Jirí Suchý: Alba Jirího Suchého, Hry Jirího Suchého, Knihy Jirího Suchého, Písne Jirího Suchého, Nejvetsí hity 2, Dobre placená procházka (Czech Edition)

0 valoración promedio
( 0 valoraciones por Goodreads )
 
9781232833192: Jirí Suchý: Alba Jirího Suchého, Hry Jirího Suchého, Knihy Jirího Suchého, Písne Jirího Suchého, Nejvetsí hity 2, Dobre placená procházka (Czech Edition)

Zdroj: Wikipedia. Stránky: 43. Kapitoly: Alba Jiřího Suchého, Hry Jiřího Suchého, Knihy Jiřího Suchého, Písně Jiřího Suchého, Největší hity 2, Dobře placená procházka, Ďábel z Vinohrad, Člověk z půdy, Člověk z půdy a další, Taková ztráta krve, Jonáš a dr. Matrace, Jonáš a tingltangl, Zuzana je zase sama doma, Taková ztráta krve, Zuzana je zase sama doma, Sekta, Zločin v šantánu, Recital 64, Divadlo Semafor 1959 - 1969, Písničky, Blázen a dítě, Unikáty, Jména, Tak co, pane barone, Zuzana je sama doma, Píseň o rose, Havěť všelijaká, Mackie Messer, Zuzana není pro nikoho doma, Klokočí, 50 miniatur, Písničky a povídání ze Semaforu, Zuzana je všude jako doma, Vyvěste fangle, Ano, pane Jiří, Drobné skladby mistrů, For Semafor, Pro kočku, Já mám ráda komiky, Růže růžová, Ohlédnutí, Po babičce klokočí, Recital 2, Kolik očí má den, Včera neděle byla, Evergreeny ze Semaforu, Evergreeny ze Semaforu 2, Znám tolik písní..., Med ve vlasech, To byl Jiří Šlitr, Evergreeny ze Semaforu 3, Život není jenom legrace, Suchý zpívá Ježka, Miluj mě víc, Planeta s tiše fialovou září, Marnivá sestřenice, Písničky ze Semaforu, Sto povídek aneb nesplněný plán, Kaluž, Proč mají v zoologické zahradě klokana, Portréty českých hvězd - Jiří Suchý, Praha, město věží. Výňatek: Tento článek není ozdrojován a může obsahovat informace, které je třeba ověřit.Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámeni, pomozte prosím vylepšit tento článek doplněním věrohodných zdrojů, které dokládají uvedená tvrzení. Jiří Suchý (* 1. října 1931 Plzeň) je český divadelník, textař, básník, spisovatel, skladatel, hudebník, grafik, výtvarník a sběratel. Spoluzakladatel Divadla Na zábradlí a Semaforu, bratr Ondřeje Suchého. Spolupracoval s Miroslavem Horníčkem, Ivanem Vyskočilem, později vytvořil autorskou dvojici s Jiřím Šlitrem. Po Šlitrově smrti se jeho hlavním divadelním partnerem stala Jitka Molavcová. Narodil se v roce 1931 a až do roku 1936 žil v Klatovech, od roku 1936 žije v Praze. Ve filmu se poprvé objevil j...

"Sinopsis" puede pertenecer a otra edición de este libro.

(Ningún ejemplar disponible)

Buscar:Crear una petición

Si conoce el autor y el título del libro pero no lo encuentra en IberLibro, nosotros podemos buscarlo por usted e informarle por e-mail en cuanto el libro esté disponible en nuestras páginas web.

Crear una petición