Cuniciro Tanizaki Naomi: Bir Budalanin Aski

ISBN 13: 9786056374319

Naomi: Bir Budalanin Aski

3,69 valoración promedio
( 3.483 valoraciones por Goodreads )
 
9786056374319: Naomi: Bir Budalanin Aski
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

"Sunu fark etmistim ki bir kadinin yuzu, erkegin nefretini cektikce daha da guzellesiyordu." Na-o-mi: Uc hece, iki insan/medeniyet, bir basyapit. Bir yonuyle daha once yazilmis bir Japon Lo-lee-ta... Dogu ve Bati, sevgi ve ofke, ask ve gurur, kadin ve erkek, insan ve insan arasinda yasanan gerilimlere dair bir temel roman... Naomi, Bati hayranligindan yozlasmaya, saplantidan budalaliga ve hazdan iskenceye (veya tam tersi) ilerleyen hikâyesiyle, Juniciro Tanizaki'nin neden yirminci yuzyilin en onemli yazarlarindan biri oldugunu da anlatiyor. "Onun hata ve kusurlariyla surekli yuz yuze gelmekten kurtulamiyor, eve hep mutsuz donuyordum. Ancak bu mutsuzluk hic de uzun surmuyordu, zira ona duydugum ask gece boyunca degistikce degisiyordu. Tipki bir kedinin gozleri gibi..."

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Reseña del editor:


"Şunu fark etmiştim ki bir kadının yüzü, erkeğin nefretini çektikçe daha da güzelleşiyordu."

Na-o-mi: &Uuml&#59;ç hece, iki insan-medeniyet, bir başyapıt. Bir yönüyle daha önce yazılmış bir Japon Lo-lee-ta...

Doğu ve Batı, sevgi ve öfke, aşk ve gurur, kadın ve erkek, insan ve insan arasında yaşanan gerilimlere dair bir temel roman...

Naomi, Batı hayranlığından yozlaşmaya, saplantıdan budalalığa ve hazdan işkenceye (veya tam tersi) ilerleyen hikayesiyle, Juniçiro Tanizaki'nin neden yirminci yüzyılın en önemli yazarlarından biri olduğunu da anlatıyor.

"Onun hata ve kusurlarıyla sürekli yüz yüze gelmekten kurtulamıyor, eve hep mutsuz dönüyordum. Ancak bu mutsuzluk hiç de uzun sürmüyordu, zira ona duyduğum aşk gece boyunca değiştikçe değişiyordu. Tıpkı bir kedinin gözleri gibi..."

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición