Kohta Hirano Hellsing 2

ISBN 13: 9786055686727

Hellsing 2

4,34 valoración promedio
( 5.183 valoraciones por Goodreads )
 
9786055686727: Hellsing 2
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

Cinayet ve suclarin dunyasinda, politik entrika ve din catismalari, canavarlar ve yasayan olu kahramanlar, olagan varolusun mercegi altindalar. Bu bomba-sinif bir is! Kan icmeyi ve gercekten "o sey" olmayi reddeden yeni donusmus vampir (ama hala lanet olasi iyi bir dovuscu), sevimli, kucuk polis kiz, Victoria; henuz butun yeteneklerini gostermemis olan, super gosterisli, super-vampir Alucard; ve ceketinin cebinde kendine has hilelerini saklayan yasli kahya Walter. Butun bunlar, Hellsing'de olen ve olduren karakterlerden ufacik lezzetler, ve olaylar henuz basliyor. Gunumuz gencliginin begeni seviyesinde dili ve tarzi ile Hellsing sadece iyi bir eglence degil, ayni zamanda ufak dokunuslarla modaya uygun gotik bir fantezi ve normalligin parmakliklarini asan siddetiyle, karanligin icine gulerek firar ediyor.

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Reseña del editor:


Cinayet ve suçların dünyasında politik entrika ve din çatışmaları canavarlar ve yaşayan ölü kahramanlar olağan varoluşun merceği altındalar.

Bu bomba sınıf bir iş Kan içmeyi ve gerçekten o şey olmayı reddeden yeni dönüşmüş vampir ama hala lanet olası iyi bir dövüşçü sevimli küçük polis kız Victoria henüz bütün yeteneklerini göstermemiş olan süper gösterişli süper vampir Alucard ve ceketinin cebinde kendine has hilelerini saklayan yaşlı kahya Walter. Bütün bunlar Helising'de ölen ve öldüren karakterlerden ufacık lezzetler ve olaylar henüz başlıyor.

Günümüz gençliğinin beğeni seviyesinde dili ve tarzı ile Hellsing sadece iyi bir eğlence değil aynı zamanda ufak dokunuşlarla modaya uygun gotik bir fantezi ve normalliğin parmaklıklarını aşan şiddetiyle karanlığın içine gülerek firar ediyor.

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición