. De ordonantie van 8 december 1499. Fine copy.
Publicado por Alkmaar, Publisher: Vereniging Oud Alkmaar. 1960, 1960
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 9,20
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's blue cloth hardback, gilt title spine and frontcover, large 8vo: 150pp., 9 contributions, tables, references. In slipcase. Very fine copy - as new. Inslipcase. Contents: Alkmaars historie in vogelvlucht - Vijftiende eeuwse kloosterzeden - Karel de Stoute en de geestelijke goederen - Een noord-hollandse stad, 1500-1540 - Nieuws over Jan van Scorel - Hervorming en Hervormden in Alkmaar - Het geestelijke grondbezit en de steden van Hollands Noorderkwartier en de zestiende eeuw - De bedijking van de Heerhugowaard [1624-1631] - Wollebrandt Geleynsz. de Johgh De Alkmaarder Wees.
Publicado por J.M. Meulenhoff, Amsterdam, 1937
Librería: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Holanda
EUR 10,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGebonden. Condición: Lichte gebruikssporen. 344 pp. Register van personen en zaken. Geïllustreerd met een kaart en 88 afbeeldingen. Roestvlekkig.
Publicado por Mouton & Co, 's-Gravenhage, 1918
Librería: Antiquariaat Parnassos vof, Wassenaar, Holanda
EUR 15,00
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoGebonden. Condición: Enige gebruikssporen. 234, 20 pp.
Publicado por Lane/Bodley Head, 1927
Librería: EYES WIDE OPEN, London, Reino Unido
EUR 4,77
Cantidad disponible: 1 disponibles
Añadir al carritoCloth vi + 82pp inc 40 single-sided pl with tissue guards.Covers sl dull/sunned; internally VG+.
Publicado por Meppel, J.A. Boom & Zoon. 1947, 1947
Librería: Antiquariaat Schot, Hendrik-Ido-Ambacht, Holanda
EUR 34,50
Cantidad disponible: 2 disponibles
Añadir al carritoOriginal publisher's blue cloth hardback, gilt title spine and frontcover, large thick 8vo: frontispiece portrait tipped-in, [iv], 608pp., 29 contributions, 79 plates, 26 text-illustrations, large folding table, bibliographical notes, list excarvations van der Giffen, bibliography van der Giffen, conclusion, index persons, index geographical names, general index, errata. Very fine copy.