The Arbinger Institute Barisin Anatomisi

ISBN 13: 9789756060704

Barisin Anatomisi

4,28 valoración promedio
( 6.627 valoraciones por Goodreads )
 
9789756060704: Barisin Anatomisi
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

Şaşırtıcı derecede güçlü bir kitap. Sadece okurken bile, bir değişim söz konusu olabiliyor. Uluslarda, toplumlarda, organizasyonlarda ve ailelerde kalıcı bir barışı sağlayabilmek için, nelerin yapılması gerektiğini net bir şekilde ortaya koyan "Barışın Anatomisi" dünyaya bir hediyedir.Bu kitap, hem dünya sahnesinde, hem de aile içinde uzlaşmanın temel ilkelerinin nasıl uygulanması gerektiğini göstermesi bakımından çok büyüleyici.Bu kitabı, hem bireysel, hem de küresel çatışmalara çözüm bulmakla ilgilenen herkese tereddütsüz tavsiye ederim.Çocuk yetiştirme, çalışanları yönetme, Ortadoğu Barışı ve kendini kanıtlama gibi birbiri ile ilgisi olmayan konuları bir kitap bağlamında böyle bir okuma deneyimi ile bağdaştırmak çok ilgi çekici.

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Product Description:

BARISIN ANATOMISI'NE OVGU Sasirtici derecede guclu bir kitap. Sadece okurken bile, bir degisim soz konusu olabiliyor. Uluslarda, toplumlarda, organizasyonlarda ve ailelerde kalici bir barisi saglayabilmek icin, nelerin yapilmasi gerektigini net bir sekilde ortaya koyan "Barisin Anatomisi" dunyaya bir hediyedir. Bu kitap, hem dunya sahnesinde, hem de aile icinde uzlasmanin temel ilkelerinin nasil uygulanmasi gerektigini gostermesi bakimindan cok buyuleyici. Bu kitabi, hem bireysel, hem de kuresel catismalara cozum bulmakla ilgilenen herkese tereddutsuz tavsiye ederim. Cocuk yetistirme, calisanlari yonetme, Ortadogu Barisi ve kendini kanitlama gibi birbiri ile ilgisi olmayan konulari bir kitap baglaminda boyle bir okuma deneyimi ile bagdastirmak cok ilgi cekici.

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición