Johanna Spyri HEİDİ

ISBN 13: 9789755097329

HEİDİ

3,97 valoración promedio
( 159.428 valoraciones por Goodreads )
 
9789755097329: HEİDİ
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

Kucuk yasta anne ve babasini kaybettikten sonra teyzesi tarafindan bakilan ve cevresinde aksiligiyle un salmis Alp Dede'nin Isvicre Alplerindeki dag kulubesine goturulen Heidi, artik dedesiyle yasamak zorundadir. Heidi'nin sevgisi oylesine temiz ve duygu yukludur ki Alp Dede'nin aksiligi bile bu sevgi karsisinda yumusar. Heidi, coban arkadasi Peter ile dagda kecilerin pesinde kosmakta, neseli gunler gecirmektedir. Heidi'nin okula gitme zamani geldiginde isler bir parca karissa da bu kucuk kizin yuregini dolduran o muazzam sevgi her seyin yoluna girmesini saglayacaktir. Isvicreli yazar Johanna Spyri'yi (1827-1901) dunyaca unlu bir yazar yapan Heidi'nin ilk yayimlanmasinin uzerinden 133 yil gecmis olsa da Heidi her yastan insanin sevgiyle andigi bir karakter olmaya devam ediyor.

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Reseña del editor:


&hellip&#59; Her Kitap Bir Renk, Her Renk Bir Kitap&hellip&#59;

Küçük yaşta anne ve babasını kaybettikten sonra teyzesi tarafından bakılan ve çevresinde aksiliğiyle ün salmış Alp Dede'nin İsviçre Alplerindeki dağ kulübesine götürülen Heidi, artık dedesiyle yaşamak zorundadır. Heidi'nin sevgisi öylesine temiz ve duygu yüklüdür ki Alp Dede'nin aksiliği bile bu sevgi karşısında yumuşar. Heidi, çoban arkadaşı Peter ile dağda keçilerin peşinde koşmakta, neşeli günler geçirmektedir. Heidi'nin okula gitme zamanı geldiğinde işler bir parça karışsa da bu küçük kızın yüreğini dolduran o muazzam sevgi her şeyin yoluna girmesini sağlayacaktır.

İsviçreli yazar Johanna Spyri'yi (1827-1901) dünyaca ünlü bir yazar yapan Heidi'nin ilk yayımlanmasının üzerinden 133 yıl geçmiş olsa da Heidi her yaştan insanın sevgiyle andığı bir karakter olmaya devam ediyor.

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición