Karikatur Hakkinda Ogrenmek Istediginiz Hersey

 
9789759963903: Karikatur Hakkinda Ogrenmek Istediginiz Hersey
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

Karikatur cok farkli bir sanat tarzi. Hem eglenceli hem ogretici. Karikatur Hakkinda Ogrenmek Istediginiz Her Sey zihninizdeki hemen her soruya detayli cevap veriyor. Martin Pope basarili karikatur cizmenin yollarini buyuk bir ustalikla anlatiyor. Kalem kullanma yontemlerinden en iyi hangi materyallerin kullanilacagina kadar onemli bilgiler bu kitapta yer aliyor. Bu kitapta ayrica sunlari ogreneceksiniz:

 • Dogru ifade en iyi nasil secilir.
 • Sekil ve ifadeler nasil verilir.
 • Ozne nasil secilir.
 • Objenizi dijital olarak nasil gelistirebilirsiniz. Karikatur Hakkinda Ogrenmek Istediginiz Her Sey pratik tavsiyeleri ve ilham verici ornekleriyle harikulade bir kitap. Yeteneklerini gelistirmek isteyen herkesin elinin altinda olmasi gereken bir rehber.
 • "Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

  Reseña del editor:

  Karikatür çok farklı bir sanat tarzı. Hem eğlenceli hem öğretici. Karikatür Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Her Şey zihninizdeki hemen her soruya detaylı cevap veriyor. Martin Pope başarılı karikatür çizmenin yollarını büyük bir ustalıkla anlatıyor.Kalem kullanma yöntemlerinden en iyi hangi materyallerin kullanılacağına kadar önemli bilgiler bu kitapta yer alıyor. Bu kitapta ayrıca şunları öğreneceksiniz:&#8226&#59; Doğru ifade en iyi nasıl seçilir.&#8226&#59; Şekil ve ifadeler nasıl verilir.&#8226&#59; Özne nasıl seçilir.&#8226&#59; Objenizi dijital olarak nasıl geliş-bilirsiniz.Karikatür Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Her Şey pratik tavsiyeleri ve ilham verici örnekleriyle harikulade bir kitap. Yeteneklerini geliştirmek isteyen herkesin elinin altında olması gereken bir rehber.

  Reseña del editor:

  Karikatür çok farklı bir sanat tarzı. Hem eğlenceli hem öğretici. Karikatür Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Her Şey zihninizdeki hemen her soruya detaylı cevap veriyor. Martin Pope başarılı karikatür çizmenin yollarını büyük bir ustalıkla anlatıyor.Kalem kullanma yöntemlerinden en iyi hangi materyallerin kullanılacağına kadar önemli bilgiler bu kitapta yer alıyor. Bu kitapta ayrıca şunları öğreneceksiniz:• Doğru ifade en iyi nasıl seçilir.• Şekil ve ifadeler nasıl verilir.• Özne nasıl seçilir.• Objenizi dijital olarak nasıl geliş-bilirsiniz.Karikatür Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Her Şey pratik tavsiyeleri ve ilham verici örnekleriyle harikulade bir kitap. Yeteneklerini geliştirmek isteyen herkesin elinin altında olması gereken bir rehber.

  "Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

  (Ningún ejemplar disponible)

  Buscar:  Crear una petición

  Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

  Crear una petición