Murat Baycan Sarmal

ISBN 13: 9786054034390

Sarmal

 
9786054034390: Sarmal
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

Sokakta basibos ilerliyorum. Cucenin biri benden sadaka dileniyor. Gormezlikten gelince pesimden ayrilmiyor. Oyle sikistiriyor ki, rahatsiz oluyorum. Sogukta, sokak lambalarinin isiklarini arkamda birakarak karanliga dogru ilerliyorum. Rahatsizligim korkuya donusuyor. Bunu belli etmeden, sirf takibi biraksin diye bir miktar bozuklugu cucenin eline sikistiriyorum. Pis pis siritiyor. Sanki, iyilik olsun diye degil de korkudan verdigimi biliyor. Gulusu oyle igrenc ki, kanimi donduruyor. Bir anda ortadan kayboluyor. Neyse, artik yalnizim ya da oyle oldugumu saniyorum.

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Reseña del editor:

Sokakta başıboş ilerliyorum. Cücenin biri benden sadaka dileniyor. Görmezlikten gelince peşimden ayrılmıyor. Öyle sıkıştırıyor ki, rahatsız oluyorum. Soğukta, sokak lambalarının ışıklarını arkamda bırakarak karanlığa doğru ilerliyorum. Rahatsızlığım korkuya dönüşüyor. Bunu belli etmeden, sırf takibi bıraksın diye bir miktar bozukluğu cücenin eline sıkıştırıyorum. Pis pis sırıtıyor. Sanki, iyilik olsun diye değil de korkudan verdiğimi biliyor. Gülüşü öyle iğrenç ki, kanımı donduruyor. Bir anda ortadan kayboluyor. Neyse, artık yalnızım ya da öyle olduğumu sanıyorum."Her roman yeni bir şehre gitmek gibidir&#59; kimini büyülü, kimini kasvetli, kimini etkileyici bulabilirsiniz. Hayal gerçeğin tükendigi noktada var oluyorsa, gerçek hayal ettiğimizden az çok farklılaşıyor. Belki böylesi daha güzel&#59; çünkü bu farklılık bize yeni bir hayalin kapılarını aralıyor&hellip&#59;Bay B'nin yaşadığı sarmal (çıkmaz), zamandan ve mekandan bağımsız, her devre ait bir gerceğin yansıması. Bay B ile aranızda bir bağ kurabilirsiniz veya yaşadıklarını saçma bulabilirsiniz ya da sadece bir yazarın yaratma çabasına şahitlik edebilirsiniz.

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición