Kentaro Miura Berserk 2. Cilt

ISBN 13: 9786055686772

Berserk 2. Cilt

4,39 valoración promedio
( 3.856 valoraciones por Goodreads )
 
9786055686772: Berserk 2. Cilt
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

Iblis Kont, karanlik guclerini kullanarak, maglup olmus bir muhafiz yuzbasiyi, Kara Kilic Ustasi Guts'la savasmasi icin insanlik disi igrenc bir yaratiga donusturur. Bu sirada, Guts'in ufak tefek arkadasi olan elf, yani Puck, yakalanmis ve altin yaldizli kafeste tatli bir kiz olan, kendi odasina babasi tarafindan hapsedilmis Kont'un kizina hediye olarak verilmistir. Kont'u dilim dilim dogramaya-ve eger bir yolunu bulursa, yoldasini hapisten kurtarmaya- kararli olan Guts, kaleye saldirir ve yok edilmesi neredeyse imkansiz olan seytani muhafizla, kanla sirilsiklam olan buyuk bir dovuste karsilasir! Iste o zaman, nihayet Kara Kilic Ustasi'yla karsi karsiya gelen seytani Kont, gercek sekliyle ortaya cikar, ve belki de bu ugursuz canavar, Guts'in devasa kilicinin bile mucadele edemeyecegi kadar buyuktur! Kentaro Miura tarafindan yaratilan Berserk, en uclarda gezinen -dehset verici, siddetli, acimasizca komik- ve cilginca populerlik kazanmis anime serilerine ilham kaynagi olan kiyma ogutucu bir manga! Eger tatlilik, incelik ve terbiye ozlemindeyseniz baska bir yere bakin. Berserk, "in Mutfagi'ndaki grafik romanlarin azgin bogasi kim azgin bir boganin, bir mutfagi ortacag yontemleriyle mahvetmesini izlemek istemez ki?

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Reseña del editor:


İblis Kont, karanlık güçlerini kullanarak, mağlup olmuş bir muhafız yüzbaşıyı, Kara Kılıç Ustası Guts'la savaşmak için insanlık dışı iğrenç bir yaratığa dönüştürür. Bu sırada, Guts'ın ufak tefek arkadaşı olan elf, yani Puck, yakalanmış ve altın yaldızlı kafeste tatlı bir kız olan, kendi odasına babası tarafından hapsedilmiş Kont'un kızına hediye olarak verilmiştir. Kont'u dilim dilim doğramaya ve eğer bir yolunu bulursa, yoldaşını hapisten kurtarmaya kararlı olan Guts, kaleye saldırır ve yok edilmesi neredeyse imkansız olan şeytani muhafızla, kanla sırılsıklam olan büyük bir dövüşte karşılaşır! İşte o zaman, nihayet Kara Kılıç Ustası'yla karşı karşıya gelen şeytani Kont, gerçek şekliyle ortaya çıkar ve belki de bu uğursuz canavar, Guts'ın devasa kılıcının bile mücadele edemeyeceği kadar büyüktür!...


"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición