Robin Lafevers ÖLÜMCÜL MERHAMET

ISBN 13: 9786050912517

ÖLÜMCÜL MERHAMET

3,91 valoración promedio
( 83.333 valoraciones por Goodreads )
 
9786050912517: ÖLÜMCÜL MERHAMET
Ver todas las copias de esta edición ISBN.
 
 

Genc, guzel ve olumcul. On yedi yasindaki Ismae, babasinin onun icin yaptigi anlasmali evlilik dehsetinden, gizemli bir kesis tarafindan kacirilir. Goturuldugu manastir, Olum Tanrisi Aziz Mortain icin egitilen, kendisininki gibi garip yara izleri tasiyan kizlarla doludur. Burada, Olum Tanrisi'nin onu tehlikeli hediyeler ve korkunc bir kaderle kutsadigini ogrenecektir. Manastirda kalmayi secerse rahibeler tarafindan bir suikastci olarak yetistirilecek ve Olum Tanrisi'nin intikamini alacaktir. Ismae cok onemli bir gorev icin Breton sarayina gonderilir; hem entrika ve ihanetin olumcul oyunlarina hem de yapmasi imkânsiz secimlere karsi savunmasizdir: Ismae, Tanrisina mi yoksa kalbine mi hizmet edecek? Olum'un Hizmetkârlari uclemesinin ilk kitabi olan Olumcul Merhamet tehlikeli bir ask, zehirle gelen olumler ve kendi yolunu bulmak uzerine... "Entrika ve gaddarlik, tutku ve aci... daha fazlasi icin sabirsizlanacaksiniz." New York Times "Bir solukta okuyacaksiniz... Suphe, sehvet ve merhamet." Kirkus

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Reseña del editor:

HAZIRLANIYOR

Reseña del editor:


Genç, güzel ve ölümcül.

On yedi yaşındaki Ismae, babasının onun için yaptığı anlaşmalı evlilik dehşetinden, gizemli bir keşiş tarafından kaçırılır. Götürüldüğü manastır, Ölüm Tanrısı Aziz Mortain için eğitilen, kendisininki gibi garip yara izleri taşıyan kızlarla doludur. Burada, Ölüm Tanrısı'nın onu tehlikeli hediyeler ve korkunç bir kaderle kutsadığını öğrenecektir. Manastırda kalmayı seçerse rahibeler tarafından bir suikastçı olarak yetiştirilecek ve Ölüm Tanrısı'nın intikamını alacaktır.

Ismae çok önemli bir görev için Breton sarayına gönderilir&#59; hem entrika ve ihanetin ölümcül oyunlarına hem de yapması imkansız seçimlere karsı savunmasızdır: Ismae, Tanrısına mı yoksa kalbine mi hizmet edecek?

Ölüm'ün Hizmetkarları üçlemesinin ilk kitabı olan Ölümcül Merhamet tehlikeli bir aşk, zehirle gelen ölümler ve kendi yolunu bulmak üzerine&hellip&#59;

"Entrika ve gaddarlık, tutku ve acı... daha fazlası için sabırsızlanacaksınız." New York Times

"Bir solukta okuyacaksınız&hellip&#59; Şüphe, şehvet ve merhamet." Kirkus

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición