Imagen del editor

Türkçemiz Uzaya ve Hayvanlara Ilk Yardim: Iki Özel Projem (Paperback)

Musa Tokmak

ISBN 10: 3330330740 / ISBN 13: 9783330330740
Editorial: LAP Lambert Academic Publishing, Germany, 2017
Nuevos Condición: New Encuadernación de tapa blanda
Librería: The Book Depository EURO (London, Reino Unido)

Librería en AbeBooks desde: 29 de abril de 2014 Valoración librería Valoración 3 estrellas

Cantidad disponible: 1

Comprar nuevo
Precio: EUR 53,85 Convertir moneda
Gastos de envío: EUR 3,29 De Reino Unido a Estados Unidos de America Destinos, gastos y plazos de envío
Añadir al carrito

Descripción

Language: Turkish. Brand new Book. Toplumda eksik gördügümüz noktalar n üzerine gidip kendi çap m zda fark yaratabiliyorsak ve problemi çözebiliyorsak bu bir aktivist harekettir. Aktivistlerin yapt g isler "gönüllü" bir harekettir ve bir yasam seklidir. Benim ilk aktivist kampanyam "Türkçe isimlerin gök cisimlerine yada cografyalar na verilmesi" kampanyas idi. 2003 y l nda NASA'dan Türkiye'de kampanya düzenlemek için e-maille izin ald m ve birçok Türkçe ismi NASA'ya gönderdim. 2003 y l ndan beri devam eden "Türkçemizuzaya" isimli aktivist hareketle binlerce Türkçe ismi uzay cografyas ndaki kraterlere, daglara, vb. yerlere verilmesi için NASA'ya gönderdim. En son 2011 y l nda bu aktivist kampanyam sayesinde 1993 y l nda kaybettigimiz ressam m z Sabri Berkel'in soyad n Merkür'de bir kratere isim olarak verildi. Diger bir aktivist kampanyamda "Hayvanlara lkyard m" bilincini olusturma çabamd . 2014 y l nda Sivildüsün AB program destegi ile seminer verdim ve toplumu bilinçlendirmek için çabalar sarf ettim. Bu elinizdeki kitap bu iki aktivist kampanyalar m n amaçlar n , hedeflerini ve sonuçlar n ele almaktad r. Eminim ki bu kitap toplumda fark yaratmak isteyen benim gibi aktivist düsünen kisilere örnek olacakt r. N° de ref. de la librería KNV9783330330740

Hacer una pregunta a la librería

Detalles bibliográficos

Título: Türkçemiz Uzaya ve Hayvanlara Ilk Yardim: ...

Editorial: LAP Lambert Academic Publishing, Germany

Año de publicación: 2017

Encuadernación: Paperback

Condición del libro: New

Acerca de

Reseña del editor:

Toplumda eksik gördüğümüz noktaların üzerine gidip kendi çapımızda fark yaratabiliyorsak ve problemi çözebiliyorsak bu bir aktivist harekettir. Aktivistlerin yaptığı işler “gönüllü” bir harekettir ve bir yaşam şeklidir. Benim ilk aktivist kampanyam “Türkçe isimlerin gök cisimlerine yada coğrafyalarına verilmesi” kampanyası idi. 2003 yılında NASA’dan Türkiye’de kampanya düzenlemek için e-maille izin aldım ve birçok Türkçe ismi NASA’ya gönderdim. 2003 yılından beri devam eden “Türkçemizuzaya” isimli aktivist hareketle binlerce Türkçe ismi uzay coğrafyasındaki kraterlere, dağlara, vb. yerlere verilmesi için NASA’ya gönderdim. En son 2011 yılında bu aktivist kampanyam sayesinde 1993 yılında kaybettiğimiz ressamımız Sabri Berkel’in soyadını Merkür’de bir kratere isim olarak verildi. Diğer bir aktivist kampanyamda “Hayvanlara İlkyardım” bilincini oluşturma çabamdı. 2014 yılında Sivildüşün AB programı desteği ile seminer verdim ve toplumu bilinçlendirmek için çabalar sarf ettim. Bu elinizdeki kitap bu iki aktivist kampanyalarımın amaçlarını, hedeflerini ve sonuçlarını ele almaktadır. Eminim ki bu kitap toplumda fark yaratmak isteyen benim gibi aktivist düşünen kişilere örnek olacaktır.

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Descripción de la librería

The Book Depository - bookdepository.com - is the UK's largest dedicated online bookseller offering the largest range of titles in the world, available for dispatch within 48 hours. Founded in 2004 to make 'All Books To All' we focus on selling 'less of more' rather than 'more of less', differentiating ourself from other retailers who increasingly focus on bestsellers. All books available to All Currently, The Book Depository is able to ship over 4 million unique titles, within 48 hours, from our fulfillment centre in Gloucester, United Kingdom. This figure is increasing everyday. Apart from publishers, distributors and wholesalers, we even list and supply books from other retailers!

Ver la página web de la librería

Condiciones de venta:

All books are shipped in New condition promptly, we are
happy to accept returns up to 30 days from purchase. Orders
usually ship within 1-2 business days. Domestic Shipments
are sent by Royal Mail, and International by Priority
Airmail. We are happy to accept returns up to 30 days from
purchase.

¿ Name of business : The Book Depository Ltd
¿ Form of legal entity : A Limited Company
¿ Business address: The Book Depository, Thames Central, Hatfield Road,
Slough, Berkshire, SL1 1QE
¿ Email address:...

Más información
Condiciones de envío:

Orders usually ship within 1-2 business days. Domestic Shipments are sent by Royal
Mail, and International by Priority Airmail. Orders usually ship within 1-2
business days. Domestic Shipments are sent by Royal Mail, and International by
Priority Airmail. We are happy to accept returns up to 30 days from purchase.
Please contact the seller directly if you wish to return an order.

Todos los libros de esta librería

Métodos de pago
aceptados por la librería

Visa Mastercard American Express Carte Bleue