Ertunc Barin Tavla

ISBN 13: 9789756316580

9789756316580: Tavla
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

Yeni bir yazardan yeni bir roman daha... Ertunç Barın yayınevimizce yayımlanan bu ikinci romanında da sözünü doğruluyor ve kendi dünyasının yeni kahramanlarıyla tekrar okuyucu karşısına çıkıyor. Yüzyıllardır kahvehanelerde, evlerimizde zevkle oynadığımız Tavla, ilk kez onun kaleminde adeta bir roman kahramanı boyutuna erişmekle kalmıyor, Saray içinde gelişen olaylar zincirinde umutsuz bir aşkın ölüm aracına da dönüşüyor. Tavla - Saray'da Ölümcül Oyun&#59; özgün konusu ve anlatımıyla tutkunu olacağınız bir kitap. Sayfaları birbiri ardına çevirirken Osmanlı Sarayı'nın özellikle de Haremi'nin gizemli koridorlarında Kaytan , Sümbül, Dia ve Maximilian ile adım adım dolaşacak, onlarla birlikte aşkı, ıstırabı, çaresizliği, vuslatı yaşayacaksınız.

"Türk Edebiyatı'nda çok anlatılmayan bir hikaye seçmişsiniz. Sizi bu kahramanlara ve bu konuya çeken neydi?

Esasen yanıt sorunuzun içinde saklı. Edebiyatımıza işlenmemiş konular, yeni kahramanlar kazandırmak amacıyla 'Yorumcu'yu ele aldım. Bu yaklaşımım bundan sonraki çalışmalarımda da sürecektir..."

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Product Description:

Yeni bir yazardan yeni bir roman daha... Ertunc Barin bu romaninda da sozunu dogruluyor ve kendi dunyasinin yeni kahramanlariyla tekrar okuyucu karsisina cikiyor. Yuzyillardir kahvehanelerde, evlerimizde zevkle oynadigimiz TAVLA, ilk kez onun kaleminde âdeta bir roman kahramani boyutuna erismekle kalmiyor, Saray icinde gelisen olaylar zincirinde umutsuz bir askin olum aracina da donusuyor. TAVLA -Saray'da Olumcul Oyun; ozgun konusu ve anlatimiyla tutkunu olacaginiz bir kitap. Sayfalari birbiri ardina cevirirken Osmanli Sarayi'nin ozellikle de Haremi'nin gizemli koridorlarinda Kaytan , Sumbul, Dia ve Maximilian ile adim adim dolasacak, onlarla birlikte aski, istirabi, caresizligi, vuslati yasayacaksiniz. "Turk Edebiyati'nda cok anlatilmayan bir hikâye secmissiniz. Sizi bu kahramanlara ve bu konuya ceken neydi? Esasen yanit sorunuzun icinde sakli. Edebiyatimiza islenmemis konular, yeni kahramanlar kazandirmak amaciyla 'Yorumcu'yu ele aldim. Bu yaklasimim bundan sonraki calismalarimda da surecektir..."

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición