Joyce Carol Oates Zombi

ISBN 13: 9786055903312

Zombi

3,33 valoración promedio
( 6.784 valoraciones por Goodreads )
 
9786055903312: Zombi
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

"Unutulmayacak bir kitap." Library Journal "Oates'un belki de en urkutucu romani romani..." Booklist Amerikan edebiyatinin devi Joyce Carol Oates'un kaleminden tuyler urperten bir seri katil hikâyesi: Zombi. O, birilerinin oglu, birilerinin erkek kardesi; o, yolda yururken yanindan oylece gecip gittiginiz biri. O, tum diger insanlar gibi, evrene atilmisligin azabini ceken biri. Ayni zamanda gozunu kirpmadan can alan, cinayet ve iskence fantezileri kuran, kanla beslendikce vahset acligi artan biri. Siradanin dehsetini, insanin karanlik yuzunu pervasizca yansitan Oates, Zombi'de gelmis gecmis en vahsi seri katillerden Jeffrey Dahmer'in gercek yasam oykusunden esinlenerek kaninizi donduracak bir katil portresi ciziyor. Katilin sesini gunluk benzeri bir anlatim icinde kullanarak cinayetlerin ardindaki zihnini ve eylemleri gozler onune seren Oates, ustaligini konusturuyor ve kolay kolay unutulmayacak bir katil profili yaratiyor. Bram Stoker Odulu'ne layik gorulen Zombi, gercekligiyle ruhlara ve midelere dokunacak denli sert ve hazmi guc bir roman.

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Reseña del editor:


"Unutulmayacak bir kitap." &ndash&#59; Library Journal Amerikan edebiyatının devi Joyce Carol Oates'un kaleminden tüyler ürperten bir seri katil hikayesi: Zombi. O, birilerinin oğlu, birilerinin erkek kardeşi&#59; o, yolda yürürken yanından öylece geçip gittiğiniz biri. O, tüm diğer insanlar gibi, evrene atılmışlığın azabını çeken biri. Aynı zamanda gözünü kırpmadan can alan, cinayet ve işkence fantezileri kuran, kanla beslendikçe vahşet açlığı artan biri. Sıradanın dehşetini, insanın karanlık yüzünü pervasızca yansıtan Oates, Zombi'de gelmiş geçmiş en vahşi seri katillerden Jeffrey Dahmer'ın gerçek yaşam öyküsünden esinlenerek kanınızı donduracak bir katil portresi çiziyor. Katilin sesini günlük benzeri bir anlatım içinde kullanarak cinayetlerin ardındaki zihnini ve eylemleri gözler önüne seren Oates, ustalığını konuşturuyor ve kolay kolay unutulmayacak bir katil profili yaratıyor. Bram Stoker Ödülü'ne layık görülen Zombi, gerçekliğiyle ruhlara ve midelere dokunacak denli sert ve hazmı güç bir roman. "Oates'un belki de en ürkütücü romanı&hellip&#59;" - Booklist

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición