Dracula

ISBN 13: 9786055813468

Dracula

3,41 valoración promedio
( 63 valoraciones por Goodreads )
 
9786055813468: Dracula
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

Bram Stoker korkutmaya devam ediyor! Iki Kitap Bir Arada Kitap I - Dracula, Eflak ve Bogdan Prensi Vlad Tepes (Kazikli Voyvoda) Kitap II - Dracula, Bram Stoker'in anlattigi efsane Irlandali yazar Bram Stoker'in tum dunyaya tanittigi, tum zamanlarin en bilinen vampiri Dracula, Cizgi Roman Dunya Klasikleri serisinin yedinci kitabi olarak piyasada. Fransiz sanatci Pascal Croci'nin hem de cizip hem de senaryolastirdigi bu olgunluk albumu, gotik ve fantastik edebiyata buyuk katki sagliyor. Gercekci ve korku dolu bir ambiyansta Dracula efsanesinin ortaya cikisina taniklik ediyoruz. Dracula konulu bu cizgi romani gerceklestirmek icin tam 20 yil bekleyen sanatci, onu muthis buyuleyen bu karakteri ergenlik yillarinda kesfetmis. Bram Stoker'in kitabindan yola cikan Croci, yazarin anlattiklarinin oncesi uzerine bir oyku daha cizmis. Birinci kitapta tarihsel bir kisilik olan Vlad Tepes'in (Kazikli Voyvoda), Bram Stoker'in romanindaki entrikanin ustune kurulu hikâyesi anlatiliyor. Cizgi Roman Dunya Klasikleri serisinde bir arada yayinlanan birinci ve ikinci kitaplar bir ikiz tablo islevi tasiyor, ama birbirlerini tamamlayan iki ayri oyku olarak degil. Her biri otekinde sorulan sorulara cevap vererek birbirlerini zenginlestiriyorlar. Eflak ve Bogdan Prensi Vlad Tepes'i, yani Kazikli Voyvoda'yi anlatan birinci kitap, kurgusal birtakim unsurlar barindirmakla birlikte tarihsel bir oyku olarak duzenlenmis; buna karsilik Bram Stoker'in anlatimlarini iceren ikinci kitap fantastik bir masalmis izlenimi veriyor. Pascal Croci'nin cizimleriyle hayat bulan Dracula'nin her sayfasi bir tablo gibi, belki de Fransiz sanatci 20 yil beklemekle iyi etmistir, kimbilir...

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Reseña del editor:


Braham Stoker korkutmaya devam ediyor! Çizgi Roman Dünya Klasikleri Serimizin yeni kitabı DRACULA - Bram Stoker, Pascal Croci, Françoise-Sylvie Pauly İKİ KİTAP BİR ARADA Kitap I - Dracula, Eflak ve Boğdan Prensi Vlad Tepeş (Kazıklı Voyvoda)


Kitap II - Dracula, Bram Stoker'ın anlattığı efsane İrlandalı yazar Bram Stoker'ın tüm dünyaya tanıttığı, tüm zamanların en bilinen vampiri DRACULA, Çizgi Roman Dünya Klasikleri serisinin yedinci kitabı olarak piyasada. Fransız sanatçı Pascal Croci'nin hem de çizip hem de senaryolaştırdığı bu olgunluk albümü, gotik ve fantastik edebiyata büyük katkı sağlıyor. Gerçekçi ve korku dolu bir ambiyansta DRACULA efsanesinin ortaya çıkışına tanıklık ediyoruz.


DRACULA konulu bu çizgi romanı gerçekleştirmek için tam 20 yıl bekleyen sanatçı, onu müthiş büyüleyen bu karakteri ergenlik yıllarında keşfetmiş. Bram Stoker'ın kitabından yola çıkan Croci, yazarın anlattıklarının öncesi üzerine bir öykü daha çizmiş.

Birinci kitapta tarihsel bir kişilik olan Vlad Tepeş'in (Kazıklı Voyvoda), Bram Stoker'ın romanındaki entrikanın üstüne kurulu hikayesi anlatılıyor. Çizgi Roman Dünya Klasikleri serisinde bir arada yayınlanan birinci ve ikinci kitaplar bir ikiz tablo işlevi taşıyor, ama birbirlerini tamamlayan iki ayrı öykü olarak değil. Her biri ötekinde sorulan sorulara cevap vererek birbirlerini zenginleştiriyorlar.

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Comprar nuevo Ver libro

Gastos de envío: EUR 2,86
A Estados Unidos de America

Destinos, gastos y plazos de envío

Añadir al carrito

Otras ediciones populares con el mismo título

9786055890803: DRACULA ÇİZGİ

Edición Destacada

ISBN 10:  6055890801 ISBN 13:  9786055890803
Editorial: Butik Yayınları, 2017
Tapa blanda

Los mejores resultados en AbeBooks

1.

Bram Stoker
Publicado por NTV (2010)
ISBN 10: 6055813467 ISBN 13: 9786055813468
Nuevo Tapa blanda Cantidad disponible: 1
Librería
Irish Booksellers
(Portland, ME, Estados Unidos de America)
Valoración
[?]

Descripción NTV, 2010. Condición: New. book. Nº de ref. del artículo: M6055813467

Más información sobre este vendedor | Contactar al vendedor

Comprar nuevo
EUR 33,93
Convertir moneda

Añadir al carrito

Gastos de envío: EUR 2,86
A Estados Unidos de America
Destinos, gastos y plazos de envío