Dhimbje dhe kënaqësi: Tregime pa tabu

0 valoración promedio
( 0 valoraciones por GoodReads )
 
9781497308626: Dhimbje dhe kënaqësi: Tregime pa tabu
From the Publisher:

Disa çifte të reja (madje, jo veç çifte... ) shqiptare takohen për të shijuar momente lumturie. Rruga drejt lumturisë dashurore, merr kthesa mahnitëse duke u shndërruar në vuajtje, e më pas në dhimbje të ëmbla, gjersa në çastet më përvëluese, shpërthen dëshira për pak dhunë të ëmbël erotike, madje etja për pak fjalë të egra... të cilat personazheve iu duken si "magjike". E gjithë kjo ndodh duke iu afruar momentit final, kënaqësisë të madhe në shtrat. Historitë që rrëfen libri ndryshojnë nga njëra-tjetra, e i bashkon vetëm një gjë, u krijua për një qëllim: Për të kënaqur lexuesit. Lexoni këto tregime erotike, nga shkrimtari shqiptar Henry Cobo. Argëtim i garantuar për lexues me moshë madhore.

"Sobre este título" puede pertenecer a otra edición de este libro.

Comprar nuevo Ver libro

Gastos de envío: GRATIS
De Reino Unido a Estados Unidos de America

Destinos, gastos y plazos de envío

Añadir al carrito

Los mejores resultados en AbeBooks

1.

Cobo, Henry
Editorial: Createspace, United States (2014)
ISBN 10: 1497308623 ISBN 13: 9781497308626
Nuevos Paperback Cantidad: 10
Impresión bajo demanda
Librería
The Book Depository US
(London, Reino Unido)
Valoración
[?]

Descripción Createspace, United States, 2014. Paperback. Estado de conservación: New. 229 x 152 mm. Language: Albanian . Brand New Book ***** Print on Demand *****. Disa cifte te reja (madje, jo vec cifte. ) shqiptare takohen per te shijuar momente lumturie. Rruga drejt lumturise dashurore, merr kthesa mahnitese duke u shnderruar ne vuajtje, e me pas ne dhimbje te embla, gjersa ne castet me perveluese, shperthen deshira per pak dhune te embel erotike, madje etja per pak fjale te egra. te cilat personazheve iu duken si magjike. E gjithe kjo ndodh duke iu afruar momentit final, kenaqesise te madhe ne shtrat. Historite qe rrefen libri ndryshojne nga njera-tjetra, e i bashkon vetem nje gje, u krijua per nje qellim: Per te kenaqur lexuesit. Lexoni keto tregime erotike, nga shkrimtari shqiptar Henry Cobo. Argetim i garantuar per lexues me moshe madhore. Nº de ref. de la librería APC9781497308626

Más información sobre esta librería | Hacer una pregunta a la librería

Comprar nuevo
EUR 31,04
Convertir moneda

Añadir al carrito

Gastos de envío: GRATIS
De Reino Unido a Estados Unidos de America
Destinos, gastos y plazos de envío

2.

Cobo, Henry
Editorial: Createspace, United States (2014)
ISBN 10: 1497308623 ISBN 13: 9781497308626
Nuevos Paperback Cantidad: 10
Impresión bajo demanda
Librería
The Book Depository
(London, Reino Unido)
Valoración
[?]

Descripción Createspace, United States, 2014. Paperback. Estado de conservación: New. 229 x 152 mm. Language: Albanian . Brand New Book ***** Print on Demand *****.Disa cifte te reja (madje, jo vec cifte. ) shqiptare takohen per te shijuar momente lumturie. Rruga drejt lumturise dashurore, merr kthesa mahnitese duke u shnderruar ne vuajtje, e me pas ne dhimbje te embla, gjersa ne castet me perveluese, shperthen deshira per pak dhune te embel erotike, madje etja per pak fjale te egra. te cilat personazheve iu duken si magjike. E gjithe kjo ndodh duke iu afruar momentit final, kenaqesise te madhe ne shtrat. Historite qe rrefen libri ndryshojne nga njera-tjetra, e i bashkon vetem nje gje, u krijua per nje qellim: Per te kenaqur lexuesit. Lexoni keto tregime erotike, nga shkrimtari shqiptar Henry Cobo. Argetim i garantuar per lexues me moshe madhore. Nº de ref. de la librería APC9781497308626

Más información sobre esta librería | Hacer una pregunta a la librería

Comprar nuevo
EUR 31,21
Convertir moneda

Añadir al carrito

Gastos de envío: GRATIS
De Reino Unido a Estados Unidos de America
Destinos, gastos y plazos de envío